Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Berserker Mode dla Trunka
#1
Witam

Może by tak dać Berserker Mode Trunkowi to chociaż użyteczny spell bo daje Rage które Saiyanom się przydaje bardzo. Wbiłem te 140 TP Trunkiem i Uncontrolled Rage nie wydaje mi się użyteczne zbytnio, duży CD zabiera Rage itp. Co z tego że przez 5 sec leczy jak szalone na arence itp i tak mało użyteczne bo przez 5 sec nie zabije nagle 20 potworów żeby reszte wystać na healu normalnym.
Odpowiedz
#2
juz mialem wbijac 140tp zeby zrobic ta arene zajebana ale dzieki za info i zaoszczedzenie czasu
Odpowiedz
#3
zgaduje, że te spelle to są bardziej pod pvp a nie arenki...
ale podobno pve server idk.
pomysl sobie ze namek ma 8 hitkow w jednego typa i czy to jest przydatne?
jaba i shenron skok ze stunem - tez przydatne na arence??

pefaupe
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#4
Nie napisałem że chodzi tylko o arenkę lol, czytajcie ze zrozumieniem. Napisałem że nie widzę zbytnio zastosowania dla tego nigdzie, może jak wcześniej był FUN to było to jakoś użyteczne, ale teraz? Może jakby jeszcze wywalić Rage koszt czy coś. W sumie to prawda że Namek Furie też jest dość słabym spellem Duży uśmiech Janemba ma akurat op spella na pvp.
Odpowiedz
#5
Można prosić o jakąś opinie adminów? Nie grałem wcześniej, ale na tej edycji ten spell wydaje się mało użyteczny, a taki Berserker Mode, który daje Furie dużo bardziej pasuje do takiej postaci, tym bardziej że Trunk często w anime się "wkurwiał" i bił jak pojebany Duży uśmiech
Odpowiedz
#6
Spell jak najbardziej uzyteczny w pvp leczy cie do fulla i przez 5 sec jestes praktycznie nie do zabicia.
Odpowiedz
#7
Bardzo użyteczny, tym bardziej że po jego użyciu jesteś gównem bo zabiera Ci całe rage, na którym postacie melee opierają się w zadawaniu dmg, a nie masz czasu odnawiać go ręcznie bo spelle leczące dzielą cd ze spellami atakujący i Furie tak samo... Poza tym póki co i tak większość postaci jest nieśmiertelna w PvP to po co mi podwójna nieśmiertelność Duży uśmiech a generacja Rage jak najbardziej.

Dla mnie spell jak najbardziej ciekawy, ale nie powinien zabierać Rage.
Odpowiedz
#8
(11-08-2018, 19:04)Hejtero napisał(a): Bardzo użyteczny, tym bardziej że po jego użyciu jesteś gównem bo zabiera Ci całe rage, na którym postacie melee opierają się w zadawaniu dmg, a nie masz czasu odnawiać go ręcznie bo spelle leczące dzielą cd ze spellami atakujący i Furie tak samo... Poza tym póki co i tak większość postaci jest nieśmiertelna w PvP to po co mi podwójna nieśmiertelność Duży uśmiech a generacja Rage jak najbardziej.

Dla mnie spell jak najbardziej ciekawy, ale nie powinien zabierać Rage.

Ty chyba nigdy się z nikim nie bilem tym trunkiem, czy Ty wiesz co to jest 5 sec jak itna do Ciebie 3 os? To w chuj czasu na ucieczkę, po drugie MASZ 5 SEKUND  żeby stać przy graczu z tak zajebista łapą jaka ma trunk, dzięki temu w 5 sec możesz zabić którego chcesz.. 3 sprawa, wiesz jak fajnie się z tym do dende wychodzi ?
Odpowiedz
#9
Może przez to że nie ma tu PvP nie miałem okazji tego poużywać i tak uważam że to słabe że zabiera Rage
Odpowiedz
#10
Gosciu zrob sobie bubu jak Ci sie nie podoba, ja gram tunksem na kazdej edycji i ten specjal to jeden z powodow.. Wbija na Ciebie 3 typa, walisz uncontroled rage i mozesz walic kamke,spell bez leczenia sie czy uzywania senzu, jak jestes skilled to gosciu lezy w te 3 sekundy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu