Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GH
#11
Nie pisz do mnie jak do placka jak ja Twoim Panem jestem GG WP wyjdz z pztta

Wsumie w dupie Cie gosciu mam Szczęśliwy jestes plackiem jak cala reszta od nich 3 vs 5 easy wygrywamy ale why not zaraz masa wyleci w 7 na 3 Szczęśliwy Taki was ogar teraz rowne liczby i baty jak skurwysyn nawet z pzta nie wyjdziecie lipa Niezdecydowany Wsumie i tak rzadnych warow nie bedzie bo jesli vultur czegos nie organizuje to mam to w dupie Szczęśliwy a wary jak narazie top gildia MY !
Odpowiedz
#12
Jesteś moim panem? weź popatrz w lustro i uświadom sobie że z taką mordą to jedynie możesz złapać za łopatę i wypierdalać kopać rowy ..... fajnie że masz mnie w dupie wychodzi że masz bardzo pojemną nie chce wiedzieć dlaczego ...
Odpowiedz
#13
ehu ehu ah ten placz po co wy tak placzecie nie ogarniam tego zrozumcie ze jestescie noobkami that`s all LEL
Odpowiedz
#14
Giki zastanawia mnie jedno....
Pisząc to piszesz do wszystkich ??
bo ogólnie u was płacz... robi parę osób defakto które nie mają kultury i mieć jej nie będa:
Quixer i Powebi z każdym innym myśle że można normalnie rozmawiać bez wyzywania ty kurwo szmato noobie itp.
A tobie o co konkretnie chodzi ?
Odpowiedz
#15
Ogólnie to gildia po zdobyciu GH powinna miec tydzien luzu a po tygodniu kazda inna gildia moze ja wyzwac na wojne o domek z np 3 dniowym wyprzedzeniem np gildia x zdobywa gh 1 stycznia po tygodniu 8 stycznia gildia y wyzywa ja na wara ktory odbedzie sie 11 stycznia jezeli gildia chce miec domek musi go obronic jezeli wygra obrone to ma nastepne 7 dni spokoju i tyle bo jak kazdego wara ma nadzorowac vultur ktory uczy sie do matur to powodzenia wam zycze gh bedzie miala znowu 1 gildia cala edycje a tak jego wlasciciele beda sie normalnie zmieniac.
Odpowiedz
#16
UP. Dobrze piszesz. Pod warunkiem że pierwszeństwo do rewanżu ma gildia konkurująca. a nie Fikcyjna bo niektórzy mogli by sobie wara ustawić żeby GH przedłużyć



AELO
Ty do mnie piszesz takie sprawy jaki to ja nie jestem... a kurwa twoi znajomi z FB spamowali do mnie z prośbami gdzie cię można znaleźć bo ojebałeś ich na kasę ....
Podobno na PKt ci brakowało <cry>

Jak bys chciał coś pierdolić złodzieju jebany i bajko pisarzu to tu masz linka do twojego wierzyciela
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=3&theater


btw :

Gikiliki Uważasz że nie zasługujemy na rewanż z wami ?
Odpowiedz
#17
Prawda jest taka ze byscie dostali przekope gdyby nie  wyjebalo od nas 2 osob i 1 osoba nie miala levela.
Wez tam giki bardziej dupe pucuj dla mlodego, wnioski mi sie same nasuwaja ze do pawelka tez wyjebaliscie z jezorem do rowa by doszli do was ( przyczyna jest jasna maluszki w pizde by dostaly)
Rewanz bedzie o to sie nie bojcie. Chyba ze chcecie konczyc gre, ale po waszym zapale widze ze nie. A wiec skonczcie pierdolic bo sie nadajecie do tarcia chrzanu.


Ps. Nie pozdrawiam, Trzymajcie sie pzta Uśmiech
Odpowiedz
#18
@abdula taki pyskaty a nawet szkoły nie skończył
Odpowiedz
#19
@dymson Taki pyskaty a jedynki bys stracil w przeciagu mrugniecia oka
Odpowiedz
#20
@abdula Hahaha to czekam stracić jedynki. Kiedy wpadasz?

PS. Widać prawda boli Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu