Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ki Sword - zmiana
#1
Siema mordy,
Ki sword jest bezużyteczny. 2 shorty na +0 mają 78atk, dwa mlsy 93,5. Pamiętajmy ze można je ulepszyć i dodają asa. Według mnie można dać np. Że ki sword bije zawsze kryta, albo ma większą szanse. Nie będzie to op, bo nie dają defa, dodatkowo na full asie trzebaby najebać sporo tych swordow żeby np. Bota na nocke odpalić a w pvp boli brak DEFA. Ale na pewno wtedy można byłoby rozważyć ich używanie. Bo teraz są useless.
Odpowiedz
#2
Ki swordy na low lvl sa fajne wiec jakies mega juzles nie sa ale proponowalbym dodanie spella dla jaby np na 300/400 lvl ktory tworzylby demonic ki sworda z demonic ki swordem mialoby sie tyle dmg co z ulti swordami +6 oczywiscie mialyby 0 defa oraz znikaly po 1 hicie. uzycie spella robiloby 5 demonic ki swordow a zabieraloby 90% many
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • renji1994
Odpowiedz
#3
I to miałoby trochę sensu. Z oblivionami wyłącznie by sie latało, bo nie sadze ze ktoś 170dojebie. Tez fajna opcja.
Odpowiedz
#4
(16-02-2016, 22:43)Xifreki napisał(a): Siema mordy,
Ki sword jest bezużyteczny. 2 shorty na +0 mają 78atk, dwa mlsy 93,5. Pamiętajmy ze można je ulepszyć i dodają asa. Według mnie można dać np. Że ki sword bije zawsze kryta, albo ma większą szanse. Nie będzie to op, bo nie dają defa, dodatkowo na full asie trzebaby najebać sporo tych swordow żeby np. Bota na nocke odpalić a w pvp boli brak DEFA. Ale na pewno wtedy można byłoby rozważyć ich używanie. Bo teraz są useless.

Podoba mi się pomysł Cive
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz
#5
Metta - "Podoba mi się pomysł Cive" a cytuje Xifreki'a Szczęśliwy (nic nie mam przeciwko)

Ale też mi się podoba pomysł Cive'a mógłby kiedyś wejść
Odpowiedz
#6
jak na moje fajnie by bylo gdyby mozna robic wiecej niz 5 swordow >.<
Odpowiedz
#7
No ale 5 to taka optymalna fajna liczba, bo patrz jak dasz 10 to jakoś tak szybko się je będzie robić jak dasz więcej to już w ogóle będzie przesada. No chyba, że mówisz o tych lepszych co Cive napisał no to mooooooże 10.
Odpowiedz
#8
Fajnie by było gdyby "jaba" ciepał ki sworda'mi SzczęśliwyDDDDDDDDDDD
Odpowiedz
#9
No imo ki swordy skoro nie maja defy+sie koncza+sa tylko dla jaby+wcale sie ich szybko nie robi+maja 0 asa powinny byc dobre stad pomysl na demonic ki swordy. Ki swordy bylyby dobre na low lvl a demonic ki swordy ogolnie
Odpowiedz
#10
Demonic ki swordy były by dobre od level'a na który byłby dany ten skill Duży uśmiech (ale za szybko to raczej nie wejdzie więc się nie napalajmy), są ważniejsze rzeczy jak na razie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu