Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A może by tak?
#21
Ja gralem gohane ale chyba nie mialem hardow a i tak byl placz
Odpowiedz
#22
(04-12-2017, 21:59)Zapomnialem Passow napisał(a): Ja nigdy nielatalem wiecej niz jedna postacia to aelo latal wiec masz fajne info.

Na s2 latalem solo freezerem i co aela bili w 7 sam itlem i nagle kazdy w pzcie Szczęśliwy.

+ jedyne postacie oplacalne do grania to jest freezer+buubek no i c18

Buubek trzyma sie jak pojebany a napierdala jak saiyan a freezer to z dupy ki dmg+stun. a c18 to wiadomo no hand.

mowisz ze nigdy nie latales? to czemu jak ci ubilem freezera nieraz to raptownie zjawil sie freezer twoj i gohan aelo? SzczęśliwyD i do tego to byles ty na freezie a gohan lecial botem SzczęśliwyD + do tego jak mowisz ze freezer,buube i c18 jest tylko grywalne to zagraj sobie nwkiem/humanem i gohanem i wtedy dopiero oceniaj bo gdybys gral nw lub humane albo i nawet gohanem to bys zmienil zdanie Duży uśmiech a nie grales freezer i piszesz Duży uśmiech Szczęśliwyd
Odpowiedz
#23
Ja latalem samym freezerem a aelo buubkiem+gohanem i czasami aelo tez moim freezerem jak sie zamienilem z nim gohan za freezera.

+ freezera ktos mi ubil? jak ja freezerem odkad warow z wodzem ani razu niepadlem.
Odpowiedz
#24
Padłeś na hildegarnie raz nie kłam Szczęśliwy
Odpowiedz
#25
Wracając do tematu :
Janemba 722, 135 skilla sworda + Oblivion Armor + Golden Legs + Fuzja + Kaioken + 20 Power + rage Cwaniak =

Test TM :
2x Ultimate Sword +0        < 36,4k ~>
Ki Sword                           < 38,4k ~>
2x Ultimate Sword +7         < 42,4k ~>

Ki Swordy są mocniejsze niż Ultimate Swordy + 0   Niezdecydowany
Nie ma opcji żeby dodawać im dmg czy możliwość na zamianę 100x na Ultimane Ki Swordy.

Mniej ataku, trochę defa i % na złamanie ki swordów żeby nie koksować go...

Poza tym te Iku można by jakoś zrobić pod te wysysanie z łapy bo to jest parodia.

Na expie to jakoś Capsy, Hfy ratują ale to zbyt RARE żeby wcinać bez końca  Smutny

Tyle o jabie Uśmiech
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
Odpowiedz
#26
Szczerze mówiąc to grajac janemba ki swordow chyba nawet na roku nie uzywalem Duży uśmiech
bo sa slabe poprostu Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu