Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Błąd] Power units cz. 2
#1
Postanowiłem wejść sobie na serwer, aby dla jaj kogoś ubić no i przy okazji zobaczyłem to samo co kiedyś w sprawie power units. 
Dodam, że w pierwszym moim temacie odnośnie power units zostałem całkowicie olany + mogę dodać twoją wypowiedź Vultur: (to po prostu jeszcze bardziej powinno potwierdzić rację, że jest to błąd w giereczce)
Cytat:Spada 250 lub 10%, zależy co więcej zabierze tyle spada także kolega chyba miał fantazje


No i wtedy niestety nie miałem ss'a (tak mój błąd), ale tym razem mam już pełny dowód, w tej samej sprawie, który podwarza twoją wypowiedź.

[Obrazek: ofWqszm.jpg]
Tłumaczę:
Na starcie miałem 688 power units, jak ubiłem gracza po rebie 600+ oczywiście nie było spadku jak widać po pierwszym wpisie !frags (you get 0 power units - zabicie 642 Nerva) i to działa elegancko, ale druga sprawa, w której niby spadki miały wynosić -250 lub 10%, to już całkowicie inna bajka, bo ubiłem kolejnego gracza (Lardzik 562 level - zabity tylko 1 raz, co widać po zmianie ilości fragów na chat). Poprzednio wraz z Bongo robiliśmy noob charami identyczny test (1k gohan zabił 570~ goku) i jemu z 1k spadło do jakoś 100~ PU. No tutaj jak widać spadek mój wyleciał -600 po 1 killu.

Wątpię, że to od startowej fantazji na stworzenie power units miało tak wyglądać, bo raczej nie poprawiało to poprzedniej rozgrywki, a tym bardziej aktualnej jak widzimy stan rzeczy tego, co dzieje się na serwerze. (nie mówię, że przez te PU jest mniej ludzi na serwie, bo zaraz ktoś jeszcze wpadnie na taki "debilizm", chodzi mi głównie o to, że te punkty nic nie wnoszą, a w szczególności dobrego jak na razie)

Tym razem wraz z ss'em okazuje się, że serio jest coś nie tak i może teraz zostanie to jakoś wyjaśnione, albo chociaż jakiś procent zainteresowania wejdzie na szczebel wyżej...
Odpowiedz
#2
Witam chcialbym rowniez sie wypowiedziec w tym temacie , Autokarek ma racje , cos zepsules Vult . 

[Obrazek: vLbW9]
Odpowiedz
#3
ogolnie vultur musial sie pomylic z tym ze to nie zabiera 10% tylko zostaje Duży uśmiech bo to ogolnie zostaje 10% tego co ty masz Szczęśliwy

no chyba ze masz juz 0 to spada dosc malo minusowych bo spadlo mi ostatnio z 0 do -58
Odpowiedz
#4
Jeżeli jest jak mówisz to i tak ten system raczej nie jest najlepszy, już raczej minusy we fragach (oddalania od zdobycia achieva) byłoby lepszym rozwiązaniem.
Odpowiedz
#5
Ja to bym te PU wywalił i tyle, zamiast tego zrobił coś takiego: Masz na tydzień ja wiem? np 10-30k fragów; masz lvl 1k zabijasz gościa z lvlem 300 i dostajesz za niego 700fragów na dzień dobry, zabijasz typa na swoim lvlu -1frag (ilość fragów zależna od różnicy lvli). Na RS nie działają ci wbity def i ene i pozamiatane.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu