Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Monster Event
#1
Witam! Chciałbym zorganizować Monster Event, który odbędzie się dnia 30.04.2016 roku o godzinie 20 na 'papaya arena' !
Będą na nim wszystkie bossy od 2 do 5 + 2-4 Gogety oraz oczywiście SPAM zwyklych mobków. Zapraszam!
Odpowiedz
#2
lol to ty masz admina na dbp? Szczęśliwy

ogolnie to spoko mozesz jeszcze dodac eventadora


@na evencie beda latac kyubi i madary-potwierdzone info
Odpowiedz
#3
Sympatycznie wreszcie jakies eventy na servie Język
Odpowiedz
#4
Elegancko. Popieram Duży uśmiech a wręcz zachęcam do częstszych inicjatyw organizowania takich Eventów Duży uśmiech
Odpowiedz
#5
No, no coś się dzieje! Tak trzymaj Język
Odpowiedz
#6
Dziękuję Wszystkim za Event! Było parę faili , no ale proszę o wyrozumiałość. Robiłem go poraz pierwszy!
Odpowiedz
#7
Zawsze chętnie podzielę się wiedzą Briko Uśmiech
jak coś to nastepny event napewno zrobisz lepszy, co nie znaczy że ten był zły Uśmiech
Odpowiedz
#8
(30-04-2016, 22:14)Briko napisał(a): Dziękuję Wszystkim za Event! Było parę faili , no ale proszę o wyrozumiałość. Robiłem go poraz pierwszy!

czo za faile zsumonowany madara jednak wszystkim wpierdolil? Szczęśliwy

jak masz czas i checi to mozesz czesciej robic chociazby po to aby potem na naruto priority miec wieksza wiedze o organizowaniu eventow.


@down wiem wiem Szczęśliwy tak sobie zartuje
Odpowiedz
#9
Cive nie realne zsumonować Madary ponieważ Klient DBP nie posiada jego Grafik Uśmiech powinieneś to wiedzieć.
Ewentualnie wyglądał by jak troll Duży uśmiech jak ma takie samo ID
Odpowiedz
#10
Następnym razem przygotuję dokładną listę mobków i ich ilości, które summonować, bo teraz te anni i machiny trochę Fail, no ale nie wiedzialem Język . Pisać propozycję mobków mi napiszcie w tym temacie to może coś się ogarnie na przyszły weekend.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu