Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mega Event By Bakoma v2
#1
Jutro dnia 03.06.2017 z okazji moich 18-stych urodzin zapraszam was na MEGA EVENT BY BAKOMA v2<<<


Dice event(Vultur jesli to czytasz to moglbys dac mi kostke i zrobic fajna trase tak jak kiedys w west city)


godzina rozpoczecia 20.00
West City


głowne nagrody:
Brolly boots
magic turban
2xultimate glover
magic legs
magic armor
2x m belt
50 salamandra skinow
150 upgrade scroll
50 super upgrade scroll
200 drop of metallic
i wiele wiele innych !!!!!
Odpowiedz
#2
(03-06-2017, 01:11)szaupauwp napisał(a): Jutro dnia 03.06.2017 z okazji moich 18-stych urodzin zapraszam was na MEGA EVENT BY BAKOMA v2<<<


Dice event(Vultur jesli to czytasz to moglbys dac mi kostke i zrobic fajna trase tak jak kiedys w west city)


godzina rozpoczecia 20.00
West City


głowne nagrody:
Brolly boots
magic turban
2xultimate glover
magic legs
magic armor
2x m belt
50 salamandra skinow
150 upgrade scroll
50 super upgrade scroll
200 drop of metallic
i wiele wiele innych !!!!!

Osobiście czekam na tą jedyną edycję, szkoda że nie wbiłem na tą.
CZERWIEC BEST.
I oczywiście Wszystkiego Najlepszego z okazji 18 urodzin oraz mocnego paska żeby szybko nie pękł Duży uśmiech 

Ja z 2 czerwca, teraz jest 3 ale dalej się bawie Duży uśmiech

Ps. kogo ojebałeś ? Szczęśliwy
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
Odpowiedz
#3
Wszystkiego najlepszego bakus Duży uśmiech
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Kowbojek:
  • , MarioXx
Odpowiedz
#4
(03-06-2017, 02:42)MarioXx napisał(a):
(03-06-2017, 01:11)szaupauwp napisał(a): Jutro dnia 03.06.2017 z okazji moich 18-stych urodzin zapraszam was na MEGA EVENT BY BAKOMA v2<<<


Dice event(Vultur jesli to czytasz to moglbys dac mi kostke i zrobic fajna trase tak jak kiedys w west city)


godzina rozpoczecia 20.00
West City


głowne nagrody:
Brolly boots
magic turban
2xultimate glover
magic legs
magic armor
2x m belt
50 salamandra skinow
150 upgrade scroll
50 super upgrade scroll
200 drop of metallic
i wiele wiele innych !!!!!

Osobiście czekam na tą jedyną edycję, szkoda że nie wbiłem na tą.
CZERWIEC BEST.
I oczywiście Wszystkiego Najlepszego z okazji 18 urodzin oraz mocnego paska żeby szybko nie pękł Duży uśmiech 

Ja z 2 czerwca, teraz jest 3 ale dalej się bawie Duży uśmiech

Ps. kogo ojebałeś ? Szczęśliwy

dzieki
nikogo nie ojebalem koncze gre po prostu Szczęśliwy
Odpowiedz
#5
(03-06-2017, 03:26)szaupauwp napisał(a):
(03-06-2017, 02:42)MarioXx napisał(a):
(03-06-2017, 01:11)szaupauwp napisał(a): Jutro dnia 03.06.2017 z okazji moich 18-stych urodzin zapraszam was na MEGA EVENT BY BAKOMA v2<<<


Dice event(Vultur jesli to czytasz to moglbys dac mi kostke i zrobic fajna trase tak jak kiedys w west city)


godzina rozpoczecia 20.00
West City


głowne nagrody:
Brolly boots
magic turban
2xultimate glover
magic legs
magic armor
2x m belt
50 salamandra skinow
150 upgrade scroll
50 super upgrade scroll
200 drop of metallic
i wiele wiele innych !!!!!

Osobiście czekam na tą jedyną edycję, szkoda że nie wbiłem na tą.
CZERWIEC BEST.
I oczywiście Wszystkiego Najlepszego z okazji 18 urodzin oraz mocnego paska żeby szybko nie pękł Duży uśmiech 

Ja z 2 czerwca, teraz jest 3 ale dalej się bawie Duży uśmiech

Ps. kogo ojebałeś ? Szczęśliwy

dzieki
nikogo nie ojebalem koncze gre po prostu Szczęśliwy

W takim zazie Życzę powodzenia w te 18 urodzinki, spełnienia marzeń, dużej bani oraz szybkiego powrotu na servery 
Priority !
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
Odpowiedz
#6
Gratulacje kurwa nawet jebany wiesniak jak wchodzi rano nie sprawdzil posta na forum ,ze robie event ...
dokladnie przyszly 2 osoby o 20.00 na event w west city Szczęśliwydddd
Vultur widzialem CIe dzis rano jak sprawdzales posty ... mojego nie sprawdziles albo olales walic Cie na pyrke i twoj obszczany server.
pisalem wczoraj do civa/rashela nikt kurwa nikt nawet nie napisal nic na forum/na czerwono w grze pozdrawiam cala administracje tego zapchlonego servera tyle odemnie pa ...


Ktos mowil o wielu eventach ? Szczęśliwyddd chuja widzialem kurwa a jak ja probuje zrobic event z ktorego wszyscy moga cos dobrego dostac to nie nie kurwa i nie
Odpowiedz
#7
Stary nie wiem czemu masz do mnie pretensje, czytałem ten temat od razu po jego napisaniu, nie było by żadnego problemu z ta kostka, ale nie odezwales sie do mnie na priv ani w grze jak bylem, myślisz ze to ja bede za Tobą biegać z kostka? Zdziwko druga sprawa nie bierzesz pod uwagę, tego ze ja tez nie jestem cały czas na kompie, akurat byłem na mieście od 17:30. Mam wiele rzeczy na głowie, jestem głównym adminem i zajmuje sie wszystkim, ale nie jestem w stanie pamietać jeszcze o eventach graczy Uśmiech
Odpowiedz
#8
(03-06-2017, 21:44)Vultur napisał(a): Stary nie wiem czemu masz do mnie pretensje, czytałem ten temat od razu po jego napisaniu, nie było by żadnego problemu z ta kostka, ale nie odezwales sie do mnie na priv ani w grze jak bylem, myślisz ze to ja bede za Tobą biegać z kostka? Zdziwko druga sprawa nie bierzesz pod uwagę, tego ze ja tez nie jestem cały czas na kompie, akurat byłem na mieście od 17:30. Mam wiele rzeczy na głowie, jestem głównym adminem i zajmuje sie wszystkim, ale nie jestem w stanie pamietać jeszcze o eventach graczy Uśmiech

to daj mi teraz kostke rozdam itemki zrob trase i napisz na czerwono mysle ,ze to bedzie dobry koniec dla mnie
Odpowiedz
#9
Za 15 minut bede w domu Uśmiech
Odpowiedz
#10
Był już Event By Bakoma Uśmiech?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu