Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plan Edycji S1
#11
I miej tu dziewczynę...
Odpowiedz
#12
(05-04-2017, 15:35)Raav napisał(a): I miej tu dziewczynę...

rzuc
Odpowiedz
#13
(05-04-2017, 16:26)Invisiblity napisał(a):
(05-04-2017, 15:35)Raav napisał(a): I miej tu dziewczynę...

rzuc

Nigdy Duży uśmiech
Odpowiedz
#14
(05-04-2017, 16:39)Raav napisał(a):
(05-04-2017, 16:26)Invisiblity napisał(a):
(05-04-2017, 15:35)Raav napisał(a): I miej tu dziewczynę...

rzuc

Nigdy Duży uśmiech

Głupi, nie wiesz co robisz.
Odpowiedz
#15
C18 OP JEBLEM jak to jest najbardziej zbalansowana postac jaka jest.
C18 dostala juz nerfa na -15% z balla bo wtedy 1k spcka na no cheat z samego balla zabijalem. z edb ma dmg chujowy jej heal to jest na poziomie janemby na 2k lvlu na hardach to sie leczy po 38k na 75k hp to samo jest na 500 lvlach tez sie chujowo leczy wporownaniu do innych postaci. andro wydaje sie op do 133 defa ale to samo jest z gohanem.

Wedlug mnie balans saiyanow moze zmienic to zeby zrobic ze 100 rage sie trzyma przez 3-5 sec. > oczywiscie shenron by na tym stracil za to mozna by bylo mu dodac melee abso wkoncu niema zadnej postaci od lapy z melee abso mozna by bylo to zmienic.

I vultur kurwa napraw tego buga z dymkiem z lapa co pokazalem na forum bo to parodia melee postacie sa za duzo stratne przez to.

+ na tej liscie z mana dodaj jeszcze buubka+shenrona bo ich exp jest parodyjny.
Odpowiedz
#16
Ktos wie czy majka gra?
Odpowiedz
#17
(05-04-2017, 16:55)Adoxv20 napisał(a): C18 OP JEBLEM jak to jest najbardziej zbalansowana postac jaka jest.
C18 dostala juz nerfa na -15% z balla bo wtedy 1k spcka na no cheat z samego balla zabijalem. z edb ma dmg chujowy jej heal to jest na poziomie janemby na 2k lvlu na hardach to sie leczy po 38k na 75k hp to samo jest na 500 lvlach tez sie chujowo leczy wporownaniu do innych postaci. andro wydaje sie op do 133 defa ale to samo jest z gohanem.

Wedlug mnie balans saiyanow moze zmienic to zeby zrobic ze 100 rage sie trzyma przez 3-5 sec. > oczywiscie shenron by na tym stracil za to mozna by bylo mu dodac melee abso wkoncu niema zadnej postaci od lapy z melee abso mozna by bylo to zmienic.

I vultur kurwa napraw tego buga z dymkiem z lapa co pokazalem na forum bo to parodia melee postacie sa za duzo stratne przez to.

+ na tej liscie z mana dodaj jeszcze buubka+shenrona bo ich exp jest parodyjny.

no mozna im dodac many na low lvlach

i blagam cie vultur koszt explo zmniejsz... Szczęśliwy
Odpowiedz
#18
Ja nie wiem czy lekko mniejszy dmg od topowych dpserow i 15% abso + tyle hp to jest zbalansowane. Z repair masz full heal + heal over time. A nie stoisz w warze 5 sekund jak cie focusuja tylko uciekasz w 2 sek i w razie czego kapsula/repair lecza cie do full, wiec heal gran aury jest tutaj malo istotny.

Radze jeszcze zrobic, zeby kazdy target spell mial zasieg na 4 krateki(dla kulkowcow), bo granie lapa bedzie rakowate jak wczesniej. (SN ma chyba wiecej niz 4, nie wiem jak reszta)
Odpowiedz
#19
cooler ma z 7sqm Szczęśliwy na sn każdemu zrobić tak jk edb 4 sqm i bedzie git chociaż postaciom melee niech zostana zasięgi tak jak są

i ciekawi mnie gra jak by kulki usunąć Szczęśliwy bo przecie w anime nie bili kulkami tylko ryncami Szczęśliwy
Odpowiedz
#20
Edycje temu cale zycie wary vs kulka. Potem pare bitek z segirami i o wiele fajniej sie gralo lapa vs lapa. Jak najbardziej za usunieciem kulek Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu