Ankieta: Czy jesteś za usunięciem bramek lvlowych na respach?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
74.29%
26 74.29%
Nie
25.71%
9 25.71%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankieta: Bramki Lvlowe
#1
Informacja 
Witam, celem ankiety jest zebranie głosów na temat czy bramki lvlowe na respawny mają zostać czy zostać usunięte. 
(Bramki lvlowe na questy zostają bez zmian bądź są przeniesione w inne miejsce).

 Gracz sam by decydował czy jest gotowy żeby iść na silniejsze potwory a nie gra kolejno decydowała by za nas gdzie mamy expic na danych lvlach.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Rashelovsky:
  • yalesz
Odpowiedz
#2
Jak juz to zostawic bramki tylko ustawic na lvl 1 Szczęśliwy
Odpowiedz
#3
Takie rzeczy sie robi na poczatku servera Język Troche za późno Duży uśmiech
Odpowiedz
#4
(28-07-2018, 16:52)Nothing napisał(a): Takie rzeczy sie robi na poczatku servera Język Troche za późno Duży uśmiech

ale czemu? Chory

osobiscie jestem na tak
Odpowiedz
#5
Tak invi dodam na 1 lvl ew przy miejscach gdzie się schodzi dodam kratki na których moby puffaja tak samo miedzy respami które się łączą np h ani i bio to na miejsce bramki kratka co pufa moby.
Odpowiedz
#6
tez na tak. malo to zmieni a przynajmniej wyeliminuje wiadomosci typu DLACZEGO TO JEST OD 5K LEWELA? PRZECIE NA 100 JA TAM PUJDE I GIT
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#7
Usunięcie bramek byłoby spoko Duży uśmiech Ekipą 3 osobową ( lub więcej) po 200 lvlu mozna isc na cos sensownego + porobic taski ktore aktualnie nie jestesmy w stanie zrobić. Ale przede wszystkim musiało by działać exp shared żeby nikt nie był stratny w expie :V Takie troche rpg by było. Exp shared mógłby działać na kilku zasadach:
1.Exp jest dzielony na wszystkich
2.Różnica w shared nie może być zbyt wielka
3. Żeby nie było za łatwo stwory do taska zalicza nam wolniej np. za 4 osoby w party musimy zabić 2 stworki żeby zaliczyło nam 1 do taska :V Tzn 50% więcej ubić do końca taska itp itd
Odpowiedz
#8
bramki lvle na 1 lvl jak najbardziej
Odpowiedz
#9
Oczywiste TAK!!
Odpowiedz
#10
Z jednej strony fajnie fajnie, bo skoro dam radę na silniejszych mobach expic to czemu nie, ale z drógiej strony straszna chujnia, bo na respach na wyznaczonym lvlu zacznie się lvlowanie altów itp, czyli kiedyś miał bym gdzie expić a teraz nie bo "won zajete, expie alta", a kolega 350++ mi share expa daje Szczęśliwy, albo taski i robi, gdzie normalnie nie miał bym dostępu do tego taska... Znudzilo się ludziom lvlowanie na low expie? czy jak?
Jestem na NIE,
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu