Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista pomysłów [jak zazwyczaj:D]
#1
Jak praktycznie na kazdej edycji, na ktorej pogrywam chcialbym przedstawic swoja liste pomyslow Uśmiech
1. Odpowiednik w swordach i gloverach dla green balla - to się akurat u mnie zawsze powtarza, na rebelce moglyby byc do wyboru odpowiedniki dla green balla Uśmiech
2. Postac, która nie jest mozliwa do zabicia przez jedna osobe (np. buu) nie powinna byc w stanie zabic solo.
3. Zoptymalizowanie gornego respu keanow (po zwolnieniu respawnu jest on calkowinie bezuzyteczny)
4. Waypointy np. w miastach (lacznie z giant i immega), dende tower itd...
5. Taski na vegecie i immedze (takie jak na giant i earth)
6. Zmniejszenie heala, co poprawi system pvp. Obecnie praktycznie kazdy jest w stanie sie wyleczyc z hitow zadanych przez jedna osobe (z malymi wyjatkami)
7. Poprawienie gohana, duze hity i kosmiczny heal.
8. Adekwatnie do drugiego punktu postac, ktora jest w stanie zabic solo powinna byc papierowa.
9. Dodanie dodatkowych nagrod/nagrody do questa na mbelt na giancie (kto na 500lvlu po rb nie ma m belta?! to quest taki typowo do odklepania, byle zaliczyc).
10. Zmniejszenie ki wymaganych do uzycia TTK i explo (ludzie na GC zadaja potem dziwne pytania dlaczego majac lvl na spella nie moga go uzywac).
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post sakumo:
  • yalesz
Odpowiedz
#2
2. niema juz postaci ktora cie ubije solo na rownych lvlach.
6. przeciez jest specjalnie zrobione ze w pvp musza byc conajmniej 2-3 osoby zeby zabic jedna lul.
7. gohan niejest zadnym problemem powod dam ci nizej dlaczego jest taki op.

Powod dlaczego balans jest taki chujowy miedzy ballowcami/glovercami jest taki. ze taki aelo na 166 str nwkiem wali z lapy po 50k na oblivion armie a nw ma teraz lape jak brollas a moze i nawet lepsza a taka c18 na 185 kb wali okolo 41k a wiadome kb leci 2x szybciej niz str. i kiedy dodasz ten dmg+poison w pvp to ci wyjdzie ze c18 z 185 kb wali wiecej niz nw z 166 str. a kiedy porownasz 202 str kontra 202 kb to dmg w pvp bedzie taki sam przez trutke tylko ze nw musi podejsc Szczęśliwy. i to jest tak z all ballowcami ze oni z balla bija wiecej niz glovery.

Dlatego albo wyjebac ten poison calkowicie a nie tylko go nerfic albo znerfic ogolem dmg z balla. a najlepiej to by bylo znerfic balle o 10 atk msb,gb,ulti. dalej nierozumiem czm ball ma taki sam atk jak sword,glov rozumiem ze jest 1 ale i tak taki ulti ball powinien miec conajmniej 10 atk mniej niz glovy/swordy. bo to jest kolejna edycja gdzie postac z ballem sra na saiyanow+tankow takim ballowcem 1 spell+ball i taki tank odrazu musi sie leczyc. a niby tank > ballowiec jestem ciekaw jak tank > ballowiec jak tank musi spamic heala goniac ballowca bo z balla ma z dupy dmg.

Next problemem jest mag. w pvp mag daje 700-800 dmg a infernal daje 6-7k do heala zalezy od profy = w pvp sie nieoplaca nosic maga.
dlatego quest na freezer maska ktory daje 20% ki dmg sie przyda asap.

@demonsofdrago
patrz pod heala samym healem a nie z senzu. senzu masz co 2 sec = 2 spelle jak cie napierdala 4 typa jak masz sie trzymac dluzej niz 10 sec? chcesz zeby pvp wrocilo do starego 50% gdzie 2 osoby cie wysadzaja w 1 sec?
Moze ballowcom by sie oplacalo znerfic heala ale nie melee postacia. typu gohan,cooler
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Adoxv20:
  • yalesz
Odpowiedz
#3
6. Zmniejszenie heala, co poprawi system pvp. Obecnie praktycznie kazdy jest w stanie sie wyleczyc z hitow zadanych przez jedna osobe (z malymi wyjatkami)
TAK TAK TAK I JESZCZE RAZ TAK. Ja mam 43k hp (brakuje mi 4k z hardow, boss task i sag) a healam sie senzu + gran aura po 39k...
Odpowiedz
#4
1. wygląda spoko
2.idk
3. troszeczke tak. expiąc tam po jednym przejściu wolałem poczekać chwile przed drzwiami zamiast biegac jak się respią pojedyńczo Szczęśliwy
4. chyba git
5. jak dla mnie i tak w trakcie tych tasków można się wyexpić ale mogłoby wejść
6. zły pomysł według mnie, ponieważ randomków bez itemek/questów jeszcze bardziej to pogrąży  zależy kogo heal w sumie :Chory  cos slyszalem ze jakies gohany czy tam coolery sie healaja za cale hp ; p ale nie każdy sie tak heala
7. idk
8. X D
9. troche prawdy w tym jest
10. chyba git


@Invisiblity
a no racja SzczęśliwyD to kulerowi w sumie nie zmniejszac
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#5
Cooler sie healuje za 3/4 hp z tego samego powodu co SPC, bo ma jakies 20k hp Szczęśliwy
Odpowiedz
#6
Cooler sie leczy jakies 38k na 40k hp. Spc sie leczy 29k na 31.2k hp bez sag tych dalszych co daja hp praktycznie sie lecza za fulla.
Odpowiedz
#7
1- w sumie kiedys bylbym na nie bo to wygladalo tak, ze niby byl ten green ball miedzy msb a ulti ale wymagal wbicia wiekszej ilosci asa+na ulti balla trzebabylo wiecej as niz na glovery/swordy. Aktualnie speed w broniach jest zniesiony wiec nie widze problemu aby w rebelionie byly do wyboru glovy/swordy/ball

2 kogo buu niby zabije solo? 400 lvla bez ene? Na max lvlu 3 v 1 ciezko typa wyjebac solo bubek nikogo nie zabije tak samo jak nikt bubka solo nie zabije.

3 tak

4 oj przydalyby sie jakis mini quest moze na wp do kazdego miasta na ziemii do 1 i 2 silki vege+na immege i giants. Najgorzej jest z giants bo tam sie nie da it uzyc.

5 nawet nie musza byc na immedze po prostu paragras moglby miec z 10 nowych taskow np na destructory na metale itp

6 nie

7 ja proponowalem ostatnio mu zmniejszyc hp o 1 k to mi zarzucili stronniczosc mimo, ze sam gram gohanem wiec nawet sie nie wypowiadam aczkolwiek heal ma sporo mniejszy od coolera

8 tak jak pisalem solo sie nikogo nie zabije nawet gohanem gohana nie ujebiesz

9 juz pisalem o tym ten quest jest fajny ale nagroda to porazka ja bym tam dal np tego m belta+nieskonczonego aola albo jakis inny fajny bajer

10 co do explo-tak co do ttk-nie. Goku z zalozenia ma byc postacia z duza iloscia hp a mala iloscia many


Adox- zgodze sie co do maga sam zaluje, ze infernala nie mam przy obecnym dmg w pvp mag niewiele daje moznaby zmniejszyc heal z infernala z 20 do 15% wtedy bylaby mniejsza przepasc. Co do questa na freezer maske to czemu nie jakby byl trudny i ciekawy. Ale nie jak rebelion bo rebelion jest latwy tylko nudny i nie jak diamond quest w ktorym trzeba oddac tylko itemki.
Odpowiedz
#8
Kuleczki kuleczki ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] . Jedyne zrodlo problemow na tym servie ;<
Odpowiedz
#9
(18-06-2017, 17:21)Adoxv20 napisał(a): Cooler sie leczy jakies 38k na 40k hp. Spc sie leczy 29k na 31.2k hp bez sag tych dalszych co daja hp praktycznie sie lecza za fulla.

Pewnie przez Ki Level
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu