Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Update
#31
ja nie mialem czasu na gre bo pracowalem a topka byla Duży uśmiech to co ty cive pierdolisz ze z botem nie nadgonisz Szczęśliwy
Odpowiedz
#32
(17-09-2017, 13:52)Rashelovsky napisał(a): ja nie mialem czasu na gre bo pracowalem a topka byla Duży uśmiech to co ty cive pierdolisz ze z botem nie nadgonisz Szczęśliwy

jakby byl dozwolony bot i ja bym mial lvl 800 a ty 200 to raczej bys mnie juz nie dogonil zakladajac, ze by nie bylo max lvla chyba, ze bym przestal expic. Ja tez jak byl no cheat nie gralem 24/7 bo tez mam szkole i zycie a jakos w topce bylem grunt to nie stac afk na tm jak sie siedzi przed kompem.
Odpowiedz
#33
(17-09-2017, 13:52)Rashelovsky napisał(a): ja nie mialem czasu na gre bo pracowalem a topka byla Duży uśmiech to co ty cive pierdolisz ze z botem nie nadgonisz Szczęśliwy

Tu chodzi o ludzi bez teamu bardziej. zobacz ze jak ktos by ci na respa wpadl to odrazu 5 typa wpada i typ leci w 0.1 sec i poexpione Szczęśliwy.

jak masz ziomkow z topki to masz topke gwarantowana jesli twoja ekipa jest do tylu to masz przejebane.


+ tez zalezy od ilosci osob w teamie, na tej edycji co grales tufflem w rewolcie a ja gralem coolerem i aelo c17 to aelo byl top 2,ja top 3 i icons top 1 smiesznym pierdolonym niezbalansowanym buubkiem napierdalajacym jak saiyan co mi coolera w 0.1 sec gasil.
i nagle jak z aelem poszlismy na gingera bylo 2v2 i nagle sie zrobilo 2v9 Szczęśliwy. mimo ze na fragi wygralismy to niemielismy karmy zeby nawet expic. Tak samo jak szlem expic to ital na mnie icons nawet o 4 rano.
Wiec jak ci top 1 z lepsza profa lub zwiekszymi skillami nieda expic 24/7h to masz praktycznie pograne Szczęśliwy. ja robie praktycznie to samo jak jestem w top 1-5, ktos idzie expic to odrazu na pizde a potem placz ze niedaje im expic bo sie ich boje Szczęśliwy, typu marshal.

To wszystko zalezy czy masz team czy nie czy nadgonisz topke.
ale cive ma racje taki nowy gracz niema szans byc w topce jak niema max lvla.

Max lvl ma plusy co do nowych graczy ale same minusy co do starych. problem jest tez taki ze my starzy gracze tez za szybko expimy wporownaniu do nowych. nam wbicie lasta zajmuje kilka godzin innym po 1-2 dni.
Dlatego jak bym mial screeny to bym zrobil poradnik od 1 lvl do 1k+ jak expic/gdzie expic i kiedy robic questy/sagi. i wiadome expy bym pisal zaleznie od profek naprzyklad takim spc latalem na 2 respy metali od 500 bo gdzie indziej bylo nieoplacalne. takim buubkiem ice beasty przed rebem a po rebie gsy itd. i taki poradnik by musial wyladowac na stronie dbp w widocznym miejscu + forum i jeszcze automatycznie pisany na red co 2-3h.
Odpowiedz
#34
Tu połowa ludzi jak idzie expic np ba keany jak były jesCze op respem i ktoś ich wyjebal z tespa to szli bić tm zamiast iść expic na coś innego to jak oni maja sie wyszpiegował jak typy znają jeden resp i jak jest zajęty to juz nie expia bo zajęte i chuj
Odpowiedz
#35
(17-09-2017, 16:00)Rashelovsky napisał(a): Tu połowa ludzi jak idzie expic np ba keany jak były jesCze op respem i ktoś ich wyjebal z tespa to szli bić tm zamiast iść expic na coś innego to jak oni maja sie wyszpiegował jak typy znają jeden resp i jak jest zajęty to juz nie expia bo zajęte i chuj

I w tym wlasnie lezy problem gosciu przyjdzie ze szkoly czy pracy chce isc na keany i albo jest zajete albo wolne ale za 5 min go wyrzuci ktos i zamiast isc expic na inny resp to idzie afk na tm a potem placze, ze topka to gra 24/7 a on nie ma czasu na gre i wbija reba miesiac. Moim zdaniem najwiekszym problemem na dbp jest ekonomia ktorej po prostu brak itemki nie maja nawet przyblizonych cen bo albo A) bot ci zloci albo B) nie ma bota ale zlocisz ot w godzine max. Na poprzedniej edycji mimo, ze nie bylo bota to nawet locenie ssow trwalo pare dni przez brak ekonomii i to, ze wszystko sie szybko zdobywa server szybko upada.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • Vultur
Odpowiedz
#36
odpalać edycje #BabyCry ! edycja tylko z botem #BabyCry ! ja tylko bot do expa i achivów bo co ja k*&wa bede czas marnowal #BabyCry ! ale bot na auto heal, senzu, obrotka, combo, dash, re to sie nie liczy #BabyCry ! HAHA padles ale noł-hend #BabyCry oo nie zabiłeś mi noba. no to masz pograne od gildii i moich 5 wyboconych postaci, wbij se kille na mc #BabyCry
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#37
(17-09-2017, 16:49)Cive napisał(a):
(17-09-2017, 16:00)Rashelovsky napisał(a): Tu połowa ludzi jak idzie expic np ba keany jak były jesCze op respem i ktoś ich wyjebal z tespa to szli bić tm zamiast iść expic na coś innego to jak oni maja sie wyszpiegował jak typy znają jeden resp i jak jest zajęty to juz nie expia bo zajęte i chuj

I w tym wlasnie lezy problem gosciu przyjdzie ze szkoly czy pracy chce isc na keany i albo jest zajete albo wolne ale za 5 min go wyrzuci ktos i zamiast isc expic na inny resp to idzie afk na tm a potem placze, ze topka to gra 24/7 a on nie ma czasu na gre i wbija reba miesiac. Moim zdaniem najwiekszym problemem na dbp jest ekonomia ktorej po prostu brak itemki nie maja nawet przyblizonych cen bo albo A) bot ci zloci albo B) nie ma bota ale zlocisz ot w godzine max. Na poprzedniej edycji mimo, ze nie bylo bota to nawet locenie ssow trwalo pare dni przez brak ekonomii i to, ze wszystko sie szybko zdobywa server szybko upada.

O tym właśnie mówiłem ostatnio Uśmiech
Odpowiedz
#38
Tu praktycznie hajs jest do niczego nie potrzebny co jedynie to do stq ale to na bierząco da sie zarabiać na ssach jedyna waluta sa ppki za co wszystko odzie sprzedać ale jak wiadomo ppki kosztują złotówki wiec nie każdego stać i woli sobie samemu zlocic niż komuś dać zarobić
Odpowiedz
#39
(18-09-2017, 00:20)UbVultur napisał(a):
(17-09-2017, 16:49)Cive napisał(a):
(17-09-2017, 16:00)Rashelovsky napisał(a): Tu połowa ludzi jak idzie expic np ba keany jak były jesCze op respem i ktoś ich wyjebal z tespa to szli bić tm zamiast iść expic na coś innego to jak oni maja sie wyszpiegował jak typy znają jeden resp i jak jest zajęty to juz nie expia bo zajęte i chuj

I w tym wlasnie lezy problem gosciu przyjdzie ze szkoly czy pracy chce isc na keany i albo jest zajete albo wolne ale za 5 min go wyrzuci ktos i zamiast isc expic na inny resp to idzie afk na tm a potem placze, ze topka to gra 24/7 a on nie ma czasu na gre i wbija reba miesiac. Moim zdaniem najwiekszym problemem na dbp jest ekonomia ktorej po prostu brak itemki nie maja nawet przyblizonych cen bo albo A) bot ci zloci albo B) nie ma bota ale zlocisz ot w godzine max. Na poprzedniej edycji mimo, ze nie bylo bota to nawet locenie ssow trwalo pare dni przez brak ekonomii i to, ze wszystko sie szybko zdobywa server szybko upada.

O tym właśnie mówiłem ostatnio Uśmiech

Tu robić trzeba, a nie mówić. Co to Qrwa ma być, że graczom zależy bardziej, niż Tobie...
Odpowiedz
#40
To wkoncu nie doczekamy sie tej edycji bez maxa nie? Bo co wchodze na forum patrze tylko czy cos w tej sprawie ruszylo, nie kreci mnie granie na servie gdzie gra 10 osob z czego kazdy po 2 Clienty ma odpalone z czego 80/90% siedzi tm Duży uśmiech

Popraw ta ekonomie w grze, niektore itemy[questy] robi/dropi sie za latwo. A niektore sa takim bullshitem ze nie oplaca sie nawet ich podnosic.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu