Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LUMPIEGO TEAM
#21
jak tak lubicie pokazywać statystyki


Pawelek 1899-obecnie 1725

Zegyl 1825-obecnie 1644
daniel 1830 obecnie 1634
Pewnie zaraz powiecie że to specjalnie albo że wam wolno padac i to o niczym nie świadczy

Astral co do tematu ddos masz w moim 1 poście dlaczego macie je , mogliście normalnie powiedziec że dochodzicie do zielonych a nie po cichu przed warem i 5 min przed nim nagle się określili
Odpowiedz
#22
Po 1 na warze mnie nie było, bo wtedy ja przynajmniej z zielonymi jeszcze jej byłem. A po drugie to nie upoważnia cie do tego żeby komus ddosowac i mieć fun z zabijania go 400 lvlem. Dla przykładu. Zegyl wczoraj przez Twoje głupie zachowanie i ddosowanie go padł 4 czy 5 razy

Dlatego ja ogólnie uważam to za ból dupy , bo nie możecie się pogodzić ze jesteśmy z zielonymi. I teraz będziecie szukać jakiejś luki w grze albo jak tylko zbanowany cały nasz team. Czaisz akin , że gra na tym nie polega żeby komus wypierdalac grę? Bo wtedy cały jej sens traci smak ?
Odpowiedz
#23
astral to dostajesz rykoszetem przez zegyla no niestety

"Dlatego ja ogólnie uważam to za ból dupy" -sami zrobili ten temat żeby płakać bo dostaja ddos

"Czaisz akin , że gra na tym nie polega żeby komus wypierdalac grę? Bo wtedy cały jej sens traci smak ?"- nie lepiej być kurwą (jeżeli uważasz że cie to obraża już dałem wyjaśnienie tego słowa ) w grze i mieć frajdę z tego jak to zrobił pawełek 30 min przed warem niby nie ma czasu i będzie spadać tylko nie powiedział że do zielonych. Jeżeli dla was frajda jest taka żeby zmieniać strony i nie widzieć w tym problemu to dla mnie ddos to fajna zabawa
Odpowiedz
#24
Smiechłem Szczęśliwy z was wszystkich takie problemy macie że chuj Szczęśliwy zamiast sie normalnie bić w grze tylko i sprawy w grze zalatwiać w grze to jeden ddosty robi bo nie moze kogos zajebac 2 placze na forum masakra Szczęśliwy
Odpowiedz
#25
Rashelovsky ddos podczas pvp szedł gdy było ich 5-6 a nas 4 i nagle po równo było i im świat się załamał , z astralem z zabicie nob charem to 1 akcja na spontanie


2 May 2016, 20:06 Killed at level 1736 by Wjezdzam Z'kamehame, Sall Akin, Oki and by Tupti..
2 May 2016, 19:40 Killed at level 1743 by Tupti, Wjezdzam Z'kamehame, Sall Akin and by Oki..

2 May 2016, 18:13 Killed at level 1721 by Oki and by Tupti..
2 May 2016, 18:04 Killed at level 1735 by Sall Akin, Tupti and by Leidok..
2 May 2016, 16:28 Killed at level 1747 by Wjezdzam Z'kamehame..

2 May 2016, 17:23 Killed at level 1565 by Oki, Wjezdzam Z'kamehame and by Tupti..

2 May 2016, 16:36 Killed at level 1624 by Sall Akin, Oki and by Tupti..


tutaj dla tych co nie umieją liczyć ilu u nas było
Odpowiedz
#26
Z innej beczki... Jest prawdopodobieństwo ddosow wykonanych przez was na okiem i tuptim w trakcie wara. Nagle stracili połączenie i 2 sec po tym podbiliscie na spota.
Kto z was się przyzna. Do tego?  Pewnie nikt 
Więc skonczcie pierdoli tu o tym wszystkim bo naprawdę stwozyliscie sobie krąg płaczu na forum 

Podobno ja jestem za to wszystko odpowiedzialny Szczęśliwy
Miło słyszeć że nie ważne co się stanie to
 lumpi samo zło x.x
Odpowiedz
#27
Lumpi z Okim i Tuptim to nie ddosy tylko prad w wiosce im wyjebało tak z reszta mówili od was Język
Odpowiedz
#28
(03-05-2016, 15:53)Rashelovsky napisał(a): Lumpi z Okim i Tuptim to nie ddosy tylko prad w wiosce im wyjebało tak z reszta mówili od was Język

Haha rashel Duży uśmiech
Odpowiedz
#29
Ja to skomentuje banicja dla sall akina i delete na all konta Szczęśliwy przyznal sie ddosa Szczęśliwy wiec no chyba perma powinien miec Szczęśliwy Prawda? jak ktos sie przyzna do grania u kogos na koncie to tez leci banik Szczęśliwy


btw. Nie wiem za czym admini czekaja Szczęśliwy jak tu oni sie przynali do ddosowania Szczęśliwy
Odpowiedz
#30
pokaż mi pkt w regulaminie do ddos ?

"I teraz będziecie szukać jakiejś luki w grze albo jak tylko zbanowany cały nasz team."- oj astral widze że hipokryzja na pełnej parze leci opisujesz nas a nie patrzysz na twój team smutne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu