Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher
#1
FILMIKI Z TEMATU NIŻEJ PROSZĘ DALEJ WYSYŁAĆ BO POTRZEBUJEMY JESZCZE WIĘCEJ ICH, DZIĘKUJE Z GÓRY!
[Obrazek: ZCkK.png]
[-] Polubienia: 4 Użytkowniów Lubi post Vultur:
  • , MarioXx, Waifu, yalesz
Odpowiedz
#2
ale kocur *.*

wez nie dodawaj takich info bo grać sie chce = D D D D D
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post yalesz:
  • Vultur
Odpowiedz
#3
popieram pana up
mniejwiecej kiedy start? Duży uśmiech
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Wodzunio:
  • Vultur
Odpowiedz
#4
Zdecydowanie ciekawe przemiany, nie mniej jednak to serwer i jego rozwiązania zdefiniują wszystko.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Bragi:
  • Vultur
Odpowiedz
#5
(07-03-2018, 21:45)Wodzunio napisał(a): popieram pana up
mniejwiecej kiedy start? Duży uśmiech

Wiele rzeczy jest do zrobienia, więc ciężko określić kwestia tego pewnie jakie rzeczy będziemy chcieli na starcie.

(08-03-2018, 01:02)Bragi napisał(a): Zdecydowanie ciekawe przemiany, nie mniej jednak to serwer i jego rozwiązania zdefiniują wszystko.

Oczywiście, ale launcher wiele ułatwi bo aktualizacje wtedy można szybciej wprowadzać dzięki launcherowi, gdyż pliki będą się pobierać automatycznie Uśmiech
Odpowiedz
#6
Co do rzeczy na start to OTClilent (wiecie bez botów) Szczęśliwy nie wiem ile to roboty ale fajnie byłoby bez botów pograć
Odpowiedz
#7
Co edycje masa osob pisze, ze edycja bez bota nie ma prawa bytu i bla bla bla a ja kazda edycje no-cheat uwazam za bardzo udana i fajna wiec osobiscie jestem za jeszcze z otc clientem to juz supcio tylko imo aby to mialo rece i nogi trzeba kilku zmian ktore mam w glowie ale to chyba jeszcze nie czas na rzucanie pomyslami Cwaniak
Odpowiedz
#8
Launcher spoko tylko zrob normalny client a nie jakies udziwnione gowno jak na pokemonach jakis Szczęśliwy nie lubie takiego czegos chujowo sie gra najlepiej taki tibijski Uśmiech
Odpowiedz
#9
(11-03-2018, 00:18)Bull Senpai napisał(a): Launcher spoko tylko zrob normalny client a nie jakies udziwnione gowno jak na pokemonach jakis Szczęśliwy nie lubie takiego czegos chujowo sie gra najlepiej taki tibijski Uśmiech

OTclient bedzie :3
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Invisiblity:
  • yalesz
Odpowiedz
#10
Takie male pytanie jest wogole planowany nowy balans?

W sensie nowy balans napisany od zera.

Bo jesli nie to ta edycje jedynie czeka upadek, pierw wogole z ballami trza cos zrobic bo jak no cheat ma byc to ball musi bic polowe tego co jest teraz i jeszcze druga polowe nietrafiac.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu