Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[s2][nick][denzel cwel]
#1
Prosze o delete lub zmiane tego gracza , ten nick mnie obraża.
sreen

"[b]I) Nazwy postaciZły/b] 

1. Imię nie może być w żaden sposób obraźliwe, wulgarne oraz nie może źle się kojarzyć."

#2
Delete na wejściu się należy : )
#3
Lumpi to juz porażka na prawde , cos ci nie pykło z zbijaniem many bo i tak itnalem Szczęśliwy

#4
(06-05-2016, 03:31)denzel0058 napisał(a): Prosze o delete lub zmiane tego gracza , ten nick mnie obraża.
sreen

"[b]I) Nazwy postaciZły/b] 

1. Imię nie może być w żaden sposób obraźliwe, wulgarne oraz nie może źle się kojarzyć."

To dlaczego od jakiegoś czasu jakis typ celem biega z nickiem cwel i nikt mu nic nie zrobil? 
Nie pograzaj sie bardziej niz juz to zrobiles Duży uśmiech

ps. cwel - Pierwotnie słowo to oznaczało osobę przecweloną - zgwałconą i wykluczoną z kategorii git-ludzi Duży uśmiech Duży uśmiech
#5
Denzel gitem nie jest : /
#6
(06-05-2016, 08:58)WARIAT napisał(a):
(06-05-2016, 03:31)denzel0058 napisał(a): Prosze o delete lub zmiane tego gracza , ten nick mnie obraża.
sreen

"[b]I) Nazwy postaciZły/b] 

1. Imię nie może być w żaden sposób obraźliwe, wulgarne oraz nie może źle się kojarzyć."

To dlaczego od jakiegoś czasu jakis typ celem biega z nickiem cwel i nikt mu nic nie zrobil? 
Nie pograzaj sie bardziej niz juz to zrobiles Duży uśmiech

ps. cwel - Pierwotnie słowo to oznaczało osobę przecweloną - zgwałconą i wykluczoną z kategorii git-ludzi Duży uśmiech Duży uśmiech


bo jezeli ma nick cwel to nie obraza nikogo poza soba a jezeli ma nick denzel cwel to obraza tym denzela oczywiscie nalezy sie namelock albo ban

od siebie dodam, ze to ostatnio dzieje sie miedzy waszymi teamami to smieszne ddosowanie? Teraz blokowanie drogi noob charem z takim nickiem? Wyjdzcie sobie pod dende i se wszystko wyjasnijcie a nie zachowujecie sie jak banda dzieciakow.
#7
(06-05-2016, 12:55)Cive napisał(a): Wyjdzcie sobie pod dende i se wszystko wyjasnijcie

SzczęśliwyDDD
#8
offline jest to go nie zlapie Szczęśliwy


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu