Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Update 3.21
#21
Git Uśmiech
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post BukaPL:
  • Vultur
Odpowiedz
#22
Tylko tak dalej
[Obrazek: ?subtopic=signature&name=Manio]
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Manio0708:
  • Vultur
Odpowiedz
#23
ja rozumiem ze edycja programu to uciazliwy i problematyczny proces bo przy takich zmianach zawsze jest sytuacja ze jak jedno zrobisz to drugie sie wyjebie... ale moze trzeba było olac gówna typu party sharing i zainwestowac swoj cenny czas w cos w stylu nowa planeta czy jakiś interesujący quest... a tak z oczekiwanego updata stało się cos po czym srednio chce sie grac.. Niezdecydowany


@down
nie jestem tym karmiony bo to moj pierwszy ots od kilku lat Szczęśliwy
a co do programistow to uwierz mi ze nawet programy za kilka milionow zlotych tak samo potrafia sie wypierdalac Szczęśliwy
przez ostatnie 2 miechy tyle sie tego na ogladalem ze mozna bylo by ksiazke napisac Uśmiech
Odpowiedz
#24
(04-09-2018, 21:47)dzierek napisał(a): ja rozumiem ze edycja programu to uciazliwy i problematyczny proces bo przy takich zmianach zawsze jest sytuacja ze jak jedno zrobisz to drugie sie wyjebie... ale moze trzeba było olac gówna typu party sharing i zainwestowac swoj cenny czas w cos w stylu nowa planeta czy jakiś interesujący quest... a tak z oczekiwanego updata stało się cos po czym srednio chce sie grac.. Niezdecydowany


@down
nie jestem tym karmiony bo to moj pierwszy ots od kilku lat Szczęśliwy
a co do programistow to uwierz mi ze nawet programy za kilka milionow zlotych tak samo potrafia sie wypierdalac Szczęśliwy
przez ostatnie 2 miechy tyle sie tego na ogladalem ze mozna bylo by ksiazke napisac Uśmiech

@dzierek to jest pierwsza z dwóch części aktualizacji następna jest 13 września. To dość istotny fakt.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Vultur:
  • yalesz
Odpowiedz
#25
(04-09-2018, 21:47)dzierek napisał(a): ja rozumiem ze edycja programu to uciazliwy i problematyczny proces bo przy takich zmianach zawsze jest sytuacja ze jak jedno zrobisz to drugie sie wyjebie... ale moze trzeba było olac gówna typu party sharing i zainwestowac swoj cenny czas w cos w stylu nowa planeta czy jakiś interesujący quest... a tak z oczekiwanego updata stało się cos po czym srednio chce sie grac.. Niezdecydowany


@down
nie jestem tym karmiony bo to moj pierwszy ots od kilku lat Szczęśliwy
a co do programistow to uwierz mi ze nawet programy za kilka milionow zlotych tak samo potrafia sie wypierdalac Szczęśliwy
przez ostatnie 2 miechy tyle sie tego na ogladalem ze mozna bylo by ksiazke napisac Uśmiech

not bad. zrobmy serwer z pierdyliardem planet, zeby kazdy inny serwer mial o 23 planety mniej od nas Szczęśliwy
Odpowiedz
#26
(04-09-2018, 19:43)januszHD napisał(a): @3x up

Ktoś ci płaci za wypisywanie tego, czy może jesteś adminem tego serwera podszywającym sie pod "Głos Narodu" ? bo to jak ty każda nawet najmniejsza drobnostke zmieniona zachwalasz i bronisz tutaj przed kazdym negatywnym tekstem, to nie jest naturalne...

Zeby nie bylo... nie chodzi mi ze nie moze sie komus cos tu podobac, ale patrzac na wszystko co wypisujesz, to masz 100% zgodnosc z adminem tego otsa o jest praktycznie niemożliwe
tzw Dupowłaz - Ktoś, kto "wchodzi innym w dupę", czyli spełnia czyjeś żądania, nawet jakieś upodlające, by się mu tylko przypodobać, za wszelką cenę. 
Co do apdejtu szału brak,
w pt nie poexpisz bo różnica lvli 2-3 i po expie Duży uśmiech 
agi w pvp zmniejszone? wow (przypominam że to serwer pve)
droższa karma na 100% była potrzebna, gracze są wdzięczni Oczko 
sign of karma- ktoś tego używa?
reszta to już tylko "meh"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu