Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DBP FUN/NoCheat - inny niż reszta
#11
(13-05-2017, 23:13)Adoxv20 napisał(a): Mowisz to jak by trunks niebyl grywalny na last edycji lul jak odpaliles niesmiertelke to w trakcie tej niesmiertelki dalo sie wyjebac 3 typa no ale co ja tam wiem.

Vultur taka mala rada wypierdol specjale calkowicie lub je zrebalansuj bo speciale freezera,janemby,shenrona,gohana,trunka i saiyanow > reszta specialy.

To samo dales saiyanom buffa jako special ktorego ma shenron co mialo byc shenrona bronia a teraz ma praktycznie chuja.

Co prawda ma drugie zanzo razem z buffem to fajne combo ale w zamian ma chujowy dmg z ki i z czego brollas ma jeszcze lepsza lape od niego.

To teraz patrzac na s2
Brolly ma wiecej hp niz shenron na 2k lvlu
Brolly ma lepsza lape
Brolly ma lepszy spell dmg
I w zamian shenron ma tylko doskok serio?.

Na sv2, będzie masz 999 lvl, także nie wiem czego szukasz na 2k lvlu Uśmiech
Odpowiedz
#12
(13-05-2017, 23:42)Vultur napisał(a):
(13-05-2017, 23:13)Adoxv20 napisał(a): Mowisz to jak by trunks niebyl grywalny na last edycji lul jak odpaliles niesmiertelke to w trakcie tej niesmiertelki dalo sie wyjebac 3 typa no ale co ja tam wiem.

Vultur taka mala rada wypierdol specjale calkowicie lub je zrebalansuj bo speciale freezera,janemby,shenrona,gohana,trunka i saiyanow > reszta specialy.

To samo dales saiyanom buffa jako special ktorego ma shenron co mialo byc shenrona bronia a teraz ma praktycznie chuja.

Co prawda ma drugie zanzo razem z buffem to fajne combo ale w zamian ma chujowy dmg z ki i z czego brollas ma jeszcze lepsza lape od niego.

To teraz patrzac na s2
Brolly ma wiecej hp niz shenron na 2k lvlu
Brolly ma lepsza lape
Brolly ma lepszy spell dmg
I w zamian shenron ma tylko doskok serio?.

Na sv2, będzie masz 999 lvl, także nie wiem czego szukasz na 2k lvlu Uśmiech

jezeli ma byc max lvl to sugeruje cos kolo 1200-1400 bardziej niz 999 aby profki z duzym przyrostem hp/dmg mialy sens
Odpowiedz
#13
(13-05-2017, 23:52)Cive napisał(a):
(13-05-2017, 23:42)Vultur napisał(a):
(13-05-2017, 23:13)Adoxv20 napisał(a): Mowisz to jak by trunks niebyl grywalny na last edycji lul jak odpaliles niesmiertelke to w trakcie tej niesmiertelki dalo sie wyjebac 3 typa no ale co ja tam wiem.

Vultur taka mala rada wypierdol specjale calkowicie lub je zrebalansuj bo speciale freezera,janemby,shenrona,gohana,trunka i saiyanow > reszta specialy.

To samo dales saiyanom buffa jako special ktorego ma shenron co mialo byc shenrona bronia a teraz ma praktycznie chuja.

Co prawda ma drugie zanzo razem z buffem to fajne combo ale w zamian ma chujowy dmg z ki i z czego brollas ma jeszcze lepsza lape od niego.

To teraz patrzac na s2
Brolly ma wiecej hp niz shenron na 2k lvlu
Brolly ma lepsza lape
Brolly ma lepszy spell dmg
I w zamian shenron ma tylko doskok serio?.

Na sv2, będzie masz 999 lvl, także nie wiem czego szukasz na 2k lvlu Uśmiech

jezeli ma byc max lvl to sugeruje cos kolo 1200-1400 bardziej niz 999 aby profki z duzym przyrostem hp/dmg mialy sens

Nie Uśmiech
Odpowiedz
#14
Wydaje mi się ze Vultur wie co Robi i ze ten max 999 lvl bedzie jakoś własnie przełożony na balans takze wyadje mi sie być okej Język
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Nothing:
  • Vultur
Odpowiedz
#15
nowa edycja przewiduje jakieś zmiany w składzie administracji np. degradacja vultura na tutora czy coś takiego?
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Watagataitsuberry:
  • Dymek
Odpowiedz
#16
(14-05-2017, 00:52)Watagataitsuberry napisał(a): nowa edycja przewiduje jakieś zmiany w składzie administracji np. degradacja vultura na tutora czy coś takiego?

Dymek na admina hehs
Dymek napisał 14-05-2017, 03:54:
*kaszel* *kaszel*
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Invisiblity:
  • Watagataitsuberry
Odpowiedz
#17
Admin Strimer Maniek incoming
Odpowiedz
#18
Vultur jak masz zamiar odpalić edycje sv2 znowu na max 999 lvl to podziekowal....
Zostaw to w spokoju niech ludzie expia ile mogą tylko dodaj ta staminę.
Odpowiedz
#19
(14-05-2017, 02:52)didus2 napisał(a): Vultur jak masz zamiar odpalić edycje sv2 znowu na max 999 lvl to podziekowal....
Zostaw to w spokoju niech ludzie expia ile mogą tylko dodaj ta staminę.

A za tydzien placz ze Goku po hardach jest silniejszy niz SPC po medach :v max lvl jest fajnym pomyslem bo latwiej zrobic balans, a i nowi nie maja wiecznych pleców, tak samo osoby grające 25/8 beda mialy w najlepszym wypadku pare dni/godzin przewagi po starcie i tyle
Odpowiedz
#20
Na 4 cyfrowych lvlach kończy sie balans który na trzy cyfrowych jako taki jest ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu