Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana cen Mistic Items/Mistic Crystals
#1
Nie da się ukryć że gracze Ci co zostali już potrafią sobie sami wydropić itemki mistic a nowych jest za mało by można się pozbyć to co się wydropi. Niestety koniecznością jest sprzedawanie przedmiotów u NPC


 
W tym momencie 7cc (nigdy nie sprzedawałem więc trzymam się ceny jaką mi podał ktoś na czacie) jest za Mistic Crystal to jest nieludzko mało zwłaszcza że senzu ultra plecaczek kosztuje 60cc, nie wspomne co mają gracze na lvl 600+. Do tego dochodzą koszta treningu ENE/DEF. Przy tych cenach za Crytal trzeba iść dropić Tone itemy na senzu a to chyba nie o to chodzi by się cofać

Moja propozycja to zwiększyć cene za Crystal na jaką to już pozostawiam bardziej doświadczonym graczom zapraszam do komentowania ewentualnie hejtowania pomysłu Oczko


Pozdrawiam LordPawlo
Odpowiedz
#2
- Price for mistic crystal incresed from 7 cc to 11 cc each

czytaj changelogi.

mimo to 11cc nie wiem czy to wystarczające przy obecnym dropie (?)
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#3
Jestem jak najbardziej za zwiększeniem ceny crystali.
Żeby zrobić questa na sprzedaż mistic items jednak ponoszone są jakieś koszta i wymagany jest określony poziom a nagroda nie jest tego warta (oprócz wykonanego questu i statusów).
Ceny spadają bo coraz więcej osób posiada te przedmioty i sprzedaż dla graczy jest jedyną opcją zarobku, co niestety przekłada się na niską cenę dobrych przedmiotów, skoro mówimy o dobrym ekwipunku to żeby go zdobyć powinno się natrudzić a do tej pory stać na nie praktycznie każdego, zwiększenie cen u npc powinno poprawić sytuację jak i pozwolić aby rzadsze itemy były bardziej cenne bo w chwili obecnej, możesz zdobyć praktycznie wszystko za bezcen.

Z wyrazami sympatii,
Keirox
Odpowiedz
#4
Pamiętajmy tylko, że sprzedaż u npc nie może być bardziej opłacalna, niż sprzedaż dla innych graczy ;>
Wolał bym raczej zmiany ceny silver barów, ale to może już w ogóle rozwalić rynek...
Anioł 
Odpowiedz
#5
rozwalić rynek który nie istnieje?
1 hf = 50 cc X D
a moze szmatki które lecą jak krew z nosa (niektóre z nich np yellow) a jeszcze jak spali to w ogole.. po 10 cc pewnie sie je ludziom selnie O ILE KTOS BEDZIE ROBIL TEN QUEST (moze z 5 osob bedzie robilo) ale pls.. najlepsyz zarobek jest na low lvlach, az dziwne.
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#6
Dokładnie zgadzam się z przedmówcą w każdej grze najlepsze przedmioty były "unikatowe" nie tylko w sensie wydropienia ale i kupna takich itemów.

Mastux mówisz że cena nie może być większa u NPC niż u graczy ale Twoim zdaniem co dyktuje cene ? W momencie jak u NPC przedmiot byłby warty 150cc to nikt z graczy by go taniej nie kupił bo i kto taniej by go sprzedał. Więc większa cena u NPC = większa cena rynkowa a niestety najwięcej kasy miałem na lvlach 200-300 gdzie koszty były niskie a Tone itemy leciały tak że musiałem iść 2x do miasta by je przetopić. W tym momencie powoli dobijam do 500 i nie kupując nic konkretnego moje zasoby kasy rozpłyneły się na senzu + treningi a pare itemów które wydropiłem nie ma komu sprzedać bo rynek się wykrusza momentalnie.

Podsumowując rynek już jest rozwalony brak chęnych na towary u NPC możemy sprzedać poniżej kosztów na senzu coś wypadało by z tym zrobić
Odpowiedz
#7
No niestety tak jak każdy up, nie może być tak że jak chcesz zarobić to cofasz się do słabszych mobków, żeby leciały tone itemy. Bijąc jakieś 6k C13 wydropiłem 1 kibito legs i bodajże 1 mistic glovera co jest śmiechem Duży uśmiech. Chyba najlepiej bić je z łapy na słabszych senzu i się tylko leczyć (znam osoby co tak robiły) bo może wtedy da się jakoś wyjść na 0. Mistic itemy dość ciężko jest sprzedać a cena 66c u npc (o ile pamiętam to 6 crystali za broń było) ledwo pokrywa koszt BP Ultra Senzu, a zużyłem ich kilka.

Może po prostu dodaj tone itemy do każdego silnego mobka i tyle Duży uśmiech

Nie wiem co musiałbym robić, żeby uzbierać kasę na STQ, pewnie doładować kasę i sprzedawać ppki za cc, albo siedzieć tydzień na Metalicach.
Ten upierdliwy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu