Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe Sagi Itd
#1
Witam chyba nie muszę się przedstawiać chciałbym zaproponować dodanie nowych sag jakich administracja jeszcze nam nieprzedstawiła i dodanie nowych przeciwników w grze bo od kilku lat nic sie nie zmieniło jak ktoś ma jakieś pomysły bardzo prosze o wypowiedzi dotyczące tylko i wyłącznie przeciwników,nowych questów,nowych respów dedykowanych map przez mr Rashela jak wiemy lubi sie bawić pixelami wydaje mi się że poświecenie czasu dla servera przez "vultura" jest coraz bardziej widoczne i doceni ten temat pozdrawiam i mam nadzieje ze maszyna ta co ruszyła szybko się nie zatrzymaSerce
Odpowiedz
#2
jestem za Uśmiech
Odpowiedz
#3
Ostatnie twoje zdanie mnie najbardziej rozśmieszyło Szczęśliwy Na każdej edycji było tak mówione Duży uśmiech
Ale co do tematu w sumie spoko bo odkad tu grałem to może doszło tylko pare sag :3 a kilka to jakiś śmieciowych Duży uśmiech
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Nothing:
  • this is sparta
Odpowiedz
#4
(15-04-2017, 22:49)Nothing napisał(a): Ostatnie twoje zdanie mnie najbardziej rozśmieszyło Szczęśliwy Na każdej edycji było tak mówione Duży uśmiech
Ale co do tematu w sumie spoko bo odkad tu grałem to może doszło tylko pare sag :3 a kilka to jakiś śmieciowych Duży uśmiech

stare wyjadacze miło cie widzieć w tym temacie LubieToOczko
Odpowiedz
#5
Jeszcze się doczekamy 200 osób na tej edycji, dajmy tylko czas Vulturowi Duży uśmiech
Odpowiedz
#6
Ja osobiscie jestem za dodaniem nowych respow z nowymi potworami i to niezwlocznie brakuje mobkow o sile miedzy oozaru czy h anni a armored oozaru dlatego obecnie jest problem gdyz od 300 do 500 lvla leci sie na tych samych respach


Proponuje-

Mad oozaru (ostatnio robiac ikonki natrafilem na ciekawa grafike oozaru ktora juz jest w cliencie id -166)

HP:90000

Exp:34-35 k (oczywiscie brany jest pod uwage exp stage taki jak na dbp wiki gdzie armored oozaru daje 49 k expa)

DMG: Hity z lapy takie same jak u oozaru a hity ze spella lekko slabsze niz u armored oozaru

respilyby sie gdzies na vegecie



2 Mad robot ( rowniez ciekawa grafika ktora jest juz w cliencie id -144)

Hp:66000


Exp:24-25 k

hity:z lapy niskie dmg z ki dmg lekko wieksze niz armored oozaru

respilyby sie na immedze na respie byloby ich bardzo duzo (cos jak resp keanow/se)


to tylko 2 pomysly odnosnie mobkow tak na szybko mysle, ze warte przemyslenia



Co do sag to pospiechu nie ma wkoncu nikt nawet nie ma jeszcze reba ale mam nadzieje, ze na tej edycji sie ich doczekamy. Uwazam tez, ze jakby nowe sagi mialy wejsc to obecne sagi po rebie powinny zostac oslabione aby wmiare dynamicznie sie je robilo oraz, ze nagroda za te nowe sagi bedzie cos wiecej niz tylko exp i exp.



Co do nowych itemkow to o jednym chyba juz wspominalem

c19 hat-dawalby 4%/500 ki dmg wiecej bylby od 200 lvla i lecialby z sagi c19 lub jezeli to nie wchodzi w gre z nowych mobow(mad roboty) a jezeli to tez nie wchodzi w gre to jakis quescik dosc prosty moze u dr gero?



co do drugiego to moze jakies buty dajace 5% ki abso? Do zdobycia rowniez z jakiegos questa lub np z yeti?



Na dbp nie podoba mi sie to, ze prawie cale mid game eq musimy locic-mistic ball/glov sword magic belt bio mask destro arm a cale end game eq jest z questow-titanium/asura legi ulti bronie mag/infernal itp fajnie jakby doszlo jakies mid game eq ktore trzeba zdobyc z questa oraz end game eq(proponuje nowy belt) do zlocenia



ogolnie jestem jak najbardziej za dodaniem nowych questow ale nie nastepnego titanium czy diamond ultimate questow tylko cos na lvl rzedu 400-500 moze jakis slabszy rebelion?
[-] Polubienia: 4 Użytkowniów Lubi post Cive:
  • , , Gosia, this is sparta
Odpowiedz
#7
(15-04-2017, 23:07)Cive napisał(a): Ja osobiscie jestem za dodaniem nowych respow z nowymi potworami i to niezwlocznie brakuje mobkow o sile miedzy oozaru czy h anni a armored oozaru dlatego obecnie jest problem gdyz od 300 do 500 lvla leci sie na tych samych respach


Proponuje-

Mad oozaru (ostatnio robiac ikonki natrafilem na ciekawa grafike oozaru ktora juz jest w cliencie id -166)

HP:90000

Exp:34-35 k (oczywiscie brany jest pod uwage exp stage taki jak na dbp wiki gdzie armored oozaru daje 49 k expa)

DMG: Hity z lapy takie same jak u oozaru a hity ze spella lekko slabsze niz u armored oozaru

respilyby sie gdzies na vegecie



2 Mad robot ( rowniez ciekawa grafika ktora jest juz w cliencie id -144)

Hp:66000


Exp:24-25 k

hity:z lapy niskie dmg z ki dmg lekko wieksze niz armored oozaru

respilyby sie na immedze na respie byloby ich bardzo duzo (cos jak resp keanow/se)


to tylko 2 pomysly odnosnie mobkow tak na szybko mysle, ze warte przemyslenia



Co do sag to pospiechu nie ma wkoncu nikt nawet nie ma jeszcze reba ale mam nadzieje, ze na tej edycji sie ich doczekamy. Uwazam tez, ze jakby nowe sagi mialy wejsc to obecne sagi po rebie powinny zostac oslabione aby wmiare dynamicznie sie je robilo oraz, ze nagroda za te nowe sagi bedzie cos wiecej niz tylko exp i exp.



Co do nowych itemkow to o jednym chyba juz wspominalem

c19 hat-dawalby 4%/500 ki dmg wiecej bylby od 200 lvla i lecialby z sagi c19 lub jezeli to nie wchodzi w gre z nowych mobow(mad roboty) a jezeli to tez nie wchodzi w gre to jakis quescik dosc prosty moze u dr gero?



co do drugiego to moze jakies buty dajace 5% ki abso? Do zdobycia rowniez z jakiegos questa lub np z yeti?



Na dbp nie podoba mi sie to, ze prawie cale mid game eq musimy locic-mistic ball/glov sword magic belt bio mask destro arm a cale end game eq jest z questow-titanium/asura legi ulti bronie mag/infernal itp fajnie jakby doszlo jakies mid game eq ktore trzeba zdobyc z questa oraz end game eq(proponuje nowy belt) do zlocenia



ogolnie jestem jak najbardziej za dodaniem nowych questow ale nie nastepnego titanium czy diamond ultimate questow tylko cos na lvl rzedu 400-500 moze jakis slabszy rebelion?


podoba mi się , questy mogą dawać możliwość uzyskania nowych itemów lub bonusu Hp/Mp nie zawsze muszą być to itemy może być to i quest na np: jednego Smoka z dragon bali lub coś w tą strone.
Odpowiedz
#8
Można też rozbudować system tasków standradowych jak wiemy dostajemy  w nagrodę za ukończenie wszystkich  dodatkowe 1000 Powerlevel oraz 1000 Ki Points i Achievementy , gdy dodamy wiecej tasków poziom tego osiągnięcia bd trudniejszy czyli:

-winter soldiery
-tiger man
-Mini Robot
-Tsuful Civilian
-General Wolf < powiekszony resp jest .
-Guard , Hetmanch
-Ninja ,shogun
-Tsuful Soldier/eninger
-Saiyan Elite/Rebelian/warrior
-Desert Beast
-Pterodactil

Ilość zabitych mobów jak i exp możesz sam ustalić.

Do tego można dodać pomysły typu:
-Misje:
zbieranie róznego rodzaju itemów do kilku nowych Npc co rozdaja nam misje za które dostajemy exp,kase,scrolleupgrade,hfy,capsy,dodatkowy czas staminy i inne .


Dodać eventy w silnik podobne do zeni event polegajace np:
-ostatnia osoba co przetrwa [dostaje jakis rare item] oczywiście zrobić arene przystosowaną do tego lub miejsce takie jak cosmos arena lub arena w south city.
-spadające itemy co kilka godzin na ziemie/imagge/vegete/giantisland w miejscach widocznych na mapie.
-Respy mobów co kilka godzin jak bossy z tasków wypadaja z nich itemy ktore wymianiamy na kase lub inne rzeczy.
-Pojawiający się Npc na mapie ilość % szans że się pojawi można dostać od niego np: 10% wiekszy exp,skill,dmg jak kto woli kto co lub i, oczywiście kto pierwszy ten lepszy i npc znika jak shenron


Moge wymieniać tego od groma ale i tak nikt sie tym nie zainteresuje .

Dodanie Nowych Potworów np:
-wieloryb miejsce wyglądające jak water salamandra tylko do tego gdy chodzimy po wodzie dostajemy lekkiego parala .
-Smoki miejsce ukryte .
-duchy złe duchy dobre miejsca ukryte "złe hell" dobre "trawka koło olibu "
-nowe roboty różnego rodzaju w nowych miastach
-powiekszenie salamandr dodanie pieter -1
-powiekszenie kadiszy pietra -1
-powiekszenie c13 nowe teleporty
-powiekszenie Gs'ów pietra -1
-dodanie wiecej respów typu hiper anhilator,anhilator,dmy
-powiekszenie respow nowych biotsufuli metali dodac pietra
-powiekszenie lub dodanie respow bomberow , eningerow

wydaje mi sie że gdy server przekroczy ilość 100 osób nie ma gdzie expić i to zniecheca graczy do brania udziału w tej grze .

ilość hp,expa,dmg zadawanych przez potwory ustalisz sam .
Jak coś wymyśle jeszcze to napisze/
Odpowiedz
#9
Tak samo by mogl cos zrobic z tym kaddish eq... niby najsilniejszy mob a eq ktore dropia mozna ze w buty wsadzic Szczęśliwy jakies gowna typu kaddish glover na chuj to komu potrzebne jak zanim na nich bedziesz expil to prawdopodobnie bedziesz posiadal ultimate glovery... tak samo Kaddish pantsy co to wgl jest? jedynie kaddish armor/buty sa w miare przydatne...
Odpowiedz
#10
(16-04-2017, 23:00)Aelov7 napisał(a): Tak samo by mogl cos zrobic z tym kaddish eq... niby najsilniejszy mob a eq ktore dropia mozna ze w buty wsadzic Szczęśliwy jakies gowna typu kaddish glover na chuj to komu potrzebne jak zanim na nich bedziesz expil to prawdopodobnie bedziesz posiadal ultimate glovery... tak samo Kaddish pantsy co to wgl jest? jedynie kaddish armor/buty sa w miare przydatne...

dokladnie kaddish buty moga byc przydatne chociaz tez dupy nie urywaja, arm jest lepsza wersja destru arma na h lvl wiec jest spoko ale glovt i pantsy sa kompletnie bezuzyteczne. Co do gloverow to moze niech to beda jedyne glovery na s1 ktore daja hit speeda? Co do pantsow to moze niech to beda jedyne legi ktore daja ki dmg?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu