Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pomysłów by ulepszyć grę
#21
(29-09-2018, 15:43)Raav napisał(a):
(29-09-2018, 06:13)Cive napisał(a): Szkoda, ze wiekszosc tego co tu piszecie zostalo juz powiedziane przez nas ponad miesiac temu ale zostalo to olane bo garstka osob z topki widziala problem gdy my pisalismy, ze dmg w pvp to kpina ludzie na forum doslownie sie z nas smiali a tu prosze reszta wbila reb transy i nagle faktycznie pvp to kpina? A wyobrazcie sobie, ze wczesniej bylo wieksze redu w pvp (teraz jest bodajze 43 % a bylo 50) +nie bylo tych limitow pvp na agi. Wciaz prosby o naprawienie pvp byly olewane przez co caly nasz team odszedl w kolko tylko slyszelismy, ze nie mozemy w 7 zabic coolera bo przeciez cive i bang graja tankami i ma tak byc. To samo z zarobkiem-jeszcze jak nie bylo nikogo z reb transem bylo pisane, ze to powazny problem ale gracze ktorzy wtedy skilali/byli w tyle z lvlem nie widzieli w tym problemu. teraz ludzie wbili fuzki i nagle jest z tym problem bo senzu drogie bo z blaze nic nie leci bo nie da sie sprzedawac po rozsadnej cenie itemow z silniejszych mobkow. A gdyby nie bylo to ignorowane i zmienione miesiac temu to teraz moze na trade byloby zywiej. Bo czemu na trade nikt nic nie kupuje? Bo nikogo na to nie stac- na servie nie ma cc i nie musze grac, zeby o tym wiedziec. Przed odejsciem z dbp podsuwalem vulturowi wiele rozwiazan problemu z pieniedzmi na h lvlu lecz wszystko zostalo ignorowane bo przeciez tylko pare osob (topka) sie na to skarzyla wiec widocznie nie stanowilo to problemu. W kazdej grze na kazdym serverze to najlepsi gracze napedzaja gospodarke bo to ich stac aby kupywac itemy od innych przez co h lvle moga zaoferowac duzo pieniedzy mniejszym lvla za np monkey skiny jest tak wszedzie... tylko nie na dbp gdzie na mobach na 400 lvl zarabiamy 5 x wiecej niz na mobach na 600. Topka nie ma kasy-cierpia low lvle bo nie maja jak zarobic gdyz nikt nie kupi od nich przedmiotow. Nie widzialem na tej edycji aby ktos skupywal szmatki i co sie dziwic co ja mam powiedziec 50 lvlowi ktory chce mi sprzedac 10 szmatek, ze dam mu za nie 60 platynek sztuka? Bo nie stac mnie aby dac mu wiecej. Nie wiem czy cos zostanie z tym teraz zmienione czy nie ale prawda jest taka, ze to o czym tu glownie piszecie bylo zglaszane dawno temu lecz ludzie mysleli, ze zmiany ktore proponowalismy byly tylko i wylacznie pod nas a teraz nagle wszyscy ich chca. Wciaz smieszy mnie to, ze "zwiekszenie dmg w pvp jest w 10000% buffem tylko i wylacznie dla tankow i w zadnym wypadku nie powinno sie go zwiekszac bo tanki beda op op op a przeciez cive gra tankiem!" coz wychodzi na to, ze jednak wlasnie to nalezalo zrobic ponad miesiac temu...

Chyba kojarzę jednak inny powód Twojego odejścia Szczęśliwy, no ale można mówić, że to przez brak zmian Duży uśmiech

Przestalem grac przez brak pvp wraz z calym moim teamem. Odejscie z wladzy to inna historia.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • hexadecimal
Odpowiedz
#22
(29-09-2018, 14:51)Hejtero napisał(a): Tylko co to jest za cena 6cc za szmatkę, trochę śmiech. Poza tym tu nie chodzi o to, że sam sobie możesz wydropić, tylko o to że jak Ci się nie chce to możesz dać zarobić low lvlom, ale aktualnie ciężko bardzo o kasę, a Bongo sporo ppków sprzedał, bo raczej na Blaze kasy nie zarobił, a je też sporo bił po itemy na questa.

Ani złotówki nie wydałem na ten serwer, więc ppków, których nie zdobyłem w grze nie sprzedawałem, a mimo to większość przedmiotów do questów kupiłem od graczy. Stoję na trainach od jakiegoś czasu, a mam 43 kredytki i 2k pp, osobiście nie widzę problemu z kasą, ale na high lvlu powinno się zarabiać lepiej niż na low, a tu jest na odwrót.

Co do tego, że nie ma co robić na high lvlu - prawda, mi się nie chce już nawet daily robić, bo nic innego do roboty od expienia mi nie zostało.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post bongo:
  • yalesz
Odpowiedz
#23
(30-09-2018, 00:51)bongo napisał(a):
(29-09-2018, 14:51)Hejtero napisał(a): Tylko co to jest za cena 6cc za szmatkę, trochę śmiech. Poza tym tu nie chodzi o to, że sam sobie możesz wydropić, tylko o to że jak Ci się nie chce to możesz dać zarobić low lvlom, ale aktualnie ciężko bardzo o kasę, a Bongo sporo ppków sprzedał, bo raczej na Blaze kasy nie zarobił, a je też sporo bił po itemy na questa.

Ani złotówki nie wydałem na ten serwer, więc ppków, których nie zdobyłem w grze nie sprzedawałem, a mimo to większość przedmiotów do questów kupiłem od graczy. Stoję na trainach od jakiegoś czasu, a mam 43 kredytki i 2k pp, osobiście nie widzę problemu z kasą, ale na high lvlu powinno się zarabiać lepiej niż na low, a tu jest na odwrót.

Co do tego, że nie ma co robić na high lvlu - prawda, mi się nie chce już nawet daily robić, bo nic innego do roboty od expienia mi nie zostało.

No to chyba jakieś Metallici bijesz 24/7 że tyle kasy robisz, ja po wyjściu ponad ten lvl 400+ przestałem praktycznie zarabiać, bo z niczego już nie lecą tone itemy, które są tutaj jedynym porządnym zarobkiem. Prze takie osoby jak ty, jednostki, które nie widzą problemy potem nie ma zmian. Vultur widzi o Bongo mówi, że nie ma problemu z kasą to pewnie ta reszta osób to jakieś nooby są. Nie zmienia to faktu, że dobrze serwer znasz, bo nie grasz tu pierwszy raz. Ja nadmiar kasy taki widoczny miałem w czasie jak biłem Armoredy po taile i potem Metallici dla taska, tak to bez szału. Po rebie na Trickach też jakoś leciało, ale nie tyle że mogłem kupować co chcę. Tyle, że ja tu przyszedłem pierwszą edycję i nie ogarniałem co i jak, poza tym zacząłem po 2 tyg od startu gdzieś, a pewnie z początku szło sporo zarobić za tone itemy.
Ten upierdliwy.
Odpowiedz
#24
Witam, miałem napisać dużo wcześniej, lecz nie znalazłem za bardzo chęci.

1. Co do zarobków na h lvlu to wypowiem się tylko tyle, że cały hajs idzie na areny Satan Tournament, a tone wydaje mi się, że nie leci z np. c13, ponieważ leci np. Mistic Glover, Magic Belt ( co do belta to osobiście zabiłem około 50 - 80k c13 na 2 postaciach i ani 1 belta nie dropłem ). Wydaje mi się, ze z właśnie c13 chodzi o zarobek na mistic itemach, których z kolei nie opłaca się sprzedawać u npc, ponieważ za mało kosztują a ludzie tego nie skupują.
2. Exp na h lvl ..... Codziennie Daily Task, który daje 50% lvla, więc jakby nie patrzeć się nie opłaca, ponieważ dostaniesz powyżej 600 czy tam 650 blaze metale lub kaddishe do zabicia i to się nie opłaca, ponieważ bijesz tego taska około 40 min, a w tyle wbijesz lvl na c13. Moim pomysłem jest dodanie na Giants Planet nowych potworów, które będą silne ( tak jak pisali na początku postu < żeby iść na nie teamem > ). Dlaczego akurat Giants ? Bo ta planeta jest ulseless, bo przecież na low lvlu po rebie sie zrobi taski na tej planecie i się już tam nie opłaca iść, tylko po questa na Magic Belt od 500 lvla, a tak to nie ma co tam robić.
3. Wydaje mi się, ze obniżenie Agility do 30 - 35% w pvp byłoby okej, gdyby również został zwiększony czas spadania rage, bo grając trunksem nie mam kiedy nawet uzyc spella, bo po uzyciu Furie jak wciskam hota z Burning Expansion lub Super Kame mam juz 98 rage ( i to na prawde nie jest miłe ), bo musze ciągle Furie używać i nie mam kiedy użyć spella.
4.System Bossów .... Jest lekko mówiąć wkurwiający, bo czekasz na bossa a tu respi sie Wolf lub Demon i to kilka razy pod rząd ... Szkoda w ogóle na to słów.
5.Większość ludzi odeszła z serwera przez padanie na dende na początku serwera. Akurat tutaj Vultur także coś z tym zrobił ( dodał redu u north kaio do 400 lvl ), lecz także za późno.
6.Połączenie Power i Ki Force wydaje mi sie całkiem dobrym pomysłem, bo dzięki temu byłby jako taki balans, ale moją sugestią jest nie usuwanie całkiem Power - Ki Force i robienie 1 statusu z tego, tylko pozostawienie jak jest z tym, że np. jeżeli dodajesz w power i np. 1 status do góry daje Ci 1% więcej dmg z " łapy " to zrobić, że po dodaniu 1 w power dostajesz np. 1% " łapy " i ( 0,25 - 0,50 % ) do Ki Dmg i na odwrót.

Na chwilę obecną chyba tyle. Jakbym o czymś sobie przypomniał będę edytował.

Proszę o wypowiedzi przede wszystkim co do pkt. 6 mojej wypowiedzi.
Pozdrawiam, Rocos.


@edit 1:

Zapomniałem napisać ... Albo po prostu naprawcie Super Kame tak jakbyło kiedyś ( tj, że dało sie 2 combo na raz zajebać, moze to by wszystko naprawiło ).

@edit 2:

Z Super Kame w sumie moim zdaniem dobry pomysl, bo kiedys sie przynajmniej dzieki temu dalo kogos zabic na swoim lvl a nie low. Ja w pvp SK kiedys ciagle uzywalem.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Rocos:
  • yalesz
Odpowiedz
#25
(30-09-2018, 10:19)Rocos napisał(a): Witam, miałem napisać dużo wcześniej, lecz nie znalazłem za bardzo chęci.

1. Co do zarobków na h lvlu to wypowiem się tylko tyle, że cały hajs idzie na areny Satan Tournament, a tone wydaje mi się, że nie leci z np. c13, ponieważ leci np. Mistic Glover, Magic Belt ( co do belta to osobiście zabiłem około 50 - 80k c13 na 2 postaciach i ani 1 belta nie dropłem ). Wydaje mi się, ze z właśnie c13 chodzi o zarobek na mistic itemach, których z kolei nie opłaca się sprzedawać u npc, ponieważ za mało kosztują a ludzie tego nie skupują.
2. Exp na h lvl ..... Codziennie Daily Task, który daje 50% lvla, więc jakby nie patrzeć się nie opłaca, ponieważ dostaniesz powyżej 600 czy tam 650 blaze metale lub kaddishe do zabicia i to się nie opłaca, ponieważ bijesz tego taska około 40 min, a w tyle wbijesz lvl na c13. Moim pomysłem jest dodanie na Giants Planet nowych potworów, które będą silne ( tak jak pisali na początku postu < żeby iść na nie teamem > ). Dlaczego akurat Giants ? Bo ta planeta jest ulseless, bo przecież na low lvlu po rebie sie zrobi taski na tej planecie i się już tam nie opłaca iść, tylko po questa na Magic Belt od 500 lvla, a tak to nie ma co tam robić.
3. Wydaje mi się, ze obniżenie Agility do 30 - 35% w pvp byłoby okej, gdyby również został zwiększony czas spadania rage, bo grając trunksem nie mam kiedy nawet uzyc spella, bo po uzyciu Furie jak wciskam hota z Burning Expansion lub Super Kame mam juz 98 rage ( i to na prawde nie jest miłe ), bo musze ciągle Furie używać i nie mam kiedy użyć spella.
4.System Bossów .... Jest lekko mówiąć wkurwiający, bo czekasz na bossa a tu respi sie Wolf lub Demon i to kilka razy pod rząd ... Szkoda w ogóle na to słów.
5.Większość ludzi odeszła z serwera przez padanie na dende na początku serwera. Akurat tutaj Vultur także coś z tym zrobił ( dodał redu u north kaio do 400 lvl ), lecz także za późno.
6.Połączenie Power i Ki Force wydaje mi sie całkiem dobrym pomysłem, bo dzięki temu byłby jako taki balans, ale moją sugestią jest nie usuwanie całkiem Power - Ki Force i robienie 1 statusu z tego, tylko pozostawienie jak jest z tym, że np. jeżeli dodajesz w power i np. 1 status do góry daje Ci 1% więcej dmg z " łapy " to zrobić, że po dodaniu 1 w power dostajesz np. 1% " łapy " i ( 0,25 - 0,50 % ) do Ki Dmg i na odwrót.

Na chwilę obecną chyba tyle. Jakbym o czymś sobie przypomniał będę edytował.

Proszę o wypowiedzi przede wszystkim co do pkt. 6 mojej wypowiedzi.
Pozdrawiam, Rocos.


@edit 1:

Zapomniałem napisać ... Albo po prostu naprawcie Super Kame tak jakbyło kiedyś ( tj, że dało sie 2 combo na raz zajebać, moze to by wszystko naprawiło ).

Ogolem tak szczerze c13 nigdy niebyly miejscem do zarobku bo tak naprawde te moby zawsze byly bezuzyteczne, do expa tez sie nienadawaly bo gsy/ssy zawsze byly lepsze.
Podobnie jak kaddishe szczerze jedynie kiedy widzialem kaddishe oplacalne do expa to bylo na Funie od 1750 lvla.

To tez dlaczego praktycznie kazdy woli funa od normalnego dbp bo DBP jest bardziej pod high lvle 1k+ niz te low lvle.

Co do double kamki to nieprzejdzie bo nawet stary wyjadacze rzadko co z tego uzywali a co mowic nowi gracze? Szczerze oprocz mnie jeszcze niewidzialem osoby co uzywala double kamki za kazdym uzyciem s kamki.
+ Disbalans jaki by to spowrotem sprowadzilo.
Odpowiedz
#26
Bez sensu jest też to ze tak dużo lv leci na 650-750 jak padniesz na neutral karmie albo good.. Spada 100% lv czyli to jest 1h exp spokojnie.

Przykład: idziesz expic na blaze metalic (wbijasz lv po 1h + waste senzu bo nie leci z nich nic fajnego), inne expy na 650+ to samo.
Expisz 1.5h, wbijasz lv, padasz na neutral karmie i znow masz ten sam lv co expiles + wychodzisz na minus bo senzu straciles i nie masz ani lv, ani cc

To jest wlasnie tego urok :>, dlatego z 300 os to około 250 exit na train 24/7, a reszta gra. Polowa juz sie wkuri.. i wchodzi raz dziennie na zeni event i dalej exit ....
Odpowiedz
#27
Jest jak jest, tj. malutki online (nie liczcie tych afk na trainach bo to alty altów) gdyż ponieważ tzw. end game content jest o kant ch.ja, oprócz bicia tego lvla kompletna kappa, wbijasz ten 999 i co dalej? komu by tu mordę oklepać? no właśnie nawet nie ma komu... Wy tu kombinujecie jakieś "boss respawn na żądanie" padaka!! Ja przestałem wbijać nawet na trainy bo źle zainwestowałem te dodatkowe statsy Duży uśmiech i na 400 nic poza AO bić nie mogłem więc Elo, 2 postaci expić nie wato było (szkoda czasu).
@Savage , to nie padaj na tym 650-750 Oczko

Ogólnie to nie wiem,przypominam tylko że miał być serwer na lata, a wy chcecie wszystko ułatwiać i mieć wszystko w tydzień??, achivy, skile, teraz że lvl spada to też "ble", expicie na blaze to cieszcie się z expa, to nie są moby do farmy hajsu na tej edycji!! chcecie hajsu to wypier..jcie na moby do farmy hajsu! i przestańcie płakać o drop, dostajecie co chwila nowe respy i nadal tych respów wam mało Duży uśmiech ( ja to bym połowę wywalił bo graczy mniej to niech walczą o spota)
Stop Crying Start Playing!
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post hexadecimal:
  • , yalesz
Odpowiedz
#28
@up Statusy to kolejna rzecz, która wymagałaby zmiany, albo dodać parę stron, albo dać jakąś inna możliwość ich resetowania. Ja rozumiem że pieniążki z tego są fajne, ale nie mam zamiaru wydawać 50 zł(może trochę mniej) żeby sobie zmienić statusy nagle. Ludzie grający tu pierwszy raz nie mają pojęcia jak mają się rozdać, powinna być możliwość jakiegoś poeksperymentowania z tym. Teraz to jest po prostu full agi, a kto nie ogarnął że potrzebuje Agi chociażby na questy i arenke to jest w dupie albo musi szykować grube hajsy.
Ten upierdliwy.
Odpowiedz
#29
(01-10-2018, 04:44)hexadecimal napisał(a): Jest jak jest, tj. malutki online (nie liczcie tych afk na trainach bo to alty altów) gdyż ponieważ tzw. end game content jest o kant ch.ja, oprócz bicia tego lvla kompletna kappa, wbijasz ten 999 i co dalej? komu by tu mordę oklepać? no właśnie nawet nie ma komu... Wy tu kombinujecie jakieś "boss respawn na żądanie" padaka!! Ja przestałem wbijać nawet na trainy bo źle zainwestowałem te dodatkowe statsy Duży uśmiech i na 400 nic poza AO bić nie mogłem więc Elo, 2 postaci expić nie wato było (szkoda czasu).
@Savage , to nie padaj na tym 650-750 Oczko

Ogólnie to nie wiem,przypominam tylko że miał być serwer na lata, a wy chcecie wszystko ułatwiać i mieć wszystko w tydzień??, achivy, skile, teraz że lvl spada to też "ble", expicie na blaze to cieszcie się z expa, to nie są moby do farmy hajsu na tej edycji!! chcecie hajsu to wypier..jcie na moby do farmy hajsu! i przestańcie płakać o drop, dostajecie co chwila nowe respy i nadal tych respów wam mało Duży uśmiech ( ja to bym połowę wywalił bo graczy mniej to niech walczą o spota)
Stop Crying Start Playing!


Ty jesteś tak głupi czy udajesz? Znasz się na tym jak pedał na cyckach, cioto. Piszesz ze zapierdalac ma moby od farmy do kasy, nie rozumiesz ze to tylko Metalice? i co ja 750 lv mam napierdalac metale jak chce poexpic potem? No nie udawaj takiego głupka, a jak tak serio myślisz... To współczuje Ci rozumowania. Nie wiem jakim prawem sie wypowiadasz o zarobku i piszesz "wypier... na moby do farmy kasy" skoro sam nie wbiles pewnie wiecej niz 400 lv i byles kipem jak padales od 2 ao... baranie... 
Nie chcesz ulatwiania gry mowisz? Przeciez tu juz nie grasz, wiec o chuj Ci chodzi? o to zeby co raz mniej osob bylo i na traniach? Juz nawet nie bede Ci pisal jaki jesteś debil.



Cytat:@Savage , to nie padaj na tym 650-750 Oczko
a na to odpowiem Ci tak:


Cytat:Ja przestałem wbijać nawet na trainy bo źle zainwestowałem te dodatkowe statsy Duży uśmiech i na 400 nic poza AO bić nie mogłem więc Elo, 2 postaci expić nie wato było (szkoda czasu).

Głupek.
Odpowiedz
#30
@savage misiaczku odejdź czasem od komputerka i ochłoń, nie obrażaj pan dobre?
Czego nie zrozumiałeś w moim poście? W gimbazie czytania ze zrozumieniem nie było? czy chorowałeś w tym czasie? (ptasia grypa? czy jakiś inny syfilis?)
Serwer na lata = zero ułatwień, chujowy exp i drop, ciężkie do zdobycia achi itp. itd. Co złego jest w farmie hajsu na Metalach?? Jednego dnia farmisz hajs, 2 dnia wbijasz na exp już przygotowany w milion senzu (proste jak jeba.e) i bijesz sobie lvlek, kto wam każe wbijać przynajmniej 1 lvl dziennie? Kamp bosy (cute exp).
Tak samo jak w "prawdziwym życiu" (nie wiem czy takowe posiadasz) Duży uśmiech Idziesz do roboty zarabiasz hajsy żeby w piąteczek się troszkę zabawić, tak samo masz tu z hajsem i expem, najpierw musisz robić coś czego nie lubisz (zapierdzielać w chu.owej robocie = tu bić np Metale) żeby następnego dnia się zabawić (czytaj: iść na imprę = napierdzielać lvl z senzu)

... tankowałem ez 8 Ao Duży uśmiech, a że statsy źle rozdałem nie ja pierwszy nie ostatni, 1postać przypominam.
Ps. gra ułatwiona = gra nudna
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu