Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HP, Mana, Last Spell, Heal, S Kame & Special Technique [600 lvl Reborn]
#11
(22-07-2016, 22:40)demonsofdrago napisał(a): Dodam ze to jest tabelka przed balansem po rebie żeby nie było. Mam nadzieje ze teraz rozumiecie czemu są te pvp testy i proszę na nich grac żeby naprawić ten 'balans'.

bylem chyba wczoraj to byles tylko ty i tm i co to da, ze ja tam bede? Szczęśliwy


moja propozycja (bazowana na tabelkach)

cell hp/lvl 20>25

trunk hp/lvl 25>30 i -1000 hp za ktoregos z transow

brolly -3/4% dmg do baku

cooler +7% dmg do sn lub +1000 hp do ktoregos z transow i +4% dmg do sn


vegeta- zmniejszyc koszt explosion do max 1500 many i 1000 hp tak aby byl uzywalny na mniejszym lvl

namek spellcaster -5% dmg do kulki albo -1000 hp za jakis z transow

nw- choba -3% albo ball -5%

jaba- troszeczke podrasowac heal
Odpowiedz
#12
(23-07-2016, 00:48)Cive napisał(a):
(22-07-2016, 22:40)demonsofdrago napisał(a): Dodam ze to jest tabelka przed balansem po rebie żeby nie było. Mam nadzieje ze teraz rozumiecie czemu są te pvp testy i proszę na nich grac żeby naprawić ten 'balans'.

bylem chyba wczoraj to byles tylko ty i tm i co to da, ze ja tam bede? Szczęśliwy


moja propozycja (bazowana na tabelkach)

cell hp/lvl 20>25

trunk hp/lvl 25>30   i -1000 hp za ktoregos z transow

brolly -3/4% dmg do baku

cooler +7% dmg do sn lub  +1000 hp do ktoregos z transow i +4% dmg do sn


vegeta- zmniejszyc koszt explosion do max 1500 many i 1000 hp tak aby byl uzywalny na mniejszym lvl

namek spellcaster -5% dmg do kulki albo -1000 hp za jakis z transow

nw- choba -3% albo ball -5%

jaba- troszeczke podrasowac heal

Ogolem nw juz dostal troche nerfa na chobe z tego co mi wiadomo wiec jak sie go znerfi jeszcze mocniej bedzie 2 cellem

Co do jaby > to samo mowilem to vultur mi powiedzial ze po to ma ten usuale rage Szczęśliwy.

Jesli vegeta ma miec zmniejszony koszt to cell tez.

Cell>25 hp/lvl + 10% ki abso + 10% do heala powinien dostac i -5% dmg z destructo disca.
Bo to parodia ze shenron sie leczy o 1k wiecej niz cell.

+ z coolerem dmg to moze troche przesadzasz bo wtedy bedzie bil wiecej od freezera z targeta ktory ma 7 kratek zasiegu.

Co do coolera to ja jestem za tym zeby mu zabrac z fuzki 2k hp i dac je na dwa pierwsze transy.

+ spc nietrzeba nerfic bo jak teraz glovy zabieraja mane to po co tym grac. chyba ze vult zmniejszy/l juz ilosc ile many bierze sai sei od atk ze spella.

+ humanowi przydalo by sie dodac spowrotem troche dmg do balla 5-10%.

+ nwkowi zamiast zabrac dmg wystarczy zabrac hp, tank ktory wali z balla a ma 2 najwiecej hp powinien miec najmniej z all tankow.
Odpowiedz
#13
Coolerowi nie zwiekszac zadnego dmg z sn jedynie troszke wzmocnic parala...
co do cella zadne abso mu nie potrzebne jedynie wiecej hp...
human jak human daje rade...
trunk z tego co pamietam mial podjazdl z lapy I to niezly wiec jest dobrze tak jak jest...
vegeta hmm jezeli porownac go z gokiem to troche wymieka no ale coz
spc jest dobry taki jaki jest
nw zostawic jaki jest
shenronowi moze bym troche lape podciagnal
jaba jest dobry

ehh gowno wiecie w gownie byliscie Szczęśliwy
Odpowiedz
#14
(23-07-2016, 15:54)Pany napisał(a): Coolerowi nie zwiekszac zadnego dmg z sn jedynie troszke wzmocnic parala...
co do cella zadne abso mu nie potrzebne jedynie wiecej hp...
human jak human daje rade...
trunk z tego co pamietam mial podjazdl z lapy I to niezly wiec jest dobrze tak jak jest...
vegeta hmm jezeli porownac go z gokiem to troche wymieka no ale coz
spc jest dobry taki jaki jest
nw zostawic jaki jest
shenronowi moze bym troche lape podciagnal
jaba jest dobry

ehh gowno wiecie w gownie byliscie Szczęśliwy

Jednak chyba powinienes zmienic lekarza Szczęśliwy
Odpowiedz
#15
(23-07-2016, 16:10)Invisiblity napisał(a):
(23-07-2016, 15:54)Pany napisał(a): Coolerowi nie zwiekszac zadnego dmg z sn jedynie troszke wzmocnic parala...
co do cella zadne abso mu nie potrzebne jedynie wiecej hp...
human jak human daje rade...
trunk z tego co pamietam mial podjazdl z lapy I to niezly wiec jest dobrze tak jak jest...
vegeta hmm jezeli porownac go z gokiem to troche wymieka no ale coz
spc jest dobry taki jaki jest
nw zostawic jaki jest
shenronowi moze bym troche lape podciagnal
jaba jest dobry

ehh gowno wiecie w gownie byliscie Szczęśliwy

Jednak chyba powinienes zmienic lekarza Szczęśliwy

Jak chodzi do learzy a ten na alkoholu to tak jest Niezdecydowany.
Odpowiedz
#16
(23-07-2016, 16:12)Eletric napisał(a):
(23-07-2016, 16:10)Invisiblity napisał(a):
(23-07-2016, 15:54)Pany napisał(a): Coolerowi nie zwiekszac zadnego dmg z sn jedynie troszke wzmocnic parala...
co do cella zadne abso mu nie potrzebne jedynie wiecej hp...
human jak human daje rade...
trunk z tego co pamietam mial podjazdl z lapy I to niezly wiec jest dobrze tak jak jest...
vegeta hmm jezeli porownac go z gokiem to troche wymieka no ale coz
spc jest dobry taki jaki jest
nw zostawic jaki jest
shenronowi moze bym troche lape podciagnal
jaba jest dobry

ehh gowno wiecie w gownie byliscie Szczęśliwy

Jednak chyba powinienes zmienic lekarza Szczęśliwy

Jak chodzi do learzy a ten na alkoholu to tak jest Niezdecydowany.

tak to jest jak zamiast do lekarza idzie sie do learza i wracajac obija sie o wszystkie sciany w domu ; /
Odpowiedz
#17
Czlowiek wchodzi na forum poczytac co sie zmienilo a tu znow o chodzeniu do mnie na badania i sposobie w jaki lecze... do cholery alkoaromaterapia tez dzila cuda...
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#18
Tak z ciekawosci zapytam jak sprawdzales dmg z lapy? Jestem ciekaw czy te dane sa cos warte.
Odpowiedz
#19
(20-01-2017, 05:29)Shrouded Colour napisał(a): Tak z ciekawosci zapytam jak sprawdzales dmg z lapy? Jestem ciekaw czy te dane sa cos warte.

Z tego co pamiętam to 2 min w TMa na tyle furie ile się dało (wpierdalałem Energetic Fruits). No i max hit przez elfa.

Skrypt: auto 1 listas 'Ostatni Hit : $LastHit BestHit : $besthit' | if [$token.'$curmsg.content'.2 == 'deal'] {wait 500 | set $LastHit $token.'$curmsg.content'.3} | if [$token.'$curmsg.content'.3 >= $besthit && $token.'$curmsg.content'.2 == 'deal' ] set $besthit [$token.'$curmsg.content'.3]
Odpowiedz
#20
Aa bo ja siedzialem pare godzin by miec na pewno best hit na black capsulach i nieco inne wnioski co do lapy Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu