Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adminus otsa pospolity, masochista
#18
(09-08-2018, 00:08)Preejakulat napisał(a): Na ani 1 edycji na której gralem Cie nie widzialem, chyba ze po 2 mcach jak te top teamy spierdalaja bo nie ma nic do roboty. Prosił mnie zebym wypisał argumenty które swiadcza o tym, że na tym serie nie ma zmian ani wizji przyszlosci to wypisałem.

Ja zakonczylem kariere juz tutaj dlatego, że razem z teamem uznaliśmy że nie ma sensu tutaj pvp a po rebie tylko to chyba zostaje. Wychodzi duzo otsow niedlugo bety na returnie, zaraz bety na grandlajnie, duzy update na dbl i dam sobie uciac glowe ze we wrzesniu bedzie 300 os online z czego 270 na tmie.

Widzisz, ja nie gram dlatego pewnych rzeczy nie wiem, fajnie że napisałeś bo kilku rzeczy z wyżej wymienionych nawet nie wiedziałem. Natomiast Sharp Skin został zmieniony w dzisiejszym patchu. Co do zapowiedzi zapowiedziałem extreme taski i je dodałem. I to co piszesz, że dostaje coś gotowe i tylko dodaje to nie jest akurat prawda gdyż jedynie ja programuje w naszym zespole. Jedyne co dostałem gotowego to część danych, które musiałem jeszcze poprawić Uśmiech
A przez to, że właśnie wolicie odejść zamiast dawać sugestie na forum część rzeczy jest pomijanych.

Cytat:~ zle działający sharp skin // poprawiony w dzisiejszym patchu
~ zbugowana karma // tego do konca nie wiedzialem czy poprawiac bo jest tak od zawsze i jest to w sumie dobre
~ armor dzialajacy w arrow slocie // nie wiedzialem tego
~ możliwość itania low lvl'ami na west kaioshina // na west kaioshina? czy ogolnie na bramki wyzszy poziom? bo tak ma byc
~ ludzie stojący pod arenka zbierajacy aggro mobów // tutaj nie rozumiem - rozwin
~ paral na oblivion leggach ktory mino nerfa ujemnego ms'a dalej wypierdala postac do innego wymiaru ruchowego // tak ma byc to legi do skillania


Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Adminus otsa pospolity, masochista - przez Adoxx - 08-08-2018, 10:29
RE: Adminus otsa pospolity, masochista - przez Ra. - 08-08-2018, 10:49
RE: Adminus otsa pospolity, masochista - przez Cive - 08-08-2018, 14:02
RE: Adminus otsa pospolity, masochista - przez Adoxx - 08-08-2018, 23:22
RE: Adminus otsa pospolity, masochista - przez Adoxx - 09-08-2018, 00:03
RE: Adminus otsa pospolity, masochista - przez Adoxx - 09-08-2018, 00:31
RE: Adminus otsa pospolity, masochista - przez Vultur - 09-08-2018, 00:30
RE: Adminus otsa pospolity, masochista - przez Raav - 10-08-2018, 08:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
Menu