Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S1 Wyłączony?
#1
S1 Wyłączony? Nie, został wyłączony do startu S1...

Dlaczego tak?
Otóż na oba serwery będzie wgrywana cała aktualizacja, a żeby nie odkrywać tego co nowego pozostanie on wyłączony do tego czasu Uśmiech
Odpowiedz
#2
(24-05-2017, 02:44)Vultur napisał(a): S1 Wyłączony? Nie, został wyłączony do startu S1...

Dlaczego tak?
Otóż na oba serwery będzie wgrywana cała aktualizacja, a żeby nie odkrywać tego co nowego pozostanie on wyłączony do tego czasu Uśmiech

Ja jestem za tym aby s1 zostal wylaczony, czemu? Gdy w piatek odpalisz 2 servery i na obu zostanie wprowadzona ta aktualizacja to ludzie na s1 sobie posprawdzaja wszystko i na s2 wszyscy odrazu beda wiedzieli gdzie jest jaki quest co na niego trzeba jaka nagroda itp. Zmniejszy to zabawe na s2 ktora ludzie by mieli samemu odkrywajac nowosci. Proponuje abys wlaczyl s1 dzis do 24 aby ludzie mogli pouzywac pp scroli itp a po 24 oficjalnie go zamknal.
Odpowiedz
#3
No. W ogóle niech chodzi tylko jeden serwer, na którym będzie wszystko. Nie dwa, na którym będzie to samo i będą sobie wybierać albo zagram tu albo zagram tu. Niech każdy gra na tym samym serwerze niech w końcu będzie ten 1 serwer, myślę, że będzie lepiej.
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Raav:
  • Gosia, Kowbojek
Odpowiedz
#4
(24-05-2017, 13:48)Raav napisał(a): No. W ogóle niech chodzi tylko jeden serwer, na którym będzie wszystko. Nie dwa, na którym będzie to samo i będą sobie wybierać albo zagram tu albo zagram tu. Niech każdy gra na tym samym serwerze niech w końcu będzie ten 1 serwer, myślę, że będzie lepiej.

tez jestem za aczkolwiek pozostaje kwestia pp bo ktos moze miec np 300 na s2 i 200 na s1 trzebaby wprowadzic jakas opcje przelania z konta na konto
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • Gosia
Odpowiedz
#5
(24-05-2017, 13:48)Raav napisał(a): No. W ogóle niech chodzi tylko jeden serwer, na którym będzie wszystko. Nie dwa, na którym będzie to samo i będą sobie wybierać albo zagram tu albo zagram tu. Niech każdy gra na tym samym serwerze niech w końcu będzie ten 1 serwer, myślę, że będzie lepiej.

A nie pomyśleliście  o ludziach co nie chcą grac na sv2 tylko na sv1.?
Odpowiedz
#6
(24-05-2017, 16:03)didus2 napisał(a):
(24-05-2017, 13:48)Raav napisał(a): No. W ogóle niech chodzi tylko jeden serwer, na którym będzie wszystko. Nie dwa, na którym będzie to samo i będą sobie wybierać albo zagram tu albo zagram tu. Niech każdy gra na tym samym serwerze niech w końcu będzie ten 1 serwer, myślę, że będzie lepiej.

A nie pomyśleliście  o ludziach co nie chcą grac na sv2 tylko na sv1.?

prosze cie na s1 gram ja learza toxicness na 4 charach i z 2 randomy na exicie
Odpowiedz
#7
(24-05-2017, 16:39)Cive napisał(a):
(24-05-2017, 16:03)didus2 napisał(a):
(24-05-2017, 13:48)Raav napisał(a): No. W ogóle niech chodzi tylko jeden serwer, na którym będzie wszystko. Nie dwa, na którym będzie to samo i będą sobie wybierać albo zagram tu albo zagram tu. Niech każdy gra na tym samym serwerze niech w końcu będzie ten 1 serwer, myślę, że będzie lepiej.

A nie pomyśleliście  o ludziach co nie chcą grac na sv2 tylko na sv1.?

prosze cie na s1 gram ja learza toxicness na 4 charach i z 2 randomy na exicie

+ ja, tylko przez weekend mnie nie bylo bo melo Szczęśliwy
Odpowiedz
#8
@Cive nie kłam gram na 5ciu charach Szczęśliwy!
Odpowiedz
#9
a ja nie gram od 3 dni Szczęśliwy
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#10
(24-05-2017, 18:29)tox1cnesS napisał(a): @Cive nie kłam gram na 5ciu charach Szczęśliwy!

no mowie, ze na 4 mc czyli main char+4 postacie=5 Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu