Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LUMPIEGO TEAM
#11
(03-05-2016, 01:43)Segir napisał(a): yyy moja stara zddosuje wam mózgi bo wasza stara podała pesel w US pozdro...
i co dostane bana ?

Co to jest Lumpiego Team ?

Taki team ktory sie sra pvp normalnie i ddosuje mnie i dopiero wpada ahaha jestescie smieszni i zalosni dobze o tym wiesz huehue pozdro
Odpowiedz
#12
JEBAC TYCH CO PROSILI O POMOC #SEGIR
Pozdro Adox/Giki/Powebi/ Reszta Wariatów myśle widzimy sie i jebiemy Cweli DAWAC WARNA W DUPIE TO MAM .
Odpowiedz
#13
https://zapodaj.net/8970749960813.bmp.html
Prosili o pomoc.....
0 dumy... naprawde.
ja tylko raz napisałem lejemy adoxów albo all siebie..
A tu prosze...

Sry Pawelek ale jak wide kurwy zgrywaja prawdziwe damy to mnie huj strzela
Odpowiedz
#14
Powiem tak, nic tutaj nikt nie wniósł oprócz klasycznego bycia zwierzakiem na forum. Myślę że można zamknąć Duży uśmiech
Edit@ Pawełek nie bedziesz mnie wyzywał ? Smutny
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz
#15
pozwoliłem popieram mamy swoje słowa trzymajmy sie prawdy.
Odpowiedz
#16
Hehe no fakt faktem gowna z was Lumpexy mialem was za normalnych ludzi. Lempexa slowa na poczatku edycji > http://screenshooter.net/101966918/aledkuc

Kazdy co gra i widzi jaka mase maja wali smiechcem z tego Niezdecydowany Fakt ze jebalismy was 3 vs4 3 vs 5 a nawet czasem 3 vs 6 potwierdza to ze jestescie gownem Szczęśliwy No ale jesli wybiegacie w 7+ typa na 3 osoby to ja pozdrawiam was bylo trzeba z kims sie polaczyc Język a nie z adoxem, Dymsonem i ja orac all od was non top.

Reasumujac ani jednego wara na rownych liczbach nie wygraliscie przykre Płacz ( Zacznij wychodzic na MC moze cos to zmieni )
Odpowiedz
#17
Oj szkoda ze wy nie wygraliscie zadnego wara na rownych szansach :< Wczoraj 4v4 przekopka i do pz :< Ale chlopaczki nie przejmujcie sie moze wkoncu wam sie uda <beczka>
Odpowiedz
#18
Jeden z przykladow sall akin
2 May 2016, 19:34 Killed at level 1945 by Luke Skywalker, Zegyl and by Anakin Skywalker..
2 May 2016, 19:32 Killed at level 1955 by Zegyl, Anakin Skywalker, Luke Skywalker, Denzel and by Talion..
2 May 2016, 19:28 Killed at level 1966 by Luke Skywalker, Zegyl, Anakin Skywalker and by Talion..


3x deska my po 1 Niezdecydowany
Odpowiedz
#19
Segir, wiesz jaka jest różnica między twoim teamem a adoxa? Otóż taka, że oni nawet jak przegrywali mając nasze ip z tsa (bo wchodzylismy do nich na tsa juz wcześniej) Nie ddosowali nas mimo, że mogli ... tylko wy schodzicie do poziomu zero w tej chwili... ale cóż ip zmienione. Jedynie ból pozostaje. Uśmiech i nienawiść. Zwał ja zwał. Pozdrawiam was segirki, może w następnej edycji będziecie mieć zasady.
Odpowiedz
#20
dokładnie jak mówisz astral jest różnica i to wielka a giki to naprawde props za dystans Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu