Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Text Changelog cz.6
#21
Freezer nie dostał nerfa na DMG ki więc tak trochę automatycznie stał się prawie najlepszą postacią jak nie najlepszą
Odpowiedz
#22
SPC w 500 brolla bez KI Abso (tego co zabrane tzn zmienione na melee) spc 30 power broll 30 agi + m bootsy i jakies tam ene dostaje 7k-8k nie pamietam juz ile dokładnie na hita nie zabija sie nikt nie martwcie sie chyba ze ktos zapierdoli 100 w power 0 agi to watpie ze bedzie zabijal na hita ale nie poexpi nigdzie Szczęśliwy bo go na 500lvlu ani polamia

dodatkowo dmg w pvp został zmniejszony

@edit Freezer 900 lvl z magiem full power w moby 110k a w NW 100 agi bb i titanki bije 10k ee
Odpowiedz
#23
Ymm, niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale czy SPC nie będzie teraz trochę ściekiem? Co prawda ostatni raz grałem 4 lata temu około, ale pamiętam, że na expie dosyć duże pizdy dostawał na łeb, a teraz jak sai sei jest ponerfione to czasami nie będzie to wyglądało jeszcze gorzej? Duży uśmiech
Odpowiedz
#24
(09-07-2018, 01:02)Mortal napisał(a): Ymm, niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale czy SPC nie będzie teraz trochę ściekiem? Co prawda ostatni raz grałem 4 lata temu około, ale pamiętam, że na expie dosyć duże pizdy dostawał na łeb, a teraz jak sai sei jest ponerfione to czasami nie będzie to wyglądało jeszcze gorzej? Duży uśmiech

ohoho gosciu od 4 lat to on byl zmieniany 17 razy Szczęśliwy
Odpowiedz
#25
No dlatego pytam, czy czasami nie będzie on miał dmg'u, ale jak ktoś/coś do niego podejdzie (co nie jest ciężkie przy takim zasięgu choby) to padnie w chwilę Język
Odpowiedz
#26
(09-07-2018, 01:05)Mortal napisał(a): No dlatego pytam, czy czasami nie będzie on miał dmg'u, ale jak ktoś/coś do niego podejdzie (co nie jest ciężkie przy takim zasięgu choby) to padnie w chwilę Język

jest git
Odpowiedz
#27
To się okaże przy expie/warze, ale zaufam Ci i nim zagram Język

A i w sumie 1 more question, jak teraz ma być taki hard z kasą, to czy czasami wyexpienie tego spcka nie będzie kosztowało miliony ze względu na ciągłe zapotrzebowanie many?Szczęśliwy
Odpowiedz
#28
(08-07-2018, 23:46)Waifu napisał(a):
(08-07-2018, 23:40)Liroj napisał(a):
(08-07-2018, 23:33)Waifu napisał(a):
(08-07-2018, 23:29)Liroj napisał(a): Meh te zmiany bo skillowe postacie dostaja nerfa i sa gorsze mimo, ze byly grywalne tylko z botem. Takim goku to teraz z ttk bijesz mniej lub tyle samo co inne profy z targeta. A jeszcze tym traf na + 500 move speed ze statusu i bez bota. To samo spc i choba. Te zmiany abso dla tankow to chyba troche za duzo. Ponad 5/5% jak oni byli lekko gorsi od saiyanow w late gamie a w early w ciul lepsi przez hp z transow. Teraz saiyanie sa do kosza.

Rzeczywiscie saiyanie SLABI Szczęśliwy Duży uśmiech mozesz se wpakowac duzo w power ktory skaluje sie bardzo dobrze z rage saiyanom szczegolnie ze 1 power daje 0,95% obrazen melee

Fajnie ale ty nie wiesz ze taki saiyan ma moze 10% lepsza lape od innych masz black capse i achi na kryta to te furie nie daja tak duzej roznicy. To nie jest tak duzo patrz ile te celle i inne gowna maja abso i hp wiecej. Lepiej grac profa co sie 2x wiecej leczy ma 10% wiecej abso, z 30% wiecej hp i bije 10% mniej z lapy i ma targeta co bije tyle samo jak spell u saiyana =D.

ta lapa to okolo 20% + jestem prawie pewien ze nie wiesz ile crita daje 99 furie a ile 100 a na black capsie tyle nie osiagniesz co na furie osiagniesz leciutko.Pozatym mamy zrobionego excela dokladnie z obrazeniami mamy wszystkie informacje dokladnie wiec ty nie wiesz co jak bije Duży uśmiech

poka excela bo nie wiem kim grac Smutny Smutny :rage:
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#29
Freezer zmiana tylko na paral
Dmg i absy nie ruszone
Moze okazac sie silny
Mysle ze to bedzie dobry wybor
[-] Polubienia: 3 Użytkowniów Lubi post Platon:
  • Czikiczing, Kriz, Ksendyk
Odpowiedz
#30
(09-07-2018, 09:19)Platon napisał(a): Freezer zmiana tylko na paral
Dmg i absy nie ruszone
Moze okazac sie silny
Mysle ze to bedzie dobry wybor

Hmmm paral  Duży uśmiech ciekawe
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu