Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coming soon #2
#11
co do drugiego reba to po co on? Szczęśliwy zaniedlugo bd on przypominal mi kw[kosmicznych wojownikow] tam mamy Reborna,G Reborna i U Reborna
Odpowiedz
#12
Jak będzie nowy reborn to nie będę zaskoczony jak wejdą kolejne transy/fuzki, dlatego mam nadzieję, że jak już coś takiego wejdzie, to nie będzie SSJ5 i innych tego typów "fan'owskich" rzeczy, tylko jak już to nawet jakieś nawiązanie do DBS.
Odpowiedz
#13
to juz nigdy niebedzie bota na dbp...... , to niezle dbp stracilo na wadze Uśmiech
Odpowiedz
#14
(05-07-2017, 10:44)Bullsey napisał(a): co do drugiego reba to po co on? Szczęśliwy zaniedlugo bd on przypominal mi kw[kosmicznych wojownikow] tam mamy Reborna,G Reborna i U Reborna

S borna teraz jeszcze Szczęśliwy
Odpowiedz
#15
Niech pierw balle znerfi do 3 kratek i -15% kazdemu ballowcowi dmg oprocz coolerowi. potem mozna myslec nad ot clientem bo bez bota to sie nawet melee postacia nieoplaca grac. bez auto zanzo.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Adoxv20:
  • Pany
Odpowiedz
#16
Nie moja wina, że bez bota nie potrafisz grać trafiać w klawisze Duży uśmiech. Ot Client spoko mam nadzieję, że będzie można chodzić na klawisze wasd jak wyłączy się pisanie w grze. A co do 2 reba Mogłaby powstać jakaś planeta ala Gigant, z respami każdych mobów. Dawno tego nie robiłem jednak gdybyś chciał to daj znać może pobawię się w mappera i ocenisz prace.
Odpowiedz
#17
insta like za ot client. czekam z niecierpliwoscia na 3 reborn :3 zapowiada sie ciekawie
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#18
Nowy reborn, fajnie było jak info wyżej o nowej planecie, ale też o nawiązaniu do dragon balla - akurat nowy jest aktualnie DBS, więc tutaj myślę, że jest sporo opcji (planeta, questy, turnieje/raidy/bossy/nowe akcje, transy do nowego reba jakby takie miały istnieć)
Odpowiedz
#19
Nie wiadomo nic o nowej planecie. To jest moja czysta sugestia i chęć pomocy w tworzeniu servera. Więc Andrzej, jeżeli potrzebujesz mappera to daj znać na pw
Odpowiedz
#20
(05-07-2017, 21:28)Rise napisał(a): Nie wiadomo nic o nowej planecie. To jest moja czysta sugestia i chęć pomocy w tworzeniu servera. Więc Andrzej, jeżeli potrzebujesz mappera to daj znać na pw

Przeciez pisal, ze na urlopie do niedzieli a Vultur slynie z tego, ze sam sie nie odezwie niestety niesmialy chlopak musisz ty pw napisac Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu