Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin dot. botów
#1
Co podlega pod delete?
- Auto Exp nawet gdy jest to macro na auto spell + senzu
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Vultur:
  • yalesz
Odpowiedz
#2
Skoro tak to dlaczego taki np. Abmob nadal stoi na tym jego niby macro i wali moby od 3 dni. Unbana jeszcze dostał.  ?Niezdecydowany. I to jedt no cheat?  Dla takich graczy jak ja to jest mię fer.  Ludzie boca i będą bocic bo ci im zrobisz i tak Unbana będzie. .. tak jak abmob napisał pod tematem gdzie był na niego film " notka się należy " nic sobie z tego nie robią bo i tak dostał Unbana tylko notkę i dalej wali te swoje macro pada ode mnie 550 lvl vs 250 lvl bo full afk a lvl rośnie Duży uśmiech brawo.  Jak ja takich starsze ze są nagrania ( nie nagrywam ) to oni pewni siebie  ze i tak nic nie zdziałam bo taki jest twój śmieszy regulamin na boty. I maja kurwa racje...
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Kowbojek:
  • yalesz
Odpowiedz
#3
Dostal undelete bo punkt wchodzi dopiero teraz a prawo nie dziala wstecz
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Cive:
  • Vultur, yalesz
Odpowiedz
#4
A ile było gadki przed startem co to nie będzie . Ze boty od razu będą wyłapywani. I co ? Ewidentnie boca i dostają notki. I To jest no cheat. Az się grać odechciewa. Jeden napierdala wszystko ręcznie z myślą fajna edycja a taki kutas ma wszystko w dupie bo i tak wie ze gówno mu Andrzej zrobi. Z gęby śmietnik co najwyżej Niezdecydowany. Az się przykro robo bo naprawdę fajna edycja się zapowiadała. A z ciebie cive, starasz się jako nowy banner i robią z ciebie zjeba i taka prawda. Nie ma się co starać Niezdecydowany to server dla botów żałuję tylko tego hajsu na donejt i to nie mało. tu przestroga dla nowych którzy chcą grać ręcznie na no cheat. To nie jest no Heat. Masz 3 życia Uśmiech akurat na achiv i full po rebie
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Kowbojek:
  • Tobby, yalesz
Odpowiedz
#5
(06-06-2017, 10:36)Kowbojek napisał(a): A ile było gadki przed startem co to nie będzie . Ze boty od razu będą wyłapywani.  I co ? Ewidentnie boca i dostają notki.  I To jest no cheat.  Az się grać odechciewa.  Jeden napierdala wszystko ręcznie z myślą fajna edycja a taki kutas ma wszystko w dupie bo i tak wie ze gówno mu Andrzej zrobi.  Z gęby śmietnik co najwyżej  Niezdecydowany. Az się przykro robo bo naprawdę fajna edycja się zapowiadała.  A z ciebie cive, starasz się jako nowy banner i robią z ciebie zjeba i taka prawda.  Nie ma się co starać Niezdecydowany to server dla botów żałuję tylko tego hajsu na donejt i to nie mało. tu przestroga dla nowych którzy chcą grać ręcznie na no cheat.  To nie jest no Heat.  Masz 3 życia Uśmiech akurat na achiv i full po rebie

Wiele ze zmian np. takich jak respienie mobków na ekranie było dodanych od startu, czy senzu, którym można spamić też nigdy Dragon Ball Priority nie widziało, także prawo było skonstruowane w taki a nie inny sposób, to jest dosyć proste. Nie znam się na Polityce, ale gdyby jedno prawo było zawsze skuteczne to moglibyśmy zwolnić wszystkich prawników z polskiego urzędu. Tak samo tutaj wchodzą zmiany, które trzeba regulować w raz z nimi nie przed, a że wchodzą zmiany na wasze prośby takie jak to senzu i o ile się nie mylę, to byłeś jedną z osób, która bardzo marudziła jak to wyłączyłem na chwilę... Natomiast teraz marudzisz, że coś reguluje w miarę na bieżąco, nie jestem jednak alfą i omegą - nikt nie jest. Nie da się wszystkiego przewidzieć.

A takie proste prawa jak to, że prawo nie działa wstecz czy twarde prawo, ale prawo uczyli mnie w gimnazjum i dziwne, że nie znasz tych podstawowych zasad Oczko

Pozdrawiam, słaby admin
Odpowiedz
#6
Trochę mnie poniosło bo tu się człowiek stara leci z łapy a tu taki robi to w 1 dzień co ja w tydzień z moim czasem. Ale w sumie tak jest wszędzie, a do dupy wszystkim nie wejdziemy Szczęśliwy. Także zwracam honor Panie słaby admin, masz rację. Duży uśmiech.

A co do zmian które wprowadzałes to musiales mnie z kims pomylic Szczęśliwy z kazdej lacznie z ta ktora w temacie jestem zadowolony i na TAK.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Kowbojek:
  • Vultur
Odpowiedz
#7
Mimo, że czasem uda mi się ponarzekać, że boty, to i tak super robota bo po prostu jest botów o wiele mniej, a dla zwyklego randomka gra jest ciekawsza i więcej wymaga : )) chociażby achivki
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post yalesz:
  • Kowbojek, Vultur
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu