Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja odnosnie kar za bota
#1
Witam pisze to iz pozniej zawsze sa sprzeczki gracze odchodza bo zmiany sa w polowie edycji a po jakims czasie i tak przestajecie banowac.

Zamiast banow dawajcie deske za bota jesli ktos nie pilnuje i tyle w temacie to uniknie takich sytuacji jak: nagrywanie innych, nagrywanie Swoich w teamie jak to bywalo roznie. Prosty sposob i tyle wedlug mnie kazdemu by odpowiadal kto lubi pvp.

Za bota w PVP Delete i chuj oczywiscie z wlasciwymi dowodami.
Odpowiedz
#2
Delete Delete Delete Delete 1000pp Undeletedeletedelete
Odpowiedz
#3
na nie kary za bota musza byc i pewnie chuja mamy do gadania anyway bo to vult zdecyduje.

Ja tam na ostatniej edycji delete mialem 2 razy ale bana za cave/pvp bota nie dostalem po prostu w pvp nie latac na bocie a cave pilnowac-klucz do sukcesu.

Jak dla mnie to za cave powinien byc 1 ban 2 dni kazdy nastepny 2 dni dluzej a za pvp 7 dni.
Odpowiedz
#4
dobry pomysl skoro exp low bedzie a niektorzy lubia siedziec 24/7 i expic jak pojebani to czemu osoby ktore chodza do pracy szkoly nie moga miec takiej mozliwosci?
jak najbardziej na tak.
szkoro jest exhaust na obrot to po co ban za bota w pvp?
Odpowiedz
#5
Tam z Vulturem obgadywalem pare dni temu jakby to mialo prowizorycznie wygladac ale zobaczymy, tak czy siak nie, nie bedzie to deska :3
Odpowiedz
#6
ja jestem ze Deska+12h bana pamietajmy na dbp ze to w chuj czasu + jak dostaniesz bana o okolo 16:00 to juz i tak bota niepostawisz bo bedziesz w kimie.
Jak vultur sie pozbedzie auto obracania w elfie to jestem za 3 dni bana w pvp bo to i tak tylko chodzi o auto zanzo teraz bo at+senzu ciezko udowodnic bo niewiadomo czy ktos niema 8 rak.
A auto zanzo moze maja 2 teamy? to znowu sie skaczy w jebanie w bana jak last edycje z tymi sall akinami itd bana dostali co 1-3 dni.

+ zostal zmniejszony dmg o 30% w pvp?
+ jestem za dodaniem mini hfow u dabury w hellu 50%hp/mp 100cc za 1>taki maly ratunek w pvp na redzie/yellowkachUśmiech
Odpowiedz
#7
i tak nie ma ludzi bez bota to porponuje zeby kazdy mial te skrypty i bez bana Oczko
Odpowiedz
#8
(07-10-2016, 22:05)Eletric napisał(a): ja jestem ze Deska+12h bana pamietajmy na dbp ze to w chuj czasu + jak dostaniesz bana o okolo 16:00 to juz i tak bota niepostawisz bo bedziesz w kimie.
Jak vultur sie pozbedzie auto obracania w elfie to jestem za 3 dni bana w pvp bo to i tak tylko chodzi o auto zanzo teraz bo at+senzu ciezko udowodnic bo niewiadomo czy ktos niema 8 rak.
A auto zanzo moze maja 2 teamy? to znowu sie skaczy w jebanie w bana jak last edycje z tymi sall akinami itd bana dostali co 1-3 dni.

+ zostal zmniejszony dmg o 30% w pvp?
+ jestem za dodaniem mini hfow u dabury w hellu 50%hp/mp 100cc za 1>taki maly ratunek w pvp na redzie/yellowkachUśmiech

na last edycji auto target byl dozwolony i mam nadzieje, ze tak zostanie.

50% hp hf? o capsach pan slyszal?
Odpowiedz
#9
Adox jak ja dostane bana to moi wychodza zemna i zostaja Vicodiny na servie czyli zero wara Szczęśliwy lub jeden z moich bo bez sens robic new hara gdy tu trzeba 1 maxowac Szczęśliwy Zawsze na S1 byl problem z tym ze paru debili 24/7h przy kompie top 2 a osoby z dobrym pvp mialy problem a robta co chceta Szczęśliwy Juz widze koniec tej edycji Szczęśliwy


AUTO TARGET ? WYJEBAC KURWA JAK KTOS MA RAKA REKI NIECH WYPIERDALA A NIE NA RE CISKA
Odpowiedz
#10
(07-10-2016, 22:05)Eletric napisał(a): ja jestem ze Deska+12h bana pamietajmy na dbp ze to w chuj czasu + jak dostaniesz bana o okolo 16:00 to juz i tak bota niepostawisz bo bedziesz w kimie.
Jak vultur sie pozbedzie auto obracania w elfie to jestem za 3 dni bana w pvp bo to i tak tylko chodzi o auto zanzo teraz bo at+senzu ciezko udowodnic bo niewiadomo czy ktos niema 8 rak.
A auto zanzo moze maja 2 teamy? to znowu sie skaczy w jebanie w bana jak last edycje z tymi sall akinami itd bana dostali co 1-3 dni.

+ zostal zmniejszony dmg o 30% w pvp?
+ jestem za dodaniem mini hfow u dabury w hellu 50%hp/mp 100cc za 1>taki maly ratunek w pvp na redzie/yellowkachUśmiech

2 teamy powiadasz?

Kod:
http://pastebin.com/wm9Zs88z

To teraz ma każdy Język. Może nie jest rozbudowany, ale działa Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu