Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista
#1
Oto moja lista drobnych pomysłow:
-zmniejszyc hp jak i obrazenia u tytana.
-zmniejszyc droge 3 roomu na rebelce.
-poprawic exp za sagi (te nagrody sa zalosne).
-zwiekszyc max lvl do 1250 tak jak jest na stronie(zakladka proffesions),albo to naprawic
-dodac sagi takie jak beerus saga oraz black goku saga.
-dodac nowe profesje typu black goku / zamasu, tapion,raditz itd.
Odpowiedz
#2
1-nie
2-imo wystarczy zabrac troche hp mega anhilatora
3-tak
4-nie
5- przeciez do beerus sagi to jeszcze tyle fabuly panie nawet tsuful sag jeszcze nie ma
6-nie... Juz widze jak robisz 4-5 transow+fuzke kurwa tapionowi ktory w anime nawet raz wygladu nie zmienil Szczęśliwy raczej nie ma potrzeby dodawac nowych profesji jak juz to cos co ma wiekszy sens np goten bo dzien w ktorym zobacze raditza ssj 5 na dbp bedzie moim ostatnim dniem tutaj.
Odpowiedz
#3
Też ostatnio myślałem o tym dlaczego na DBP nie ma Gotena. Chętnie bym zagrał jakimś nowym kulkowcem Duży uśmiech Bo cała reszta już nudna, aczkolwiek po tym jak wyszedł Shenron raczej nie mam ochoty na nowe profesje Szczęśliwy
Odpowiedz
#4
Jak na moje to tu głównie przydałoby się rozwiązanie z jakimiś nowymi questami ( nie kopie, ale coś nowego, z nawiązaniem do DB byłoby spoko - też, aby nie były to questy, które zrobisz w 30 min, a powinny zajmować sporo czasu - solo oraz grupowe)
Sagi to dłuuga droga z fabułą jeszcze stoi w miejscu, a poprawić nagrody za nie, to trzeba by było.
Nawiązując do nowych profek - to ja już wolałbym nowe outfity na fuzkach (z nawiązaniem do DBS), bo niektóre jak na moje są słabe. (nie mówię o wykonaniu, tylko ogólnie)
Dodać coś w stylu arenek jako eventów do walk (różne - też można do DB zrobić nawiązanie, a każda arena polegała by na czymś innym)
Oprócz bossów dodać coś ala rajdy (jakieś moby z małym bossem)
Można byłoby dodać małą rozrywkę jak automat do gry za kase - wrzucasz hajs, albo wygrywasz, albo przegrywasz jak to w hazardzie. (to akurat typowo 4fun)

Jest wiele rzeczy, których nie ma, a można byłoby wprowadzić - mogłyby nawiązywać również do DB i z pewnością przyciągnęłyby nowe osoby i nastawiły starszych graczy do powrotów.
Odpowiedz
#5
Moim pomysłem jest zrobienie kasyna za pp
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz
#6
1. nie specjalnie jest tak zeby bylo trudne na titan quescie wogole sie nic niebije oprocz titana szczerze to ja bym go jeszcze utrudnil.
2. tez nie powod to samo co na titanium stage 1-2 sie biegnie. i tylko 3 sie bije.
3. odrazu mowilem o tych sagach ze daja chujowe nagrody
4. narazie na nie. przestalem grac jakies 1.5 tygodnia temu jak 3 osoby mialy hardy i dalej tylko 3 osoby je maja lul poczekac nawiecej osob co zrobia hardy potem mozna myslec o powiekszeniu.
5. pierw to niech doda all sagi gt a potem mozna gadac o innych.
6. pojebalo? balansu juz teraz niema a ty chcesz profy dodawac lul.
Odpowiedz
#7
Vultur pewnie by zrobil wam nowe sagi, zrobcie mu grafiki Niezdecydowany
Odpowiedz
#8
(03-07-2017, 15:12)Invisiblity napisał(a): Vultur pewnie by zrobil wam nowe sagi, zrobcie mu grafiki Niezdecydowany

Co do grafik do sag z tsufulami i smokami to juz w sumie sa bo mamy tuffla i shenrona jako profesje ; p
Odpowiedz
#9
(03-07-2017, 01:19)Cive napisał(a): 6-nie... Juz widze jak robisz 4-5 transow+fuzke kurwa tapionowi ktory w anime nawet raz wygladu nie zmienil Szczęśliwy raczej nie ma potrzeby dodawac nowych profesji jak juz to cos co ma wiekszy sens np goten bo dzien w ktorym zobacze raditza ssj 5 na dbp bedzie moim ostatnim dniem tutaj.

bede grac raditzem jak janemba.
Odpowiedz
#10
(03-07-2017, 17:46)Mutant napisał(a):
(03-07-2017, 01:19)Cive napisał(a): 6-nie... Juz widze jak robisz 4-5 transow+fuzke kurwa tapionowi ktory w anime nawet raz wygladu nie zmienil Szczęśliwy raczej nie ma potrzeby dodawac nowych profesji jak juz to cos co ma wiekszy sens np goten bo dzien w ktorym zobacze raditza ssj 5 na dbp bedzie moim ostatnim dniem tutaj.

bede grac raditzem jak janemba.
No bo wkoncu jaba to fajna profa bije chujowo z lapy ze spella i jeszcze jest mniejszym tankiem niz spc czego wiecej od profy bys chcial? Niezdecydowany.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu