Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adminus otsa pospolity, masochista
#11
Też bym na starym s2 pyknął
Odpowiedz
#12
(08-08-2018, 11:14)Preejakulat napisał(a): Klątwa Polskich OTS'ów. Po każdym starcie zawsze jest gadka, że wszystko bedzie na freshu poprawiane (wiadomka, że beda jakies rzeczy do poprawy/zmiany), a jest jak jest. Odciąć kupony i wyjebać jajca a jak cos sie zjebie to sie reset zrobi. Dlatego ZAWSZE takie PXG bedzie jebaną ALFĄiOMEGĄ tibijskiego półświadka - profesjonalizm na który na polskich serverach nie ma na co liczyć.
Prawie uwierzyłem, że tym razem bedzie inaczej. Poprawienia 2sqm na rooku, których 99,9% graczy nawet w życiu nie zobaczy TO NIE JEST UPDATE.
Sam OTS jest naprawdę spoko ale zarządzanie nim juz nie. Kompletny brak  motywacji żeby tutaj dalej grać.

Chciałbym usłyszeć od Ciebie jakieś argumenty, które popierają twoją wypowiedź. Jak Sobie podsumujesz cały changelog od startu to nie jest poprawka 2 sqm tylko są poważne rzeczy też jak poważne zmiany na mapie czy cały extreme task system, które się nie kopiuje kopiuj wklej. Podobnie offline energy/def system Oczko
I tysiąc małych nieistotnych rzeczy, ale trzeba je wymienić.

Dodatkowo zmierzenie się z setkami graczy każdego dnia to jest nie lada wyzwanie, support wie o czym mówię. To nie jest serwer z połową spoofowanych postaci tylko realna liczbą Oczko

Jeżeli chodzi o lewandowskiego wszystko zostało wyjaśnione, nawet chwilkę z nami porozmawiał jak się prowadzi taką grę Oczko

Pozdrawiam
Odpowiedz
#13
Proszę bardzo :

~ zle działający sharp skin
~ zbugowana karma
~ armor dzialajacy w arrow slocie
~ możliwość itania low lvl'ami na west kaioshina
~ ludzie stojący pod arenka zbierajacy aggro mobów
~ paral na oblivion leggach ktory mino nerfa ujemnego ms'a dalej wypierdala postac do innego wymiaru ruchowego

Dps w pvp zrobiony tylko i wylacznie pod early game


Ja nie pisze, że jest nic nie robione ale,że przez ponad miesiąc czasu dodanie extreme taska i roomow ( które pewnie dostałeś gotowe do podpięcia) to wybacz ale dupy nie urywa.

Jak chcesz server na lata to powinienes myślec juz o dalszym rozwoju, zapowiadać cos co ma nadejsc bo po miesiacu zostaly mi tylko zbieraniny do zrobienia.
Odpowiedz
#14
Ten paral na oblivion legach jest akurat celowy.
Odpowiedz
#15
To są tylko luźne przykłady które wypisalem w 5minut bez głebszej rozkminy. Nie moge zrozumieć czemu ciągle sie udzielasz w tamatch dotyczacych obecnej edycji skoro nawet nie grasz. Wypisujesz tylko jakies glupoty o tym co było kiedyś, gralem na 5 edycjach a Cie nawet nie kojarze, powiedzieli mi na tsie, że jesteś bratem tego gościa których kupował itemy za rl siano. Jeżeli mógłbym Cie prosić o to abyś zachował swoje przeterminowane teorie to byłbym wdzieczny. Uśmiech
Odpowiedz
#16
(08-08-2018, 23:58)Preejakulat napisał(a): To są tylko luźne przykłady które wypisalem w 5minut bez głebszej rozkminy. Nie moge zrozumieć czemu ciągle sie udzielasz w tamatch dotyczacych obecnej edycji skoro nawet nie grasz. Wypisujesz tylko jakies glupoty o tym co było kiedyś, gralem na 5 edycjach a Cie nawet nie kojarze, powiedzieli mi na tsie, że jesteś bratem tego gościa których kupował itemy za rl siano. Jeżeli mógłbym Cie prosić o to abyś zachował swoje przeterminowane teorie to byłbym wdzieczny. Uśmiech


Szczerze pewnie gralem na 5 tych edycjach tylko pod innymi nickami i zawsze top 5.

+ nawet jesli niegram na tej edycji to duzo sie niepozmienialo lul.

Wszystko co ty wypisujesz ja tu pisze od 2-3 lat.

Vultur i tak zrobi swoje i tak niemasz nawet co sie udzielac.

Nicki z ostatnich dwoch Edycji to Hellow/Xoda reszty edycji niepamietam.
Odpowiedz
#17
Na ani 1 edycji na której gralem Cie nie widzialem, chyba ze po 2 mcach jak te top teamy spierdalaja bo nie ma nic do roboty. Prosił mnie zebym wypisał argumenty które swiadcza o tym, że na tym serie nie ma zmian ani wizji przyszlosci to wypisałem.

Ja zakonczylem kariere juz tutaj dlatego, że razem z teamem uznaliśmy że nie ma sensu tutaj pvp a po rebie tylko to chyba zostaje. Wychodzi duzo otsow niedlugo bety na returnie, zaraz bety na grandlajnie, duzy update na dbl i dam sobie uciac glowe ze we wrzesniu bedzie 300 os online z czego 270 na tmie.
Odpowiedz
#18
(09-08-2018, 00:08)Preejakulat napisał(a): Na ani 1 edycji na której gralem Cie nie widzialem, chyba ze po 2 mcach jak te top teamy spierdalaja bo nie ma nic do roboty. Prosił mnie zebym wypisał argumenty które swiadcza o tym, że na tym serie nie ma zmian ani wizji przyszlosci to wypisałem.

Ja zakonczylem kariere juz tutaj dlatego, że razem z teamem uznaliśmy że nie ma sensu tutaj pvp a po rebie tylko to chyba zostaje. Wychodzi duzo otsow niedlugo bety na returnie, zaraz bety na grandlajnie, duzy update na dbl i dam sobie uciac glowe ze we wrzesniu bedzie 300 os online z czego 270 na tmie.

Widzisz, ja nie gram dlatego pewnych rzeczy nie wiem, fajnie że napisałeś bo kilku rzeczy z wyżej wymienionych nawet nie wiedziałem. Natomiast Sharp Skin został zmieniony w dzisiejszym patchu. Co do zapowiedzi zapowiedziałem extreme taski i je dodałem. I to co piszesz, że dostaje coś gotowe i tylko dodaje to nie jest akurat prawda gdyż jedynie ja programuje w naszym zespole. Jedyne co dostałem gotowego to część danych, które musiałem jeszcze poprawić Uśmiech
A przez to, że właśnie wolicie odejść zamiast dawać sugestie na forum część rzeczy jest pomijanych.

Cytat:~ zle działający sharp skin // poprawiony w dzisiejszym patchu
~ zbugowana karma // tego do konca nie wiedzialem czy poprawiac bo jest tak od zawsze i jest to w sumie dobre
~ armor dzialajacy w arrow slocie // nie wiedzialem tego
~ możliwość itania low lvl'ami na west kaioshina // na west kaioshina? czy ogolnie na bramki wyzszy poziom? bo tak ma byc
~ ludzie stojący pod arenka zbierajacy aggro mobów // tutaj nie rozumiem - rozwin
~ paral na oblivion leggach ktory mino nerfa ujemnego ms'a dalej wypierdala postac do innego wymiaru ruchowego // tak ma byc to legi do skillania


Pozdrawiam
Odpowiedz
#19
(09-08-2018, 00:08)Preejakulat napisał(a): Na ani 1 edycji na której gralem Cie nie widzialem, chyba ze po 2 mcach jak te top teamy spierdalaja bo nie ma nic do roboty. Prosił mnie zebym wypisał argumenty które swiadcza o tym, że na tym serie nie ma zmian ani wizji przyszlosci to wypisałem.

Ja zakonczylem kariere juz tutaj dlatego, że razem z teamem uznaliśmy że nie ma sensu tutaj pvp a po rebie tylko to chyba zostaje. Wychodzi duzo otsow niedlugo bety na returnie, zaraz bety na grandlajnie, duzy update na dbl i dam sobie uciac glowe ze we wrzesniu bedzie 300 os online z czego 270 na tmie.

Stary w top teamie to ja jestem od xxx edycji tutaj Szczęśliwy.
i tym top teamem co spierdalaja zawsze bylem jednym z nich (ja to zaczynalem)
Szczerze z 80% edycji upadlo przez to ze graly tylko 2 teamy i jak jeden odchodzil to drugi sie nudzil i tez odchodzil i to samo czeka te edycje bo znowu sa 2 teamy ktore cos znacza.
Przyklady Teamow (BSNT Wczesniej Aximy,Rewolta,Alvarissy,Fire Gakure Potem Adoxy) <reszta tu nic tak szczerze nieosiagnela> Pawelkow do tej listy niedam bo ci to na 4 typa w 14 potrafili wyjsc.

co do pvp to poprostu testowali to na 50% dmg a vultur znowu zrobil swoje i tez pewnie testy byly robione jak zwykle tylko na 500(fuzki) a potem pewnie okolo 1k. 

Wogole wystartowanie S1 bylo bledem poprostu wystarczylo odpalic Funa do ztestowania rzeczy typu balans itd. Pierwszy 1 tyg 500 lvl max,2 tyg do 750,3 do 1k i tak dalej do nawet 2k jak serw ma byc na lata.

Tym bardziej ze system questow easy/medow/hardow byl spoko tylko poprostu znerfione a nie takie jak byly bo za duza przewage dawaly.

+ z tego co pamietam jak gralem spc(Xoda) to pvp na 33% dmg bylo spoko na easy/medach tylko ze byl placz ze spcka sie ubic nieda ale to sai sei byl problemem a nie dmg(chodzi o to ze jak mnie bilo 6-7 osob tracilem 10k many na 40k+) 


Powod dla ktorego duzo osob uwaza ze s2 bylo zawsze lepsze niz s1 tak jak i ja to jest to ze wszystko sie szybko zdobywalo i mozna bylo sie bic co z tego ze edycja swiecila pustkami po 2-3 miechach jak te 2-3 miechy mialem wiecej zabawy niz na s1 przez pol roku+.

Tym bardziej ze randomy cos na s2 znaczyly a na s1 praktycznie znowu widac ta sama topke co zawsze.

Niby te zmiany mialy cos zmienic, dla mnie to jest dalej to samo te same teamy zawsze w topce, co prawda to nie jedyne zmiany ze balans itd mi tu chodzi akurat o zmiany w balansie(questy system wyjebany, te statusy itd)

Bo to ze rozrywka troche zmieniona zostala jest na + i to ze vultur chociaz cos sprobowal zmienic tez jest na + ale te zmiany poprostu niewyszly.
Odpowiedz
#20
to sie chyba mijalismy bo w zyciu cie nie widzialem.
i gdzie Ty masz ,,duzo ludzi" do grania na funie ludzi z ktorymi gram/gralem zawsze pluli na funy bo to jest orshabunda.

Nie chce z Tb sie tutaj szarpać bo nie mam pojecia kim jestes i nie o to kompletnie chodzilo.






@Vultur, napisałem kilka tematów odnośnie zmian ale konczyło sie to burdelem i zamknieciem tematu. A odchodzimy bo nie ma tutaj reakcji na to co sie dzieje i nie ma wizji. Masz wyjątkowo dużą konkurencje w te wakacje, trzymam kciuki. Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu