Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Guild House
#1
W temacie proszę zgłosić gildię przez leaderów, które chcą wziąć udział w wojnie o guild house oraz podać pasujące wam terminy, ustalimy wspólny termin na podstawie tego kiedy ja mogę oraz waszych terminów. Każdy inny post = warny. Także ustalcie z ludźmi możliwe terminy i podajcie w temacie. Minimum 3 terminy.

Zasady guild warów tym razem aby nie było nie porozumień wyglądają tak że na war może iść maksymalnie 8 osób z jednej gildii, aby nie było jakiś nagłych przejść z innych gildii do jednej.

Pozdrawiam Vultur
Odpowiedz
#2
PS: CZEKAM 24 H na posty gildii, w innym przypadku gh przejmie gildia, która się zgłosi jako jedyna.
Odpowiedz
#3
22/04/2016 19 do 22 styka
24/04/2016 21 do 24 styka
25/04/2016 20 do 23 styka

Guild Name: Ekipa Zielonego Malucha
Gikiliki - Luke Skywalker
Odpowiedz
#4
Fazowicze
01.05 21-23
02.05 19-24
ew. 30.05 tak co Vultur po maturach bedziesz Duży uśmiech

inna kwestia taka. Dlaczego max 8 vs 8 ??
Robisz wara pod gildie co maja mało graczy ?
Ogólnie powinno być bez zasad.... do wina i tyle macie mase to ją wykorzystajcie
Sam Gikiliki tak powiedział że to tibia i tu sie gra masa
Odpowiedz
#5
Guildi up nawet pod uwage nie brac najlepiej wyjebac termin 1 tydzien pozniej lub miech ahahha
Odpowiedz
#6
e tam 8 vs 8 i tak duzo starczy wsumie taka zasade Vultur dal to jego serv a zdania nie mozna zmieniac bez sensu Język A co do daty i tak z wami sie bic nie bedziemy na 90 % bo to glupota tylko z metaliusami Język

Wsumie bardziej tych terminow jestem ciekaw sorki Szczęśliwy bo lumpiego post to completny troll Szczęśliwy
Odpowiedz
#7
(21-04-2016, 17:52)Vultur napisał(a): Każdy inny post = warny

Tak tylko przypominam, bo ze Many czytac nie potrafi to wiem ale Gikis
Odpowiedz
#8
Kiedy w końcu ten guild war?Uśmiech
Odpowiedz
#9
Ustalcie między Sobą wspólny termin i napiszcie w temacie, ale ze dwa chociaż bo tak żebym ja miał czas też.
Odpowiedz
#10
Tylko że oni boja się tego guild wara... Więc nie da się z nimi dogadać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu