Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Guild House
#21
Pare dni temu zapytalem sie Segira i Luke'a jaki termin im odpowiada, oboje ustalili miedzy soba Piatek godzina 21:00 i mieli podac drugi AWARYJNY zaznaczam termin ktorego sie nie doczekalem na ustalenie terminu mieliscie przypominam 24 godziny od napisania posta Vultura gdzie rowniez zaznaczam dzis uplynal TYDZIEN, tak ze prosze nie jeczesc (mlodywariat) ze cos nie zostalo uzgodnione z reszta bo dostaliscie na to wystarczajaco duzo czasu, a liczcie sie z tym ze termin musi tez pasowac Vulturowi co jak zauwazylem kazdy ma w dupie. Tak tylko przypomne terminy ktore zamiesciliscie w 24h po publikacji postu :

Luke:
Kod:
22/04/2016 19 do 22 styka
24/04/2016 21 do 24 styka
25/04/2016 20 do 23 styka

Segir:
Kod:
29.04 21-23
30.04 19-24
Terminu za miesiac jakos nie moge wziac na powaznie, niewazne jak bym sie staral.

Pawelek
Kod:
Nie trzeba mi takiego domku
19:34 Pawelek [1824]: poddaje sie bez walki

Czyli ciagle jakby nie patrzec Piatek 29.04 21:00 jest terminem zaproponowanym przez gildie, ktora teraz na sile sie z niego probuje wycofac i tylko odwleka GW.

Moi drodzy troche powagi prosze.
Odpowiedz
#22
@Segir ustaliłeś sam datę na piątek o 21 więc się nie wykręcaj i guild war się odbędzie.
Odpowiedz
#23
Trudno nie bawić się w te wary i oddać po prostu gh nam ? Szczęśliwy
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz
#24
Róbcie gw w piatek bo widze ze sie zesracie jak przesuniemy go na niedziele. pozdrawiam zapryszczale dzieci

Czyli ciagle jakby nie patrzec Piatek 29.04 21:00 jest terminem zaproponowanym przez gildie, ktora teraz na sile sie z niego probuje wycofac i tylko odwleka GW.

Moi drodzy troche powagi prosze.


odnosze wrarzenie ze jestes uposledzony i nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. cofnij sie do poczatku tematu i zacznij go czytac od nowa.

(28-04-2016, 12:57)Mettalious napisał(a): Trudno nie bawić się w te wary i oddać po prostu gh nam ? Szczęśliwy

Nam? przeciez ty gosciu nawet na zadnym warze nie byles a jak byles to padles 2 razy i nie wrociles ani nie zalogowales Płacz 
Robcie gw w piatek bo widze problem wielki jest przelozyc na niedziele, za wszelka cene przyszczak giki nie chce przusunac na niedziele bo co? bo dziecko zle wychowane nie potrafi sie dogadac tylko musi postawic na swoim i trzymac sie tego za wszelka cene.  troche gimba zajechało
Odpowiedz
#25
@Mlodywariat widać że masz kompleksy z pryszczami to może się udaj do lekarza.
Odpowiedz
#26
Dlaczego zwierzeta jak młodywariat maja w ogole włączony chat w grze lub na forum ?
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz
#27
(28-04-2016, 15:22)dymson napisał(a): @Mlodywariat widać że masz kompleksy z pryszczami to może się udaj do lekarz.
Nie widze takiej potrzeby i siedz tam grubasie na dupie i pros sie o powrot Smutny
Odpowiedz
#28
OD TERAZ MACIE DOGADAĆ SIĘ W SPRAWIE TERMINU INDYWIDUALNIE I NAPISAĆ DO MNIE/VULTURA NA PW, WTEDY WKLEIMY TU DATĘ.
JEŚLI CHCECIE COŚ WAŻNEGO DODAĆ - PISZCIE DO MNIE.
ZAMYKAM.
I love my gang
Wherever I go, my homies come too
I love my squad
We up in this thing, like what that shit do
Odpowiedz
#29
gikiliki napisał(a):Gadalem z mlodywariat i lumpi na ts niby war tak jak invi pisal jutro 21:00.

Segir napisał(a):Nie rozmawiałem z tym człowiekiem na ts-ie.
i nie mówiłem że ide na wara w piątek.
I kim on jest by ustalać samemu termin wara ?

/Róbcie co chcecie Szczęśliwy
I love my gang
Wherever I go, my homies come too
I love my squad
We up in this thing, like what that shit do
Odpowiedz
#30
No i pochwalony.
Bardzo proszę aby osoby nie mające z tym nic wspólnego sie nie wtrącały.
Invi itp.

Giki chcesz wara w niedziele ? 21 ?
Jak tak pisz tak. jak nie to podaj twoj.
Aż znajdziemy na forum oficjalny termin.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu