Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S1]Ultra mega loteria
#1
Jako, ze kupca na postac nie znalazlem a char stoi i sie kurzy postanowilem zrobic loterie.

Glowna nagroda beda 2x ultimate glovery+5 bedzie kilka nagrod w tym infernal turbam mistic belt m buty drugi mistic belt itp itd wiec naprawde warto

Na czym bedzie polegac loteria?

W najblizsza niedziele o godzinie 20-21 wylosuje kilka osob ( ile nagrod tyle osob) 1 wylosowana osoba-1 nagroda 2 wylosowana-2 nagroda

Osoby bedzie losowac strona losowanie zostanie nagrane i wrzucone na forum (zeby nie bylo, ze ustawione czy ki chuj)

ile osob moze brac udzial?

Jak najwiecej! Im wiecej tym lepiej dla mnie moze byc nawet 1000 losow nie ma to znaczenia osoba kupujaca los w srode ma taka sama szanse na wygrana jak ta kupujaca los np w piatek.

Obecne losy
Brak


Jak kupic los?

Codziennie o godzinie 19 30 bede logowal sie na swoja postac Cive i bede stal w depo west city na pietrze+1(obok trainow) wtedy mozna podejsc i kupic bilet postaram sie byc online przez conajmniej 30 minut (bede sie logowal od jutra, dzisiaj ticketow nie mozna kupic.)

Ile kosztuje ticket?

1 ticket kosztowac bedzie 80 cc

10 ticketow bedzie kosztowac 700 cc

20 ticketow bedzie kosztowac 100 premium points

w przypadku checi kupienia np 23 ticketow za cc placimy 2x 700 cc+3x 80 cc takze bardziej oplaca sie kupic okragla liczbe

tickety oczywiscie moga byc kupywane kilka razy np gracz vicodin kupi jutro 10 ticketow w czwartek 20 a w sobote 40 razem ma 70 ticketow.

mozna tez kupywac tickety z kilku charow

nagrode dostaje osoba ktorej nick wylosuje nawet jezeli bedzie to 8 lvl (czyjsc mc) nie obchodzi mnie, ze ktos napisze eeee ten xxx to moj noob char daj mi tu nagrode.

Po skonczeniu loterii przez 3 dni bede logowal sie okolo 19 30 bedzie mozna wtedy odebrac nagrode

jezeli w caigu 3 dni nagroda nie zostanie odebrana wysle ja parcelem do dp west 



jak bedzie wygladac losowanie?


zalozmy, ze gracz vicodin kupuje 1 bilet


1.Vicodin


nastepnie gracz damian kupuje 20 ticketow

1 Vicodin
2 Damian
3 Damian 
...
21 Damian

i tak dalej. nastepnie strona wylosuje numer z przedzialu od 1 do x(x-ostatni numer) wylosowany nr wygrywa 1 nagrode potem losujemy 2 raz strona wylosuje nastepny nr i wylosowana osoba wygrywa nagrode.

UWAGA!!
Jedna osoba moze wygrac TYLKO JEDNA NAGRODE
nawet jezeli kupimy 800 losow z postaci vicodin  i bedziemy mieli nr 1-800 a strona wylosuje za 1 razem 363-wygra vicodin to nawet jezeli potem 20 razy z rzedu wypadnie ktorys z losow vicodina nie otrzyma on drugiej nagrody po prostu bede losowac do skutku-az ktos inny nie wypadnie

 *Przy kupnie biletu nie ma mozliwosci wybrania sobie jaki chce sie miec numer po prostu ma sie nastepny jaki jest wolny

*konkurs prowadze ja wszystkie nagrody sa sponsorowane przezemnie 

*nie przyjmuje zadnych zwrotow ticketow-zaplaciles nie odzyskasz kasy wiec przemysl zakup 

*Zastrzegam sobie prawo do odbycia loterii w innym terminie niz wyznaczony z przyczyn losowych


*Cala loteria bedzie nagrywana a filmik zostanie wstawiony na forum aby nie bylo niedomowien jezeli ktos bedzie sie czul oszukany "eee ja kuplem 100 losow i nic nie wygralem a twoj ziomek mastux kupil 1 i wygral u glovy" to mam to gdzies pech to pech a wszystko bedzie sprawiedliwe i zarowno moi koledzy jak i wrogowie maja taka sama szanse na wygrana.



Nagrody
*liczba nagrod zalezy od ilosci uczestnikow gdy bedzi ich malo nagrod bedzie mniej moge zmienic liczbe nagrod w kazdej chwili



-2x ultimate glover+5
-magic belt
-magic belt
-infernal turban
-2x power namek bands
-paikuhan turban
-mistic boots
-mistic boots
-2x smart glover(itemek kolekcjonerski jedyny na servie)
-2x smart sword(itemek kolekcjonerski jedyny na servie)
-dragon ball backpack
-magic armor+magic legi
-zestaw kapsulek(okolo 400 kapsulek rozne rodzaje glownie red)
-moj domek! jest w nim duzo szmatek troche m itemow hunter set sporo quest itemow i inne pierdoly 
-50% cc z nagrod (np lacznie uzbieram 300 creditek to osoba ktora wylosuje ta nagrode dostaje 150 credit cardow) 


Bardzo prosze wladze (cn+) o spamienie tym tematem na red w grze.

Oraz administracje o dodanie tego posta na glowna strone
#2
Mega pomysł, oczywiście biorę udział Duży uśmiech!
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
#3
Myślę, ze wezme udział. Powiedz, po co ci CC jak mówisz ze nie grasz i wywalasz cale EQ Duży uśmiech
#4
(16-02-2016, 22:47)Xifreki napisał(a): Myślę, ze wezme udział. Powiedz, po co ci CC jak mówisz ze nie grasz i wywalasz cale EQ Duży uśmiech


a co mam sprzedawac losy za worki zboza? 50% cc jakie uzbieram bedzie do wygrania jako jedna z nagrod a reszta idk moze komus dam moze bedzie sie kisic sie zobaczy.
#5
A zamiast 100 pp za 20 ticketów można dać 1400 cc?
#6
(17-02-2016, 01:17)Raav napisał(a): A zamiast 100 pp za 20 ticketów można dać 1400 cc?

z tego co napisal tak wynika
#7
W sumie. Będzie jeszcze inna fajna nagroda wtedy Duży uśmiech
#8
(17-02-2016, 01:17)Raav napisał(a): A zamiast 100 pp za 20 ticketów można dać 1400 cc?

no mozna mozesz nawet 300 kupic za cc jak cie stac to jak placisz zalezy tylko od ciebie.
#9
Okey kumam, to dobry myk, to może się zapiszę Duży uśmiech
#10
Jak narazie wykupione zostalo 140 losow nie zdradzam tozsamosci kupujacych

Dzis ktos pytal mnie o "pokwitowoanie" pokwitowania nie ma ale na filmiku z losowania bedzie otwarty notatnik gdzie beda widoczne wszystkie osoby wiec jezeli zaplaciles napewno znajdziesz tam swoj nick.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu