Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Guild House
#11
Jeden termin na ten piatek 21

Uzgodnione z Lumpim liderem i jako ze on jest jedynym liderem nie ma poptrzeby brac pod uwage innych osob Szczęśliwy
Odpowiedz
#12
Nie trzeba mi takiego domku
19:34 Pawelek [1824]: poddaje sie bez walki
Odpowiedz
#13
PRYSZCZAK guild wara nie bedzie w piatek 21 bo ty tak powiesz .. musimy sie dogadac a z wami sie nie da dogadac bo wy tylko pod gorke robicie. U nas ludzie maja tez swoje zycie prywatne i termin na piatek odpada. nie pozdrawiam wycisnij pryszcze! Uśmiech
Odpowiedz
#14
Powtarzam po raz kolejny ze nie bedzie u nas ludzi na gw w piatek segir powiedzialta date nie ustalajac z kazdym wiec pytanie brzmi czy pryszczakom pasuje termin na niedziele? ?
I zebys nie sapal ze tylko on jest liderem, to juz to zostalo zmienione. CZEKAM NA ODP
Odpowiedz
#15
Po 1. Termin zostal ustalony przez liderow
Po 2. Zostal przekazany do admina
Po 3. Jezeli nie potrafisz czytac, to jezeli nie jestes liderem i nie zglosiles wczesniej ustalonej daty NIE PISZESZ NIC w tym temacie

Remix, prosze wyczysc temat z bezsensownych postow i wrzuc mu warny wg uznania
Odpowiedz
#16
Nie orientuje się kto jest liderem, a kto nie, więc od tej pory każdy post oprócz liderów/Vultura = warn.
I love my gang
Wherever I go, my homies come too
I love my squad
We up in this thing, like what that shit do
Odpowiedz
#17
WAR NA PIĄTEK NIE PASUJE ! MÓWIE, ŻE NIE USTALIŁ WCZEŚNIEJ Z WSZYSTKIMI TEGO I JEŻELI MOŻECIE SIĘ ZALOGOWAĆ W NIEDZIELE (CO DO GODZINY TO OD 19;00 PASUJE KAŻDEMU) TO BY BYŁO MIŁO !
Odpowiedz
#18
Remix tu luke skywalker gildia top 1 na servie jestem liderem jebnij panu up warna i usun posta, tak jak invi napisal jest 1 termin ustalony
Odpowiedz
#19
Chyba Gikiliki tak się najebałes w weekend że żyjesz dalej tym co było 4-5 dni temu.
TOP Gilds :
RANK 1 : F-A-Z-O-W-I-C-Z-E 2731 kills
RANK 2 : Ekipa Zielonego Malucha 1974 kills

Ja nic nie ustalałem na 100%. miałem to dograć z adoxem którego nie było

Jak by remix nie leciał w huja z Akceptacja postów... to już byście dawno przeczytali co napisałem tu na temat terminów.
Vultur jebnij Info kiedy ci odpowiada na sztywno i nikogo to nie interesuje czy ktoś jest czy nie ma..
Taki termin i Elo. Odbedzie się. to odbędzie. jak nie to ci co będa dostają GH
Odpowiedz
#20
RANK 1 : F-A-Z-O-W-I-C-Z-E 2731 kills z czego 1500 to zabijanie mcków do god
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu