Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LUMPIEGO TEAM
#31
A na to trzeba punkt w regulaminie Szczęśliwy? jak w zyciu jest to karane Szczęśliwy? Gdyz wypierdalasz ludzi z internetu kompletnie Szczęśliwy? No jak tak to sorry gosciu

Wy macie sapy to Pawelkow Szczęśliwy? a tak z tego co wiem bylo nastepujaco
1. Siema chlopaki pomozecie nam rozjebac Adoxow i pozniej pobijemy sie nawzajem Szczęśliwy?
2. Spiny bo 2 osobne gildie
3. DDOS Na koniec przyjazni Szczęśliwy
Odpowiedz
#32
Czytam ten temat i jestem w szoku generalnie bo myslalem ze co niektorzy nie moga juz nizej upasc, czlowiek uczy sie przez cale zycie.
Tak czy siak poziom tematu i wypowiedzi ponizej krytyki
Odpowiedz
#33
regulamin- prawo obowiązujące na danym obszarze w grze itp . więc nie mów że np w usa jest kara śmierci to w polsce ma też być . Jest jasno tutaj opisane co jest karalne co nie ale widzę że gikiliki po wielu szkołach podstawowych jest to za trudne do zrozumienia .

3. DDOS Na koniec przyjazni i szybka zdrada przed warem ah ta przyjaźń
2. Spiny bo 2 osobne gildie ta spina gdy daniel na dende widzi jak się bijemy z wami i idzie w pizdu jakby nigdy nic Szczęśliwy
Odpowiedz
#34
Nie ma oczym mowic karmy na jabie nie kupywalem w morde dostalem proste lubie to kto da lapke na FB Szczęśliwy
Odpowiedz
#35
ten thread idealnie podsumuwuje poziom serwera przez ostatnie 3 lata
AGAGAGAGA
Odpowiedz
#36
Jakie 3 lata tylko ostatnie 2x Fun i s1 co mycz grał Szczęśliwy reszta edycji była w miarę normalna Szczęśliwy
Odpowiedz
#37
(03-05-2016, 19:42)Rashelovsky napisał(a): Jakie 3 lata tylko ostatnie 2x Fun i s1 co mycz grał Szczęśliwy reszta edycji była w miarę normalna Szczęśliwy

nawet mycz odstawal od tego co sie teraz dzieje
Odpowiedz
#38
hahahah Duży uśmiech może i masz racje Duży uśmiech czasem był w miare normalny Szczęśliwy jak sie nie bilismy i nie padal Duży uśmiechD
Odpowiedz
#39
Invi Rashel smiejecie z tego ddosowanka Szczęśliwy Zobaczcie ze pare lat temu nikt tak nie robil Szczęśliwy Teraz dzieciarnia sie nauczyla i jak maja Twoje ip gg na pare dni. Chyba na kazdym otsie to jest.
Odpowiedz
#40
dlatego dobrze ze mam neostrade SzczęśliwyD i mogę sobie zmienic Duży uśmiechDD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu