Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coming Soon...:)
#11
Gleszczu watpie zebys tu gral dluzej od niego Szczęśliwy
Odpowiedz
#12
(29-06-2017, 22:26)Invisiblity napisał(a): Gleszczu watpie zebys tu gral dluzej od niego Szczęśliwy

No jak mutant tu zaczynal to invi na żaba mowil paba

@down nie ma najmniejszych szans, ze bedzie reset przy 160 online
Odpowiedz
#13
dobra nie offtopujmy, Vult niech robi resa i bawimy sie od nowa
Odpowiedz
#14
(29-06-2017, 22:34)Gleszczu napisał(a): dobra nie offtopujmy, Vult niech robi resa i bawimy sie od nowa

nie wiem co sobie ubzdurales z tym resem Podejrzany
Odpowiedz
#15
Jestem Zaszokowany kto zrobil grafiki XX
Odpowiedz
#16
(30-06-2017, 00:29)Nothing napisał(a): Jestem Zaszokowany kto zrobil grafiki XX

Nie Ty Uśmiech
Na szczęście znalazł się ktoś inny i całkiem dobrze Sobie radzi, pozdro Easy Oczko
Odpowiedz
#17
(30-06-2017, 08:05)Vultur napisał(a):
(30-06-2017, 00:29)Nothing napisał(a): Jestem Zaszokowany kto zrobil grafiki XX

Nie Ty Uśmiech
Na szczęście znalazł się ktoś inny i całkiem dobrze Sobie radzi, pozdro Easy Oczko

No nie powiedzialbym ze dobre... jak juz to (Przecietne)... <censored>
Odpowiedz
#18
To zrób lepsze kolego skoro to są przeciętne grafiki ; ) Super pro graficy wątpie, że byliby zainteresowani robieniem grafik na taki server gdzie jakies Axeliny nic nie doceniają.
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#19
(30-06-2017, 15:54)yalesz napisał(a): To zrób lepsze kolego skoro to są przeciętne grafiki ; ) Super pro graficy wątpie, że byliby zainteresowani robieniem grafik na taki server gdzie jakies Axeliny nic nie doceniają.

Źle to ująłeś, dla takiego serwera są gotowi najlepsi graficy robić grafiki tylko po prostu takiego serwera na to nie stać. Ale nowy grafik jest bardzo dobry moim zdaniem, pokaże wam coś może to sami ocenicie, ale to w osobnym temacie Oczko
Odpowiedz
#20
A ten znowu placze, jak zwykle. Grafik nie widzial ale przeciez ocenic mozna Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu