Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shadow Quest
#1
Witam


Byłbym za tym żeby obniżyć jego wymagania,  trochę ciężko o sp na obydwa questy, bo trzeba by było chyba grać z 3 miesiące żeby mieć SP na Paikuhana i Shadowa, a niektórzy mają już to porobione bo używali buga Janembą lub Shenronem Niezdecydowany


Dlaczego ludzie używający buga mają mieć lepiej? Trochę to słabe.
Odpowiedz
#2
za bug abuse bany niby a z tego co wiem jeszcze żaden jaba czy shenron bana nie dostał Duży uśmiech jak na edycję jak ta wymagania powinny być ucięte przynajmniej o 50% , bot za nas tego nie zrobi punktów też mało (no chyba że lecisz na bugu jak janembasy i shenrony) Super Charge OP, skaczesz na ziomka pod brolasem/jabą/coolerem i zabiera ci tylko 1Sp za summon zamiast 2 Duży uśmiech GG
Odpowiedz
#3
zglaszales tego buga skoro o nim wiesz? zakldam ze nie. wienc lamusy dupa cicho
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#4
nie gram janembasem czy shenronem (i to te typy powinny zgłosić zaraz jak tylko to odkryli) o tym bugu dowiedziałem się niedawno na game chat Duży uśmiech więc plzzzz nie mów że sam o nim nie wiedziałeś... i że nie zgłosiłeś Duży uśmiech
Odpowiedz
#5
nie wiedzialem do czasu jak napisales to na shoucie. nie bilem jeszcze ani kuleruf ani nie mam teamu wiec skad to mialem wiedziec
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#6
popieram by cos zmienic z shadowem, po 1 liczba mobow zostala taka sama do zabicia ,a : 1) dostaje sie 2x mniej SP za daily. 2) Nagroda z 1mld expa zostala zmniejszona do 300kk
Odpowiedz
#7
Dla mnie skoro nie da się łatwo zmienić skrypta na liczenie ludzi i taki Shenron/Janemba biją za free to powinien to zmienić na 1sp bez względu na ilość ludzi obok mobka...
Ewentualnie przyśpieszyć respawn tego "darmowego" mobka znacznie.
Ten upierdliwy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu