Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista pomysłów [jak zazwyczaj:D]
#7
1- w sumie kiedys bylbym na nie bo to wygladalo tak, ze niby byl ten green ball miedzy msb a ulti ale wymagal wbicia wiekszej ilosci asa+na ulti balla trzebabylo wiecej as niz na glovery/swordy. Aktualnie speed w broniach jest zniesiony wiec nie widze problemu aby w rebelionie byly do wyboru glovy/swordy/ball

2 kogo buu niby zabije solo? 400 lvla bez ene? Na max lvlu 3 v 1 ciezko typa wyjebac solo bubek nikogo nie zabije tak samo jak nikt bubka solo nie zabije.

3 tak

4 oj przydalyby sie jakis mini quest moze na wp do kazdego miasta na ziemii do 1 i 2 silki vege+na immege i giants. Najgorzej jest z giants bo tam sie nie da it uzyc.

5 nawet nie musza byc na immedze po prostu paragras moglby miec z 10 nowych taskow np na destructory na metale itp

6 nie

7 ja proponowalem ostatnio mu zmniejszyc hp o 1 k to mi zarzucili stronniczosc mimo, ze sam gram gohanem wiec nawet sie nie wypowiadam aczkolwiek heal ma sporo mniejszy od coolera

8 tak jak pisalem solo sie nikogo nie zabije nawet gohanem gohana nie ujebiesz

9 juz pisalem o tym ten quest jest fajny ale nagroda to porazka ja bym tam dal np tego m belta+nieskonczonego aola albo jakis inny fajny bajer

10 co do explo-tak co do ttk-nie. Goku z zalozenia ma byc postacia z duza iloscia hp a mala iloscia many


Adox- zgodze sie co do maga sam zaluje, ze infernala nie mam przy obecnym dmg w pvp mag niewiele daje moznaby zmniejszyc heal z infernala z 20 do 15% wtedy bylaby mniejsza przepasc. Co do questa na freezer maske to czemu nie jakby byl trudny i ciekawy. Ale nie jak rebelion bo rebelion jest latwy tylko nudny i nie jak diamond quest w ktorym trzeba oddac tylko itemki.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Lista pomysłów [jak zazwyczaj:D] - przez sakumo - 18-06-2017, 16:53
RE: Lista pomysłów [jak zazwyczaj:D] - przez Cive - 18-06-2017, 17:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu