Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
shenron
#1
Czy komuś prócz mnie wydaje się że shenron to przesadzona postać? 

100% crita na 10 sekund do tego paral, 30 hp na lvl? Tank który ma parala i 100% crita i nienaganne dmg z ręki.
Nie jestem pewny skąd ten paral u shenrona się bierze ale jeśli ktoś wie proszę o podpowiedź. I nie wydaje mi się by był to skameha. bo gość nie staje naprzeciwko tylko na mnie go teleportuje.
Odpowiedz
#2
jego doskok stunuje. bodajze wprowadzili to na tą edycje ale nwm
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#3
(25-09-2018, 20:14)yalesz napisał(a): jego doskok stunuje. bodajze wprowadzili to na tą edycje ale nwm

No to gruba impreza postać której nie możesz uniknać paralize do tego 100% crita i tank hehe dobre Duży uśmiech
Odpowiedz
#4
tak ogólnie to ta postać dostała buffy i:
- Super charge cooldown zmieniony z 10 sekund na 25 sekund dodano parala
idk. ja tam nie oceniam, bo nim nie gralem (wyglada jak guwno bez obrazy dla grafika)
Chociaz nie wiem na co narzekac skoro, opinią z gc, pvp tu nima bo agi
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#5
Jest twardy, ma parala, ale nie ma chyba porządnego obszaru + dość mało bije(takie dostałem info, nie wiem ile w tym prawdy). To że jest twardy to widziałem już, bo Mokebe raz na C13 brał po 8 i jeszcze provokował i bił spela Duży uśmiech Ja tam Trunkiem na podobnym lvlu i na 136/136 skilach 90 agi to ledwo ledwo 8 stałem, a co mówić o biciu spella Duży uśmiech. Tyle że tak prawie z każdym tankiem jest co ma sporo Agi.
Ten upierdliwy.
Odpowiedz
#6
Ja jeszcze nie do końca się ustosunkuje na ten moment gram Shenronem i nie wbiłem jeszcze 500lvl po rebie. Ta postać jest ciężka na pvp możliwe że nie umie walczyć Oczko ale jadnak zabić przeciwnika na tym samym lvlu nie jestem w stanie choć mam niejednokrotnie zdecydowanie więcej agi 10-15pkt więcej defa i uzbrojenie takie samo jednak i tak przegrywam lub nikt nie zyskuje przewagi na razie czekam cierpliwie do ost przemiany i wtedy się wypowiem czy to faktycznie da to takiego kopa czy jednak nie.

Kto uważa że postać jest tak nie ziemska niech spróbuje najlepsi gracze mają paragony by odrazu mieć 500lvl więc czemu nie ma więcej Shenronów ? Uśmiech W top 100 mamy ich zaledwie pięciu

Ps.
Oczywiście moja opinia jest subiektywna bo gram tą postacią codziennie i każdy kopie mi zadek
Odpowiedz
#7
ten paral powinien byc nerfiony juz dawno temu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu