Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LUMPIEGO TEAM
#41
gikiliki to że twoje doświadczenie z tibia to jedynie dbp to nie wypowiadaj się co było kilka lat temu , gdybyś grał na rl tibi to od 8 lat normalna rzecz nie pilnujesz swoje ip to padasz na ddos. Mówicie że teraz jest to żałosne a co dopiero iść do vultur się poskarżyć bo mnie pingują i nie mogę grać vultur ratuj jak do mamusi. A potem się dziwią że nie ma nowych graczy jak po zagranej jednej edycji w chuj widać że administracja jest postronna tak samo na s1 odeszliśmy i zostało bicie tm, tutaj tak samo będzie jak nie umiecie normalnie zrobić rewanż tylko do admina na układach żeby ban był . Invi nadal nie dałeś mi pkt w regulaminie który niby złamaliśmy jedynie nad zinterpretowałeś pkt 2 §5. I jak podmiot skargi może ją rozpatrzyć.
Dla tych co nie rozumieją to jak oskarżony może być sędzią w swojej sprawie .
Odpowiedz
#42
Na początku sadziłem ze masz coś nie po kolei w głowie, teraz przypuszczenia zostały potwierdzone.

Po 1. Od paru lat DDoS jest przestępstwem wg prawa karnego tak więc to lekkie przegięcie nie sądzisz?

Po 2. Na s1 gdzie zaznaczam od razu jeszcze przed startem mówione było, że auto obracanie i auto zanzo będą bezwzględnie banowane to porobiliście NWków i inne rasy z waveami, których totalnie nie ogarnialiście i na chama perfidnie ganialiście na auto obracaniu za co zostaliście kilkukrotnie zbanowani (po 2 kupionych un-banach, nie pamiętam, który prawie 2 dni ugrał zanim dostał następnego)

Po 3. Tu dla odmiany odniosę się do jednego z moich ulubionych graczy, Pana o nicku "Mlodywariat", który pushowal typa ile wlezie, zostały złożone 2 skargi dostał 2 notki, oczywiście nadane niesprawiedliwie bo on sobie zbijał lvl pushujac gościa, a nie pushowal w innym celu.

Po 4. (i chyba ostatnie) Jeżeli nie odpowiada Ci punkt
Kod:
5. Jakakolwiek działalność na niekorzyść serwera (powodowanie crashy lub reklamowanie innych serwerów i tym podobne) - delete.
gdzie na mój gust działanie na szkodę graczy, odbija się bezpośrednio na serwerze to proszę dam Ci drugi punkt
Kod:
7. Ostateczną decyzję podejmuje Administrator.


"Zła administracja, zły Invi" w całej swojej karierze tutaj popełniłem 2 błędy, pierwszym jest prowadzenie z wami teraz tu dyskusji, a drugim zdeletowanie Cive'a na s1 za co go przepraszam oficjalnie (chyba w końcu do tego dojrzałem)
Odpowiedz
#43
ja tylko dodam giki że to zaczynało się od pierwszego test servera rl tibi pozdro dla kumatych Serce

S1 invi ja tylko czekałem aż ktoś bd powątpiewał w moje pro obracanie solowe nw/spc Duży uśmiech

I co do nieslusznego bana dla (młodywariat) wydaje mi sie ze notki/ban zostały nadane slusznie bo jednak to był push i (wychodzi na to że jak nie był slusznie nadany) to pan "quixer"<czy ktoś inny władający tym ACC powinien wyrwać falserep[Delete] ale nie bd rozwiajał tego by nie warto bo wyjdą rózne spekulacje a wiem że invi ma już powoli tego dość , pozdrawiam cie z tego miejsca i licze na dalsza czesc naszej rozmowy bigup.

/\ to sie wytnie zakrecony jestem to nie miało urazić nikogo .
Odpowiedz
#44
Invi ale Beka Duży uśmiech
Po 1. Od paru lat DDoS jest przestępstwem wg prawa karnego
to nie ma nic wspólnego z DBP a ty nie jesteś z policji.

A jeżeli już tak działasz to wnosze do ciebie wniosek iż na forum doszło do zniesławienia i wielokrotnego obrażania mojej osoby.
I to tez jest Przestępstwem wg prawa karnego
Mało tego to co ja napisałem jest ścigane wśród osób prywatnych bez wyjątku...
Więc kolega z Góry powinien udac się na Policje i tam załatwiać swoje problemy.

Czekam na Deletey z Banami na IP za Zniesławianie i Wilokrotne obrażanie mojej osoby. Dziekuje Invi policjancie
Odpowiedz
#45
(04-05-2016, 00:11)Segir napisał(a): Invi ale Beka Duży uśmiech  
Po 1. Od paru lat DDoS jest przestępstwem wg prawa karnego
to nie ma nic wspólnego z DBP a ty nie jesteś z policji.

A jeżeli już tak działasz  to wnosze do ciebie wniosek iż na forum doszło do zniesławienia i wielokrotnego obrażania mojej osoby.
I to tez jest Przestępstwem wg prawa karnego
Mało tego  to co ja napisałem jest  ścigane wśród osób  prywatnych bez wyjątku...
Więc kolega z Góry powinien udac się na Policje i tam załatwiać swoje problemy.

Czekam na Deletey z Banami na IP za Zniesławianie i Wilokrotne obrażanie mojej osoby. Dziekuje Invi policjancie

Segir rozumie ze mówisz w imieniu wszystkich i mam nadzieje ze jeszcze zamienimy dobre słowo bo wiem że ty nikogo do niczego nie zmuszałeś ale też na bombie masz swoje jazdy jak każdy Uśmiech
Odpowiedz
#46
"Po 1. Od paru lat DDoS jest przestępstwem wg prawa karnego tak więc to lekkie przegięcie nie sądzisz?"
Jest to jak z piciem piwa w miejscu publicznym albo palenie papierosów jest to niby przestępstwo ale niska szkodliwość społeczna i nikt ci z tego powodu nie będzie robił afery. Jak mówisz że jest to tak bardzo karalne to niech poszkodowany załatwi to z policja a nie ty .Co do 2 wypowiedzi bardziej mi chodzi o 24/7 bocenie vicodina i nikt go nie sprawdzi , dalej sprawdzanie przez vultura mc lub banicja graczy z naszego teamu jak sam to powiedziałeś że cive był nie winny a dostał bana, a vultur zamiast odrazu unbana dać to wyjebka po warze bo ja host muszę pk na swoim ots będzie pro graczem . Co do 7 pkt już mówiłem sędzia w swojej sprawie.
Odpowiedz
#47
(03-05-2016, 23:53)Invisiblity napisał(a): "Zła administracja, zły Invi" w całej swojej karierze tutaj popełniłem 2 błędy, pierwszym jest prowadzenie z wami teraz tu dyskusji, a drugim zdeletowanie Cive'a na s1 za co go przepraszam oficjalnie (chyba w końcu do tego dojrzałem)

Lepiej pozno niz wcale Szczęśliwy grunt to przyznac sie do bledu zamiast wmawiac sobie, ze postapilo sie slusznie.

Co do tego co sie tutaj odpierdala to za samo ddosowanie oczywiscie powinna byc kara (delete) lecz moim zdaniem przyznanie sie do winy to za malo widzialem tego screena i wypowiedz, ze wylacza internet na godzine moglaby byc rownie dobrze zartem nie raz mialem taka sytuacje gdzie 2 osoba grozila mi, ze bedzie mnie ddosowac ale w 99% sa to tylko puste slowa. Chyba nawet byla sytuacja na no-cheat, ze ktos zrobil screena jak gosciu przyznaje sie, ze boci a kary nie dostal bo nie bylo dowodow-tutaj powinno byc tak samo. Jezeli jest dowod, ze faktycznie ktos kogos zddosowal to jak najbardziej delete sluszny jezeli nie to moim zdaniem kara nie na miejscu aczkolwiek jezeli to decyzja vultura to i tak nic juz tego nie zmieni.
Odpowiedz
#48
Cive, gdyby nie ostatnie fakty czyt. ddos i dedy tuż po byśmy uznali to za żarty i puste słowa ale w ostatnich okolicznościach, które szczegóły znam ja i invi to to nie są puste słowa a my zarządzamy grą w ten sposób aby potyczki graczy nie kończyły się na forum, czy ddosach tylko na uczciwej grze pomiędzy nimi.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#49
" na uczciwej grze pomiędzy nimi.'- od 3 edycji co najmniej w grze są lewe itemy od dymka czyli + 10 lub jak na s1 10k minut kolce , to vultur na prawdę pilnujesz równości w grze, a o tym że dymek sprzedaje lewe itemy większa cześć graczy wiedziała , pewnie tym razem się nie podzielił i wyleciał . Podsumowując miłe gry na server na którym korupcja to codzienność, a wygra ten co ma układ z gm .
Odpowiedz
#50
Hmm.. "o czym wiekszosc graczy wiedziala"/"wygra ten kto ma uklady z GM" ciekawe, ze wiedziala o tym wiekszosc graczy, a nikt tego nie zglosil, ba nawet o tym nie wspomnial, a jezeli wiedziales o wszystkim tylko po prostu sie tym z nikim nie podzieliles to jak sadzisz do kogo mozesz miec pretensje? Szczegolnie po dniu dzisiejszym uwazam ze jestes ostatnia osoba, ktora moze oceniac nie tyle Dymka czy Vultura ale kogokolwiek.

A co lepsze totalnie brak Ci cywilnej odwagi, zeby przyznac sie do tego co zrobiles i przyjac za to kare. Powiem wiecej starasz sie zrobic winnego z kazdego poza Twoja osoba co nawet nie jest smieszne, a bardziej zalosne. Idac o scislosc wydaje mi sie, ze kara mogla by byc wieksza niz zdeletowanie noob chara bo kilkukrotnie udowodniles juz, ze to Twoja robota.. no ale coz za domysly jak narazie nie banujemy ... a nie czekaj Twoim zdaniem karamy bezpodstawnie przykladnych graczy takich jak Ty. Czyli sprawa wymaga chyba ponownego rozpatrzenia.

Najbardziej smieszy mnie w Twoich zachowaniu to, ze praktycznie zostales zlapany za reke, a calemu swiatu starasz sie wmowic ze to nie Twoja reka. Teraz tylko brakuje zebys pojezdzil troche po rodzinie i bedziesz mi idealnie pasowal do ameb i innego "czegos" z innego serwera. (Pozdrawiam Dzopka, Sakkena i Bombe)


Teraz maly dodatek ode mnie:
Z Vicodinem gram kupe czasu i nie spotkalem sie zeby bocil NA RESPIE i zeby nie bylo go w tym czasie przy kompie (nie mowie tylko o DBP)
Cive nie mial bana za MC
MC byly sprawdzone raz w momencie robienia guild warow noob charami
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu