Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adminus otsa pospolity, masochista
#21
A miało być tak pięknie miało nie wiać w oczy nam chcecie to wychodzcie server i tak będzie żył sto lat sto lat Szczęśliwy
Odpowiedz
#22
Battle Q powinien imo zostać, bo to trochę będzie niesprawiedliwe jak teraz ja się będę musiał męczyć i robić arenki na 100/200 poz więcej niż Ci co sobie pocisneli na aggro bugu. Zresztą pewnie i tak Vultur to zmieni tak jak było z Mr Robotami, wyexpili się i jeb nagle gówno dają.
Odpowiedz
#23
(09-08-2018, 02:45)Hejtero napisał(a): Battle Q powinien imo zostać, bo to trochę będzie niesprawiedliwe jak teraz ja się będę musiał męczyć i robić arenki na 100/200 poz więcej niż Ci co sobie pocisneli na aggro bugu. Zresztą pewnie i tak Vultur to zmieni tak jak było z Mr Robotami, wyexpili się i jeb nagle gówno dają.

Czytałeś co daje energy? Daje tyle samo tylko szybciej, aby na mniejszych lvlach nie zabijac się na 2 hity.
Odpowiedz
#24
(09-08-2018, 00:40)Preejakulat napisał(a): @Vultur, napisałem kilka tematów odnośnie zmian ale konczyło sie to burdelem i zamknieciem tematu. A odchodzimy bo nie ma tutaj reakcji na to co sie dzieje i nie ma wizji. Masz wyjątkowo dużą konkurencje w te wakacje, trzymam kciuki. Uśmiech

to niezła konkurencja, która działała tak jak tutaj fun - przyjdź, wydaj hajs albo badz w plecy, reset za miesiąc..
faktycznie ma z czym konkurować X DDDD o martwej debilce juz nie wspominam
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#25
(09-08-2018, 09:31)yalesz napisał(a):
(09-08-2018, 00:40)Preejakulat napisał(a): @Vultur, napisałem kilka tematów odnośnie zmian ale konczyło sie to burdelem i zamknieciem tematu. A odchodzimy bo nie ma tutaj reakcji na to co sie dzieje i nie ma wizji. Masz wyjątkowo dużą konkurencje w te wakacje, trzymam kciuki. Uśmiech

to niezła konkurencja, która działała tak jak tutaj fun - przyjdź, wydaj hajs albo badz w plecy, reset za miesiąc..
faktycznie ma z czym konkurować X DDDD o martwej debilce juz nie wspominam


Zastanawiam sie czy jesteś takim ignoranatem czy po prostu kretynem. Servery które startuja to sa od kilku lat zapowiadane premiery, które zawina w pizde ludzi. Podejrzewam, że z top 30 wszyscy (bez mycza) wbiją tam. Wysnuwasz z pizdy teorie o jakims pay to win a cierpisz na kompletny brak wiedzy w tym temacie. Dawno temu sobie obiecałem ze nie bede wdawal sie w dyskusje z ludzmi którzy co 2 słowa pisza ,,X D X D".
Trzymaj sie ciepło, dorastanie Cie i tak zniszczy.
Odpowiedz
#26
Hipokryto piszesz o teoriach wysnutych z pizdy, a sam nie popierasz argumentami swoich wypocin dotyczących serva więc X D X DX D X DX D X DX D X DX D X DX D X DX D X DX D X D
wooow grand line taka super... ludzie wbija z ciekawości, a czy zostaną tego nikt nie wie.
i co jeszcze? naruto otsy z wbudowanym botem.. nom postojom dluuuuuuuuuuuuuuuugo x D
niezłe dorastanie.. kolejna teoria, że jestem dzieckiem? jakiś argument? no wątpie, znowu tylko szczekanie i płacz jaki to server, admin i ludzie som źli bo ja jestem najlepszy super i w ogole X D D D D
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#27
wy tak na serio? nowa edycja to nie nowy vultur
Odpowiedz
#28
To prawda. Vultur za malo nowych rzeczy dodaje i z edycje na edycje probuje spowolnic te same questy ktore juz wiekszosc graczy robila wielokrotnie.
Moim zdaniem powinie obecny content zostawic lub lekko znerfic wymagania by szybciej sie go robilo i dodac cos nowego, swiezego.
Odpowiedz
#29
(09-08-2018, 00:30)Vultur napisał(a):
(09-08-2018, 00:08)Preejakulat napisał(a): Na ani 1 edycji na której gralem Cie nie widzialem, chyba ze po 2 mcach jak te top teamy spierdalaja bo nie ma nic do roboty. Prosił mnie zebym wypisał argumenty które swiadcza o tym, że na tym serie nie ma zmian ani wizji przyszlosci to wypisałem.

Ja zakonczylem kariere juz tutaj dlatego, że razem z teamem uznaliśmy że nie ma sensu tutaj pvp a po rebie tylko to chyba zostaje. Wychodzi duzo otsow niedlugo bety na returnie, zaraz bety na grandlajnie, duzy update na dbl i dam sobie uciac glowe ze we wrzesniu bedzie 300 os online z czego 270 na tmie.

Widzisz, ja nie gram dlatego pewnych rzeczy nie wiem, fajnie że napisałeś bo kilku rzeczy z wyżej wymienionych nawet nie wiedziałem. Natomiast Sharp Skin został zmieniony w dzisiejszym patchu. Co do zapowiedzi zapowiedziałem extreme taski i je dodałem. I to co piszesz, że dostaje coś gotowe i tylko dodaje to nie jest akurat prawda gdyż jedynie ja programuje w naszym zespole. Jedyne co dostałem gotowego to część danych, które musiałem jeszcze poprawić Uśmiech
A przez to, że właśnie wolicie odejść zamiast dawać sugestie na forum część rzeczy jest pomijanych.

Cytat:~ zle działający sharp skin // poprawiony w dzisiejszym patchu
~ zbugowana karma // tego do konca nie wiedzialem czy poprawiac bo jest tak od zawsze i jest to w sumie dobre
~ armor dzialajacy w arrow slocie // nie wiedzialem tego
~ możliwość itania low lvl'ami na west kaioshina // na west kaioshina? czy ogolnie na bramki wyzszy poziom? bo tak ma byc
~ ludzie stojący pod arenka zbierajacy aggro mobów // tutaj nie rozumiem - rozwin
~ paral na oblivion leggach ktory mino nerfa ujemnego ms'a dalej wypierdala postac do innego wymiaru ruchowego // tak ma byc to legi do skillania


Pozdrawiam

a czy mi się wydaje czy to co jest na tej edycji dłubałeś przez 3 lata i nareszcie dodałeś , do tego mr.rashel i reszta spieli dupy i pomogli przy mapach hmm. 
1. Tak
2. Nie 
3. Tak tyle czasu poświęcił na tą edycje puszczając [ DBP  Fun ] by mieli gracze co robić .
Odpowiedz
#30
najlepsze są te reklamy servera gdzie głownie jest pokazywany system !fly który nie działa Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu