Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coming soon #2
#1
1. Pierwsza sprawa - przez ostatni czas prace z mojej strony trwały nad nową stroną, nad którą dalej pracuję myślę, że strona główna to twarz serwera, więc ważne aby była na najwyższym poziomie a ta nam to zapewni. Jeszcze całkiem sporo pracy mnie czeka bo trzeba przebudować ją od a do z, jednak myślę że warto. Strona będzie responsywna także będzie działać zarówno na telefonach jak i wszelkich inny urządzeniach.

2. Klient - następnie po stronię chcę ruszyć z clientem, a mianowicie z przejściem na ot clienta, jest to równie wiele pracy jednakże gdy przejdziemy na ot clienta to przed DBP otworzą się kolejne drzwi z wieloma możliwościami i wskoczy na poziom wyżej

3. Obok prac wyżej wymienionych prace trwają również nad update z nowymi rzeczami, drugim rebornem (zgodnie z sagami gt, videl zostanie zamieniona w lalke, także chcę tutaj skorzystać i przysposobić dodatkową rozgrywkę dla tych, którzy nie mają co robić) i kilkoma innymi rzeczami.
Uwaga! prace te są ograniczone przez oczekiwanie na grafiki.

4. Po tych wszystkich rzeczach chciałbym też zmienić silnik, ale to już plany hen daleko... 

Urlop od jutra do niedzieli mnie nie ma także zmniejszy się moja aktywność. A moja mniejsza aktywność jeżeli chodzi o jakieś małe aktualizacje jest właśnie spowodowana tymi większymi pracami, abyście mieli najlepszy serwer, a właściwie grę bo po przejściu na nowego klienta będzie to całkowicie niezależna gra - to trzeba poczynić duże kroki do przodu.

Bezpośredni link: https://ctrlv.cz/shots/2017/07/05/XCx1.png

[Obrazek: XCx1.png]
[-] Polubienia: 3 Użytkowniów Lubi post Vultur:
  • , maniek544, yalesz
Odpowiedz
#2
Przejscie na otc clienta na to czekalem od startu. Widze, ze masz duzo zaplanowanej pracy fajnie, ze masz konkretnie plan co chcesz robic mam nadzieje, ze wszystko wyjdzie jak najlepiej. Co do strony to powinna byc jak najbardziej przejrzysta dla nowych graczy to wizytowka servera. Szata graficzna wikipedii tez pozostawia wiele do rzeczenia ale mimo wszystko acc maker jest na 1 miejscu. Jestem bardzo ciekawe 2 reborna mam tylko nadzieje, ze zakladajac, ze bedzie to reborn podobny do tego zwyklego tzn reset lvl to licze na to, ze rozgrywka po tym rebornie bedzie jakos urozmaicona bo jesli nie to ciezko mi sie widzi expienie 3 raz od nowa na tych samych mobkach takze miej to na uwadze, ze bez urozmaicenia expa po 2 rebornie bedzie lekka kicha i nuda

@co do acc makera to taka drobna sugestia aby download i register byly bardzo widoczne. Mnie zawsze wkurza na roznych stronach roznych gier jak chce zrobic konto/sciagnac clienta i nie widze napisu download bo niczym sie nie wyroznia albo jest gdzies zboku i trzeba go szukac.
Odpowiedz
#3
@Cive,

A nie jest dość widoczne na screenie masz podgląd strony, nie ma tam 30 przycisków jest tylko kilka także chyba nie zgubisz się, ale mogę zmienić kolor jak w przypadku zakladki shop
Odpowiedz
#4
(05-07-2017, 01:42)Vultur napisał(a): @Cive,

A nie jest dość widoczne na screenie masz podgląd strony, nie ma tam 30 przycisków jest tylko kilka także chyba nie zgubisz się, ale mogę zmienić kolor jak w przypadku zakladki shop

Zmiana koloru oczywiscie spoko ale mi by np pasowalo cos takiego oczywiscie krzywe linie i kolory do zmiany ale wiadomo o co chodzi Szczęśliwy

[Obrazek: 20788it.png]
Odpowiedz
#5
To by było bardzo brzydkie i psuło całą linię layouta moim zdaniem, trzeba być ślepym żeby nie trafić w przycisk download tym bardziej że jest resposywny to trafisz na telefonie 4 cale czy telewizorze równie dobrze.
Odpowiedz
#6
vultur jakies plany co do next edycji , bedzie bot itd?
Odpowiedz
#7
(05-07-2017, 03:16)Sumimangot napisał(a): vultur jakies plany co do next edycji , bedzie bot itd?

Przeciez po to otc client bedzie wprowadzony aby jeszcze bardziej wyeliminowac boty...
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Cive:
  • Vultur, yalesz
Odpowiedz
#8
Nie podoba mi się otclient to już nie Tibia, to bardziej Metin z grafiką 2d Szczęśliwy
Odpowiedz
#9
Otclient miałbyć w 2015 roku o ile się nie myle i nie wyszło, zobaczymy jak tym razem Uśmiech
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz
#10
(05-07-2017, 04:17)Mettalious napisał(a): Otclient miałbyć w 2015 roku o ile się nie myle i nie wyszło, zobaczymy jak tym razem Uśmiech

Nigdy nie było otclienta na DBP, wcześniej był inny klient.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu