Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe Achievmenty
#1
Na poczatku dodam ,ze powstal juz taki temat pare tyg. temu ,ale powstala niepotrzebna dyskusja na inne tematy i owy watek trafil do smietnika.. Tak wiec tym razem prosze o wypowiadanie sie ,tylko na ten temat.. 
Obecnie znanych jest 42/46 achievmentów ,jako iz chcialbym odkryc wszystkie z nich prosze was o dawanie pomyslow o potencjalnych achievmentach.
Jesli vultur nie jest wielkim trollem to prawdopodobnie nie ma achieva na : wchodzenie  w tp, wychodzenie/wchodzenie do hella , Uzywanie it, wybieranie kasy z balance, Wchodzenie w secret place, uzywanie sztangi, otwieranie okien, rozpalanie lamp. Kazdy z tych sprawdzilem w liczbie conajmniej 1000x ,ale zawsze moze byc to miliard Duży uśmiech. Tak wiec czekam na wasze pomysly, a najciekawsze chetnie sprawdze i jesli okaza sie trafne wynagrodze jakims dobrym itemem.
Odpowiedz
#2
na wiki jest 41 achi do tego 2 z nich moge ujawnic

1 to poorunga wish-3 pkt polega oczywiscie na przywolaniu poorungi

2 nazwy nie znam ale dostaje sie go za ukonczenie shadow taska chyba 3 pkt za to

1 achi moze byc za wbicie itemka na +10

1 moze byc za posiadanie xxxx hajsu w balance (mysle tu o ilosci rzedu 100 credit card)

1 za uzycie sign of karma x razy w sumie mam 60 sokow od poorungi moze sprawdze to na dniach

mysle, ze za naprawianie aoli/selanie mistic crystali nie ma achi
Odpowiedz
#3
Za shadowa nie ma achieva aelo walka wcisnal
Odpowiedz
#4
ja mysle ze moze byc achiv na sprzedawanie mistic itemow 400-500 mistic itemow sprzedac na achiva
Odpowiedz
#5
(28-06-2017, 16:42)Bullsey napisał(a): ja mysle ze moze byc achiv na sprzedawanie mistic itemow 400-500 mistic itemow sprzedac na achiva

jestem prawie pewien, ze zarowno za mistic itemy jak i za naprawianie aoli nie ma achiva chyba, ze trzeba to wykonac absurdalna ilosc razy
Odpowiedz
#6
500 aoli naprawilem a mistic itemów sprzedałem juz od chuja + mysle ze jest na soki ale pewnie 100 a mam 66 wiec nie bede sprawdzal na sile Język
na shadowa moze byc chyba ze ktos zrobil bo jak za ekstra quest btq jest to i za to moze byc + moze byc za energetic fruity + moze byc na ITEM +10
odkopywanie pickiem dziurek. przetopiłem 7000 szmatek na diamenty (oczywiscie succesfull) i tez nie bylo moze byc za 10 000 ale watpie skoro do questya trzeba 1200
moze być tez na zamiane scroli w super scrole chodzi tu o klikanie scrola w kryształ
Odpowiedz
#7
shadowa ja ukonczylem i achievmenta za niego nie ma
Odpowiedz
#8
Shopaholic Vegeta - 1pkt grzybobranie Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu