Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin dot. botów
#5
(06-06-2017, 10:36)Kowbojek napisał(a): A ile było gadki przed startem co to nie będzie . Ze boty od razu będą wyłapywani.  I co ? Ewidentnie boca i dostają notki.  I To jest no cheat.  Az się grać odechciewa.  Jeden napierdala wszystko ręcznie z myślą fajna edycja a taki kutas ma wszystko w dupie bo i tak wie ze gówno mu Andrzej zrobi.  Z gęby śmietnik co najwyżej  Niezdecydowany. Az się przykro robo bo naprawdę fajna edycja się zapowiadała.  A z ciebie cive, starasz się jako nowy banner i robią z ciebie zjeba i taka prawda.  Nie ma się co starać Niezdecydowany to server dla botów żałuję tylko tego hajsu na donejt i to nie mało. tu przestroga dla nowych którzy chcą grać ręcznie na no cheat.  To nie jest no Heat.  Masz 3 życia Uśmiech akurat na achiv i full po rebie

Wiele ze zmian np. takich jak respienie mobków na ekranie było dodanych od startu, czy senzu, którym można spamić też nigdy Dragon Ball Priority nie widziało, także prawo było skonstruowane w taki a nie inny sposób, to jest dosyć proste. Nie znam się na Polityce, ale gdyby jedno prawo było zawsze skuteczne to moglibyśmy zwolnić wszystkich prawników z polskiego urzędu. Tak samo tutaj wchodzą zmiany, które trzeba regulować w raz z nimi nie przed, a że wchodzą zmiany na wasze prośby takie jak to senzu i o ile się nie mylę, to byłeś jedną z osób, która bardzo marudziła jak to wyłączyłem na chwilę... Natomiast teraz marudzisz, że coś reguluje w miarę na bieżąco, nie jestem jednak alfą i omegą - nikt nie jest. Nie da się wszystkiego przewidzieć.

A takie proste prawa jak to, że prawo nie działa wstecz czy twarde prawo, ale prawo uczyli mnie w gimnazjum i dziwne, że nie znasz tych podstawowych zasad Oczko

Pozdrawiam, słaby admin
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Regulamin dot. botów - przez Vultur - 06-06-2017, 02:17
RE: Regulamin dot. botów - przez Kowbojek - 06-06-2017, 10:23
RE: Regulamin dot. botów - przez Cive - 06-06-2017, 10:27
RE: Regulamin dot. botów - przez Kowbojek - 06-06-2017, 10:36
RE: Regulamin dot. botów - przez Vultur - 06-06-2017, 13:54
RE: Regulamin dot. botów - przez Kowbojek - 06-06-2017, 14:12
RE: Regulamin dot. botów - przez yalesz - 06-06-2017, 18:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu