Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
exp, loot rate
#1
Siema tak mnie zastanawia jak tutaj będzie wyglądało wbijanie levela i zdobywanie potworków? będzie to utrudnione low expem i low rate? gdzieś czytałem na forum, że wystarczą niecałe 2 miesiące na wbicie max lvl itp i trochę mi się to nie podoba. Wiem, że serwer jeszcze nie wystartował i nie mam co narzekać ale osobiście wolał bym aby to wszystko zabierało trochę więcej czasu, żeby jakiś wylocony itemek dawał frajde z jego zdobycia i żeby te itemki były coś warte też chodzi trochę o ekonomie jak to  będzie wyglądało. A co do expa to jaki tu będzie exp rate? bo wbicie max levela w 2 miechy to moim zdaniem trochę za szybko bo też zależy jak długo ten serwer postoi. Nie grałem tu jeszcze więc się pytam.
Odpowiedz
#2
Nie martw się lot i exp będą naprawdę niskie Szczęśliwy tak mniej więcej exp za saiyan elite to jest 3.5k za anni coś koło 4k Szczęśliwy
Odpowiedz
#3
To zajebiście Uśmiech
Odpowiedz
#4
No to z 6h staminy mamy miec last transy po 2 miechach nudnego grindu? Wy chyba sobie kpicie ze robienie low ratow spowoduje, ze server bedzie bez resetow. Dodanie paru respow i rebalans + jakies smieszne nowe grafiki nie spowoduja ze ten serv bedzie grywalny bez resetu.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Liroj:
  • Tobby
Odpowiedz
#5
Masz dużo innych życzy jeszcze co ci expa dają gościu nie tylko expienie i chyba nie grałeś na edycji co był exp 0.1 jak za wolfy było 10 expa i grało jakoś dużo os i były fuzki powbijane
Odpowiedz
#6
(08-07-2018, 11:21)Liroj napisał(a): No to z 6h staminy mamy miec last transy po 2 miechach nudnego grindu? Wy chyba sobie kpicie ze robienie low ratow spowoduje, ze server bedzie bez resetow. Dodanie paru respow i rebalans + jakies smieszne nowe grafiki nie spowoduja ze ten serv bedzie grywalny bez resetu.

najlepiej jebnąć exp rate razy 400 bo komu by się chciało expic 2 miechy... gra jest po to aby grać a nie aby w kilka dni wszystko zdobyć.. im trudniej tym lepiej, więcej satysfakcji z gry.
Odpowiedz
#7
Elegancko tylko pamiętajcie też o tym że tak płaczecie o expa a są sagi,taski
Odpowiedz
#8
Zonk zapomniałeś o Daily i bossach wiec nie ma co płakać ?
Odpowiedz
#9
No właśnie więc nie rozumiem po co ten płacz zrobią wkoncu server na który warto wejść i będzie co robić a ludzie nie wypierdola za bardzo w topke bo będzie stamina , będą równe szanse dla każdego
Odpowiedz
#10
Tu za dużo pokolenia funa jest co w jeden dzień 2k lvl Szczęśliwy i dlatego płaczki są
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu