Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rebelion titanium...
#1
Witam dzis chcielismy zrobic sobie rebeliona zebralismy wkoncu ekipe a tu zonk-wymagania co do profek nie sa zmienione dzwignie musi pociagnac goku-questa nie moglismy zrobic. Szkoda ale fajna ekipa byla wiec padla propozycja, ze lecimy na titanium questa jak juz jest team wbilismy wszystko ladnie nawet zabralo 500 sp jak mialo byc ale nastepny zonk! Bramka od 800 lvla- 2 osoby z naszego teamu nie mogly wejsc i stracily sp na darmo szkoda bo 1 z tych osob byl nasz tank-zwiazek koniec koncow lecielismy te titanki w 3 osoby bo 2 nie weszly a 2 padly na poczatku oczywiscie nie ma najmniejszych szans wybijac mobow bo zabijesz 1 i jak 2 ma yellow to ten 1 juz sie respi... Jakos udalo nam sie dojsc do titana mam nawet screena! Ale w 3 nie schodzilo mu hp po jakims czasie wkoncu padlem bo titan przebiega przez moby a ma combo 38 k najwidoczniej i quest sie nie udal


Rebelion
-Wywalic te ograniczenia tak jak mialo byc
-Przyjrzec sie respawnomi mobow
-2. Mega Annihilators/EIB on 3 stage rebelion quest from 30 sec to 300 sec   proponuje dac 500 sec i to na kazdy stage na kazdego potwora bo troche lipa jakby 1 i 2 stage TRZEBA bylo przebiegac bo jak mechanical metale sie respia normalnie czyli 30 sec to sie tego nie zrobi



Titanium quest
-niech moby scary bat i golden spider respia sie po 30 minutach tak aby wcale nie bylo z tym problemu bo nie mozna nawet przed titanem wybic mobow bo i tak sie zrespia zaraz
-zmienic bramke z 800 na 600
-Zmniejszyc dmg titana oraz jego heal 



@Prosba do Ciebie Vultur jak mozesz oddaj Bassei i Zwiazek SP bo zuzyli je na wejscie a nie mogli przejsc przez bramke gdyz nie mieli lvla. Co do mnie i reszty uczestnikow to po prostu padlismy trudno ale oni nie mogli nawet uczestniczyc wiec nalezy im sie zwrot.


@ a tu pamiatka z questa!

[Obrazek: r105lk.png]
Odpowiedz
#2
Co do titan nerfa to napewno nie jakos na s1 go zrobili specjalnie jest boss zeby byl wymagany tank.
to samo heal jest po to zeby sie solo go ubic niedalo.
Odpowiedz
#3
(11-06-2017, 01:56)Adoxv20 napisał(a): Co do titan nerfa to napewno nie jakos na s1 go zrobili specjalnie jest boss zeby byl wymagany tank.
to samo heal jest po to zeby sie solo go ubic niedalo.

coz bardzo mozliwe, ze glowna przyczyna tego, ze nie ranilismy go bylo to, ze bily nas moby ktorych nie moglismy wybic bo sie respily i lecielismy praktycznie na full healu bo z ozzim bylismy praktycznie otoczeni mobami a dawko mial na sobie pare mobow i titana co do dmg to nie wiem ja padlem na combo a mam 38,3 k hp i calkiem dobre eq na ss widac moze akurat z mobami combo weszlo i dlatego tak nie wiem w kazdym razie napewno respawn mobow... Bo bez tego ten quest to masakra
Odpowiedz
#4
(11-06-2017, 02:09)Cive napisał(a):
(11-06-2017, 01:56)Adoxv20 napisał(a): Co do titan nerfa to napewno nie jakos na s1 go zrobili specjalnie jest boss zeby byl wymagany tank.
to samo heal jest po to zeby sie solo go ubic niedalo.

coz bardzo mozliwe, ze glowna przyczyna tego, ze nie ranilismy go bylo to, ze bily nas moby ktorych nie moglismy wybic bo sie respily i lecielismy praktycznie na full healu bo z ozzim bylismy praktycznie otoczeni mobami a dawko mial na sobie pare mobow i titana co do dmg to nie wiem ja padlem na combo a mam 38,3 k hp i calkiem dobre eq na ss widac moze akurat z mobami combo weszlo i dlatego tak nie wiem w kazdym razie napewno respawn mobow... Bo bez tego ten quest to masakra

Tak ten mobek jest przystosowany pod nowy update czyt. tanki są do czegoś potrzebne. Także jego nerf to głupota. Ale generalnie z większością się zgadzam.
Odpowiedz
#5
No dobra olac nerf titana zalatwo byc nie moze ale respawn mobow to chyba mus bo sama lapa to sie go nie zabije+popraw te wymogi co do profek i lvla i jak mozesz oddaj sp 2 osoba ktore wspomnialem.
Odpowiedz
#6
A wymagania są zmienione, tylko nie było usunięte to że goku musi pociągnąć dzwignie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu