Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja odnosnie kar za bota
#41
Myślisz, że kogo to wina, że używali bota i dostali bana? Pewnie wina Vulta/Inviego ? Reguły są jasne używasz bota to licz się z tym, iż dostaniesz bana. Tylko pamiętajmy o ból dupnym epickim poście, że odchodzisz bo dostałeś bana Serce
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Rise:
  • Gosia
Odpowiedz
#42
No i tak sie kacza serwery "fun" pomiędzy edycjami... Ludzie grzeją dupę na full bocie to potem nie chce im sie sprawdzać kompa co 10-15 minut. Czy wy nie rozumiecie ze dochodzą nowi gracze przy każdej edycji? Nie którzy nawet nie wiedza ze można ustawić cava zeby solo expil. Jak nie chcecie bana za elfa to niech vultur doda elfa do paczki z klientem i opisem jak go używać... Czemu ty możesz sobie expic cała noc a taki nowy gracz musi zapierdalac ręcznie i pewnie sobie myśli jakim cudem mamy takie lvl w topce. Nie wystarczy wam to ze nie musicie expic ręcznie na hardcore expie? Musicie biegać na respie 24/7 na full afku? Czy tak trudno ustawić alarmy i zostawić DBP?
Odpowiedz
#43
Nie każdy jest jebanym No handem i nie umie sobie znaleźć pracy.. I siedzi w domu i czeka az mamusia zarobi na obiadek i internecik.Część os chodzi do szkoły nie każdy ma ten jebany czas żeby patrzeć w monitor jak bot biega ... I słuchać tych alarmów
Odpowiedz
#44
Grasz na servie dla rozrywki czy jesteś uzależniony i musisz ciągle bota ustawiać na expie ? Prędzej czy później i tak większość dostanie bana za bota i przestanie zostawiać odpalonego kompa jak nie ma ich w domu. Dlatego właśnie powinno się usunąć unbana z sms shopa bo zwiększy to po pierwsze primo trudność gry bo będą kary za bota i nie będzie unbana po drugie primo nie będzie takie epickie pro pvp po trzecie primo grywalność będzie lepsza z powodu małej ilości hlvli
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Rise:
  • Gosia
Odpowiedz
#45
(09-10-2016, 13:19)Rise napisał(a): Grasz na servie dla rozrywki czy jesteś uzależniony i musisz ciągle bota ustawiać na expie ? Prędzej czy później i tak większość dostanie bana za bota i przestanie zostawiać odpalonego kompa jak nie ma ich w domu. Dlatego właśnie powinno się usunąć unbana z sms shopa bo zwiększy to po pierwsze primo trudność gry bo będą kary za bota i nie będzie unbana po drugie primo nie będzie takie epickie pro pvp po trzecie primo grywalność będzie lepsza z powodu małej ilości hlvli

W pełni się zgadzam z Rise'm, dla mnie bot w ogóle do usunięcia - jeśli masz dwie lewe rece, to nie poexpisz, poza tym, HLVL czy Top'ka będzie dla osób które po prostu lubią klimat gry, chcą siedzieć i giercować, a dla wyjadaczy, wbicie w szybkim czasie lvli po pracy/szkole nie będzie stanowiło większego wyzwania.
Jestem za usunięciem w ogole BOTa, wtedy serwer jest stabilny, trwały, wszystko zależy od chęci gracza, a tak wszystko zależy od tego czy ustawiłeś BOT'a i ktoś Cie złapał lub nie, jeśli nie to jesteś HLVLEM - totalna bzdura!

PS.
Jako jedyna wybrałam videlke do gry :Duży uśmiech?
Odpowiedz
#46
Rise i ilość graczy będzie 20 +/- bo sory ale większość osób nie będzie marnowało czas na tzw pilnowanie bądź expienie bez bota bo mają życie np w moim przypadku na uczelnia mam na 8 wracam do domu o 20 i jak mam grać ? Wiekszość osób ma dziennie z 2-4h na granie a na tak małym expie to nie będzie sensu zaczynać . A co do nowych graczy ludzie wybaczcie ale pierdolicie na obecna chwile 99 % osób ma boty . Ludzie grają na ots głównie dlatego że jest bot dozwolony.
Odpowiedz
#47
Pytanie dlaczego na dblu przez tyle lat nikomu to nie przeszkadza i ludzie grają Szczęśliwy a płaczą tylko największe boty co bez bota nic nie umie zrobić
Odpowiedz
#48
sory adox ale ty skila kupujesz w sms shopie to cicho
Odpowiedz
#49
(09-10-2016, 13:44)sallakin napisał(a): Rise i ilość graczy będzie 20 +/- bo sory ale większość osób nie będzie marnowało czas na tzw pilnowanie bądź expienie bez bota bo mają życie np w moim przypadku na uczelnia mam na 8 wracam do domu o 20 i jak mam grać ?  Wiekszość osób ma dziennie z 2-4h na granie a na tak małym expie to nie będzie sensu zaczynać . A co do nowych graczy ludzie wybaczcie ale pierdolicie na obecna chwile 99 % osób ma boty . Ludzie grają na ots głównie dlatego że jest bot dozwolony.

Jakie to ma znaczenie że Ty masz szkole od 8 do 20? To może serwer powinień być włączony od 20.15 (tak abyś miał czas na powrót) i chodził do 23:30 (żebyś mógł iść spać)?!?! Serio ? Nie no totalna bzdura, serwer ma być dla wszystkich taki sam, wlaśnie nie jest tak że 99% osób ma bot'a, jeśli bot ma być dowzwolony, to na forum musi być download + skrypty dla wszystich, wówczas taki nowy gracz wchodzi "paczy" o jest bot to gram. 

Dodatkowo jeśli większość ma czasu na grę po 2-4h w tym Ty jesteś lepiej zorganizowanym graczem, wówczas grając 2-3h dogonisz pozostałych. Jeśli nikt nie ma czasu na gre itd to może Andrzej powinien zrobić smsSHOP - Buy 500lvl, od razu, no bo po co tracić czas na expienie/skilowanie? - dalej widzisz w tej argumentacji sens?
Odpowiedz
#50
Może jak ktoś dniu wbije od niego 2lvl więcej czy po gra 10 minut więcej to mu się świat zawali Szczęśliwyf
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu