Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne by Vultur :)
#1
Słyszałem wiele negatywnych opinii o obecnym balansie, dlatego postanowiłem odpalić test server na 1-3 dni w zależności tego ile będziecie potrzebować na s1. Każda profka ma wymaxowane skille, 999 lvl, hardy, taski, sagi, full eq - bez ulepszeń scrollami, ale myślę, że to nie robi aż tak wiele różnicy.

Passy: dps/dps - tank/tank - support/support
Klient: S1

Zapraszam do testów Uśmiech

Jak dla mnie to strata mojego czasu na ustawianie tego wszystkiego, jednak chce wam pokazać, że balans jest dobrze zrobiony Uśmiech
Odpowiedz
#2
Prosiłbym o postawienie TMa Uśmiech
Odpowiedz
#3
No wlasnie postaw tma
Odpowiedz
#4
pytanko na funie tez bedzie max 999?
Odpowiedz
#5
(14-05-2017, 09:11)nieznamsie napisał(a): pytanko na funie tez bedzie max 999?

Tak max bedzie 999lvl potwierdzone info od Vultura
Odpowiedz
#6
(14-05-2017, 09:13)szaupauwp napisał(a):
(14-05-2017, 09:11)nieznamsie napisał(a): pytanko na funie tez bedzie max 999?

Tak max bedzie 999lvl potwierdzone info od Vultura

A nawet lepiej, wychodzi na to ze bedzie TYLKO "fun" a s1 bedzie wylaczone na czas nieokreslony.

A co do pytania na ktore odpowiedzial ci Szaupauwp
(13-05-2017, 23:42)Vultur napisał(a): Na sv2, będzie masz 999 lvl, także nie wiem czego szukasz na 2k lvlu Uśmiech
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#7
Tak dla ścisłości S1 jest wyłączone na czas testów, potem będzie na pewno włączone do startu s2 Uśmiech
Odpowiedz
#8
Dodatkowo założenia balansu: 

Tanki biją Balowcow
Balowce biją Saiyan
Saiyanie biją Tanków.  

No i hybrydy są uniwersalne
Odpowiedz
#9
PS: Fajnie sie wywala ludzi Cellem vs Freezer&Janemba czy Cellem vs Tuffle&Shenron czyli 1 vs 2, no ale cell słabiutki Duży uśmiech
Bez elfa i nie grając rok czasu Język
Odpowiedz
#10
(14-05-2017, 12:49)Vultur napisał(a): PS: Fajnie sie wywala ludzi Cellem vs Freezer&Janemba czy Cellem vs Tuffle&Shenron czyli 1 vs 2, no ale cell słabiutki Duży uśmiech
Bez elfa i nie grając rok czasu Język

Może tak ale sam musisz przyznać ze trochę chujowo ze explo zabiera 200 hp mniej a wali 3k więcej i większy zasięg
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu