Ankieta: Czy nowy PvP DMG jest dobry?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy PvP Damage
#21
(06-08-2018, 03:15)MarioXx napisał(a): Ludzie .....

Było dobrze, balans gracz sobie ustawiał i to było bardzo dobrym rozwiązaniem dla płaczków.

ALE znowu jest jak kiedyś "SOLO NIKOGO NIE UBIJE DODAJCIE DMG"
(Brak wiedzy na temat Team Play) .
Dopiero DWIE OSOBY wbiły 600+ lvl, nikt nie ma wszystkich QUESTÓW jak i "OP FULL EQ" żeby oceniać pvp w grze.

Płacz pozostanie płaczem .

01:15 You lose 3589 powerlevel due to an attack by Bongo. - S Kame
01:15 You lose 4953 powerlevel due to an attack by Bongo. - Meteo Self
Jak bym mial lasta to bongo by mnie tylko zabij jak bym nie mial juz senzu...
https://gyazo.com/5d5ba77d14fd5d837de4d48fcddcf040
Odpowiedz
#22
(06-08-2018, 03:19)demonsofdrago napisał(a):
(06-08-2018, 03:15)MarioXx napisał(a): Ludzie .....

Było dobrze, balans gracz sobie ustawiał i to było bardzo dobrym rozwiązaniem dla płaczków.

ALE znowu jest jak kiedyś "SOLO NIKOGO NIE UBIJE DODAJCIE DMG"
(Brak wiedzy na temat Team Play) .
Dopiero DWIE OSOBY wbiły 600+ lvl, nikt nie ma wszystkich QUESTÓW jak i "OP FULL EQ" żeby oceniać pvp w grze.

Płacz pozostanie płaczem .

01:15 You lose 3589 powerlevel due to an attack by Bongo. - S Kame
01:15 You lose 4953 powerlevel due to an attack by Bongo. - Meteo Self
Jak bym mial lasta to bongo by mnie tylko zabij jak bym nie mial juz senzu...
https://gyazo.com/5d5ba77d14fd5d837de4d48fcddcf040

8.5k combo tankiem w tanka 51 agility 129 ene z samych spelli, czyli gdybym rozdal 100 w ki force bym uderzyl 16500 combo bez lapki? to dps combo 25k jak i nie wiecej, okej, twoim zdaniem jest dobrze
Odpowiedz
#23
(06-08-2018, 03:26)bongo napisał(a):
(06-08-2018, 03:19)demonsofdrago napisał(a):
(06-08-2018, 03:15)MarioXx napisał(a): Ludzie .....

Było dobrze, balans gracz sobie ustawiał i to było bardzo dobrym rozwiązaniem dla płaczków.

ALE znowu jest jak kiedyś "SOLO NIKOGO NIE UBIJE DODAJCIE DMG"
(Brak wiedzy na temat Team Play) .
Dopiero DWIE OSOBY wbiły 600+ lvl, nikt nie ma wszystkich QUESTÓW jak i "OP FULL EQ" żeby oceniać pvp w grze.

Płacz pozostanie płaczem .

01:15 You lose 3589 powerlevel due to an attack by Bongo. - S Kame
01:15 You lose 4953 powerlevel due to an attack by Bongo. - Meteo Self
Jak bym mial lasta to bongo by mnie tylko zabij jak bym nie mial juz senzu...
https://gyazo.com/5d5ba77d14fd5d837de4d48fcddcf040

8.5k combo tankiem w tanka 51 agility 129 ene z samych spelli, czyli gdybym rozdal 100 w ki force bym uderzyl 16500 combo bez lapki? to dps combo 25k jak i nie wiecej, okej, twoim zdaniem jest dobrze

To jak bys tak zrobil to ci powiem co mi Rashel odpowiedzal na tescie "999 lvl nw nie moge wystac 8 metali w full ki force". Daj sobie te 100 ki forca zobaczymy czy cos zrobisz w pvp... bijesz 1 osobe 2 cie zabije proste
Odpowiedz
#24
Odrazu podam mój nick żeby zobaczyli że mam słabe skille "Razmi", Wypowiem się troche gram sobie gohankiem ide pod power/agi przed zmiana na 50% dmg zabijałem sporą liczbe osób czasami nawet tanków jak mieli mało defa i oczywiście brak magic seta, teraz ci ludzie bez magic seta i jakis tam def ale nie max spływają w sekunde ale już jak ktoś założy magic seta i ma agi np. taki bongo to kulka przy prawie 170kb w oblivon armorze to max wbijam się z 2k + ohk 2k a on podbiega do mnie kama+meteo i 3 hitki łapy i spię, jak mogłem wystać coolera 480 lvl to teraz supernova albo deathbeam + ball i spię myślę że agi powinno dawać same abso na ki albo power powinien jak kiedyś dawać to i to
albo w sumie wyjebac all statusy i zostawic dexa i agi bo jak patrze to pod nic innego nie opłaca się iść żadna profa
PS. Dużo osób mówi ale ty napierdalasz tym gohanem ale większość to ludzie bez magic seta i defa np.soolkowi który ma 114 defa bez magic seta 3/4hp z samego balla z magic setem nie mogę mu zbić 1/3h
Odpowiedz
#25
To teraz znowu kuleczki OP, wczesniej dalo sie jakoś uciec Duży uśmiech teraz 1 combo łombo i leże...
Odpowiedz
#26
Kilka kwestii odnośnie obrażeń PVP ;

~ obrażenia PvP na różnych etapach gry są za mocno zróżnicowane,
~ stackowanie wbudowanego abso + agility + skille + eq daje efekt w postaci nieśmiertelnośći - pvp na wyższym lv traciło całkowicie sens
~ stacki niszczą ten element rozgrywki, exhaust na stacka w postaci 2sec zmienił by 10minutowe skakanie po schodach na normalną rozgrywke

A co do zmiany z 33% na 50% - Ludzie to jest server pvp pod teamplay, na którym zawsze były jakies ,,wojny" raz lepsze raz gorsze. Przed zmianą nie było sensu podejmowanie jakiejkolwiek walki bo to strata czasu i senzu (to kolejna kwestia do rozmowy). Czy kogoś to dziwi że 500lv po rebie zabija 250lvle na 2 spelle+ łapa ? Wg mnie tak to powinno wygladać.

Tak gram tankiem, tak agility jest za mocne ale jeżeli dostałbym możliwość zmiany klasy to odrazu po nerfie as'a (bo to jest nerf w stronę niektórych postaci) odrazu bym z niej skorzystał.

PS @Invi zamknąłeś ostatni temat piszcząc, że ,,żal Ci czytać to co ludzie wypisują, i niektórym osobom nie wypada sie wypowiadać" a sam wklejasz jakieś kurwa obrazki rysowane przez niepełnosprawne dzieci, stary gdzie tu logika?
Odpowiedz
#27
~ stackowanie wbudowanego abso + agility + skille + eq daje efekt w postaci nieśmiertelnośći - pvp na wyższym lv traciło całkowicie sens
~ stacki niszczą ten element rozgrywki, exhaust na stacka w postaci 2sec zmienił by 10minutowe skakanie po schodach na normalną rozgrywke

nic dodac nic ujac... Przez ostatnie 2 tygdonie to byl tutaj serwer PvE bo nikt nie moze sie w topce zabic w PvP. A to ze jakis nubek pada z 11 achieve i po 110 ene i defa to jego kurwa wina. Niech idze skillac i zrobic achievementy a nie bo on padnie to ma dostac niesmiertelnosc bo go jakis high lvl zabil... Bongo jakos pisal ze ludzi bije na combo jakos na mnie wali full combo 8.5k z tego mam 29k hp i heal z gran aury samej 7k i 5k senzu... Nawet jak by chcial to nigdy mi HP nie spadnie do yellow.
Odpowiedz
#28
Jeszcze nie testowalem tego dmg bo nie bylo mnie caly weekend. Wiem tylko tyle, ze 33% bylo zle. Nie wiem jak jest teraz pozniej napewno to sprawdze napewno nie bedzie gorzej. Jezeli dmg bedzie za duzy to mozna to jakos wysrodkowac 43% moze? Co do agi to tak agi jest op ale imo jak sie znerfi agi to postacie typu cooler/gohan beda w plecy strasznie
Odpowiedz
#29
Mi się wydaje, że przy obecnym systemie PVP Black Bacardi zdejmie mnie na 2 spelle.

PS czekam na posty że mam mało ene i defa.
Odpowiedz
#30
Solek a co przy wczorajszym dmgu nie zabiles mi 270 humana Szczęśliwy??????????
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu