Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrażenia PvP
#31
@up
Ale relatywna roznica jest taka sama. DPS bije 33% wiecej. 40/30 = 26.4/19.8. Nie jest istotna roznica w numerku tylko o ile mocniej w stosunku do tanka bije. Akurat na tym otsie tank bije z 8% mniej a ma z 40% HP wiecej I pare % abso wiecej.

Cooler/freezer to wyjatki I jedynie oplacalne DPS do grania na obecnej edycji
Odpowiedz
#32
(03-08-2018, 16:41)Lewandowski Orzel Polski napisał(a): @up
Ale relatywna roznica jest taka sama. DPS bije 33% wiecej. 40/30 = 26.4/19.8. Nie jest istotna roznica w numerku tylko o ile mocniej w stosunku do tanka bije. Akurat na tym otsie tank bije z 8% mniej a ma z 40% HP wiecej I pare % abso wiecej.

Cooler/freezer to wyjatki I jedynie oplacalne DPS do grania na obecnej edycji




Przeprowadzales testy czy tak z dupy bierzesz sobie statystyki? Nie wiem czy wiesz ale jak sie cos testuje to na tych samym poziomach/eq/statusach/transach. Jakoś wydaje mi sie
ze sobie szrałded z dupala wywaliles takie cyfry na światlo dzienne.
Odpowiedz
#33
KURWA MY ROBILIŚMY BALANS POD NORMALNIE 50% I BYŁO WSZYSTKO DOBRZE ALE PRZYSZŁY FEJSBUKOWE GRAJKI I ZAGŁOSOWAŁO CALE OSIEDLE 12 LATKOW ZA ZMNIEJSZENIEM DMG BO LUDZIE ICH ZABIJAJĄ I MUSZĄ CHOWAĆ SIE GDZIEŚ NA MAPIE EW PRZEROBIĆ IM CHARA ZEBY NIKT ICH NIE MÓGŁ ZABIĆ I ZOSTAŁO ZMNIEJSZONE DO 33.... WIEC PRZESTAŃCIE PIERDOLIĆ O BALANS I O TYCH JEBANYCH TANKOW BO MACIE JAKIES KLAPKI NA OCZACH I WIDZICIE TYLKO SŁOWO TANK A TU CHODZI O DMG W PVP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS .ZMNIEJSZCIE DMG TANKOW !
[-] Polubienia: 3 Użytkowniów Lubi post Rashelovsky:
  • , Element, yalesz
Odpowiedz
#34
(03-08-2018, 16:59)Rashelovsky napisał(a): KURWA MY ROBILIŚMY BALANS POD NORMALNIE 50% I BYŁO WSZYSTKO DOBRZE ALE PRZYSZŁY FEJSBUKOWE GRAJKI I ZAGŁOSOWAŁO CALE OSIEDLE 12 LATKOW ZA ZMNIEJSZENIEM DMG BO LUDZIE ICH ZABIJAJĄ I MUSZĄ CHOWAĆ SIE GDZIEŚ NA MAPIE EW PRZEROBIĆ IM CHARA ZEBY NIKT ICH NIE MÓGŁ ZABIĆ I ZOSTAŁO ZMNIEJSZONE DO 33.... WIEC PRZESTAŃCIE PIERDOLIĆ O BALANS I O TYCH JEBANYCH TANKOW BO MACIE JAKIES KLAPKI NA OCZACH I WIDZICIE TYLKO SŁOWO TANK A TU CHODZI O DMG W PVP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS .ZMNIEJSZCIE DMG TANKOW !

Dziwne ze wasz team najbardziej płacze, GM piszacy na capsie z żyłką na czole, to się robi coraz lepsze Duży uśmiech
Odpowiedz
#35
(03-08-2018, 16:59)Rashelovsky napisał(a): KURWA MY ROBILIŚMY BALANS POD NORMALNIE 50% I BYŁO WSZYSTKO DOBRZE ALE PRZYSZŁY FEJSBUKOWE GRAJKI I ZAGŁOSOWAŁO CALE OSIEDLE 12 LATKOW ZA ZMNIEJSZENIEM DMG BO LUDZIE ICH ZABIJAJĄ I MUSZĄ CHOWAĆ SIE GDZIEŚ NA MAPIE EW PRZEROBIĆ IM CHARA ZEBY NIKT ICH NIE MÓGŁ ZABIĆ I ZOSTAŁO ZMNIEJSZONE DO 33.... WIEC PRZESTAŃCIE PIERDOLIĆ O BALANS I O TYCH JEBANYCH TANKOW BO MACIE JAKIES KLAPKI NA OCZACH I WIDZICIE TYLKO SŁOWO TANK A TU CHODZI O DMG W PVP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS .ZMNIEJSZCIE DMG TANKOW !

Zacznijmy od tego, że taki zachowanie nie przystoi osobie która jest z "supportu" servera,
Następnie pięknie czyta się ten cały post jaka beke ludzie mają z Ciebie i Cive, zasłużyliście żeby być tak traktowani Uśmiech.

Cive, Ty akurat nie powinieneś mieć prawa głosu bo jakoś głośny się zrobiłeś jak włączyłeś płacz ze swoim teamem, ale jak ktoś Ciebie woła, że ktoś od Ciebie coś "odpierdala" to nigdy Ciebie nie ma.
Zrobiłeś "gówno tanka" to nim sobie teraz graj, jeżeli nie rozumiesz jakie jest zadanie tanka w grach, to warto sprawdzić u  wujka google.

W pvp dmg tanków powinien być bardzo niski, Ty jesteś od przyjmowania DMG a nie robienia DMG. Podkreśliłem Ci jeszcze żebyś zauważył.

Nawiązując do TANKów i AGI:
Czemu tak cicho jest na temat BTQ? Bo wasz team składający się z tanków zrobił to bez problemu? Ponieważ macie rozdane po 90 agi? 
Czemu klasy, które są DPS muszą się tak męczyć z tymi arenkami? Muszą marnować setki PP żeby resetować statusy aby zaliczyć daną arene. 
Co za tym idzie, tanki expia dużo dużo szybciej niż inni, ponieważ arenka dla nich to żaden problem z AGI, które jest wspólne dla ki / melee. Gdzie tu jest logika? Co jest ten BALANS o którym mówisz Rashel?

Wyżej gracze pisali bardzo mądrze o DMG pvp, im mniejszy on będzie, to przepaść między DPS a tankami będzie coraz mniejsza, więc tylko i wyłącznie na korzyść TANKów to idzie Uśmiech.

Zrobiłeś tanka to idź stój jak parcel Cive i blokuj moby albo one shootuj keany na immedze, tyle w temacie dla Ciebie  Anioł
Odpowiedz
#36
Może po porostu zmniejszyć ilość punktów które można dodać w agility do powiedzmy 50?
Odpowiedz
#37
(03-08-2018, 15:27)Vicodin napisał(a): 136 ene i hity po 3-4k od dpsow, od tankow po 2k , gdy będzie się miało po 30-40k hp Szczęśliwy. Dynamika w chuj.

(03-08-2018, 18:41)Jr :) napisał(a):
(03-08-2018, 16:59)Rashelovsky napisał(a): KURWA MY ROBILIŚMY BALANS POD NORMALNIE 50% I BYŁO WSZYSTKO DOBRZE ALE PRZYSZŁY FEJSBUKOWE GRAJKI I ZAGŁOSOWAŁO CALE OSIEDLE 12 LATKOW ZA ZMNIEJSZENIEM DMG BO LUDZIE ICH ZABIJAJĄ I MUSZĄ CHOWAĆ SIE GDZIEŚ NA MAPIE EW PRZEROBIĆ IM CHARA ZEBY NIKT ICH NIE MÓGŁ ZABIĆ I ZOSTAŁO ZMNIEJSZONE DO 33.... WIEC PRZESTAŃCIE PIERDOLIĆ O BALANS I O TYCH JEBANYCH TANKOW BO MACIE JAKIES KLAPKI NA OCZACH I WIDZICIE TYLKO SŁOWO TANK A TU CHODZI O DMG W PVP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS .ZMNIEJSZCIE DMG TANKOW !

Zacznijmy od tego, że taki zachowanie nie przystoi osobie która jest z "supportu" servera,
Następnie pięknie czyta się ten cały post jaka beke ludzie mają z Ciebie i Cive, zasłużyliście żeby być tak traktowani Uśmiech.

Cive, Ty akurat nie powinieneś mieć prawa głosu bo jakoś głośny się zrobiłeś jak włączyłeś płacz ze swoim teamem, ale jak ktoś Ciebie woła, że ktoś od Ciebie coś "odpierdala" to nigdy Ciebie nie ma.
Zrobiłeś "gówno tanka" to nim sobie teraz graj, jeżeli nie rozumiesz jakie jest zadanie tanka w grach, to warto sprawdzić u  wujka google.

W pvp dmg tanków powinien być bardzo niski, Ty jesteś od przyjmowania DMG a nie robienia DMG. Podkreśliłem Ci jeszcze żebyś zauważył.

Nawiązując do TANKów i AGI:
Czemu tak cicho jest na temat BTQ? Bo wasz team składający się z tanków zrobił to bez problemu? Ponieważ macie rozdane po 90 agi? 
Czemu klasy, które są DPS muszą się tak męczyć z tymi arenkami? Muszą marnować setki PP żeby resetować statusy aby zaliczyć daną arene. 
Co za tym idzie, tanki expia dużo dużo szybciej niż inni, ponieważ arenka dla nich to żaden problem z AGI, które jest wspólne dla ki / melee. Gdzie tu jest logika? Co jest ten BALANS o którym mówisz Rashel?

Wyżej gracze pisali bardzo mądrze o DMG pvp, im mniejszy on będzie, to przepaść między DPS a tankami będzie coraz mniejsza, więc tylko i wyłącznie na korzyść TANKów to idzie Uśmiech.

Zrobiłeś tanka to idź stój jak parcel Cive i blokuj moby albo one shootuj keany na immedze, tyle w temacie dla Ciebie  Anioł

6 osob nie moze zabic 1 coolera czego ty jeszcze nie rozumiesz? Ja nie wiem ludzie co wy sie tak uparliscie na tych tankow. To nie jest jedna z tych gier, ze dps ma 8 k hp a tank 70 k roznica w hp miedzy np tufflem a freezerem jest mala. I jeszcze raz powtarzam w tym temacie nikt nie chce buffa/nerfa zadnej profki tylko zwiekszenia dmg w pvp skorzystaja na tym wszystkie profki w dokladnie tym samym stopniu mi sie zwiekszy dmg o tyle samo % co kazdej innej profce. Pomysl ten padl bo obecnie w pvp nie ma dynamiki ja wiem, ze ty moze stoisz glownie na tm/expisz i tego nie widzisz ale ja aktywnie uczestnicze w walkach i widze jak jest. Co do tego, ze dps musza marnwoac pp na resety to wyobraz sobie, ze ja tez resetowalem statusy mysle, ze wydalem z 400-500 pp na resety lekka reka. Myslisz, ze zrobilem arene z kaddishami majac 20 agi? No nie bardzo, zresetowalem statusy dodalem wszystko w agi jak skonczylem arene to zresetowalem ponownie i rozdzielilem tak jak chcialem. To samo jest na sagach/stq czy chociazby jak robilem taska na kaddishe za kazdym razem reset statusow. Dodatkowo ty nie rozumiesz, ze ja nie placze, ze tuffle ma maly dmg bo tak nie jest. Nie wazne czy gralbym freezerem/coolerem czy czymkolwiek innym wciaz w pvp za malo sie bije. Caly czas pada argument, ze mamy samych tankow co nie do konca jest prawda bo mamy spc/shenrona ktorzy nie sa tankami ale mniejsza o to. Uwazasz, ze 6 tankow nie powinno byc w stanie zabic 1 dpsa? Lub odwroteni 6 dpsow nie powinno moc zabic 1 tanka? Jezeli tak ma byc to zmierzamy w strone servera pve.

@up bedzie to nie sprawiedliwe wzgledem squishy profek.

@down shenron to off-tank od zawsze ;O gdzie mu do tanka? I nie my nie mowimy o tobie a o coolerze ktorego wczoraj nie moglismy zabic jak sie nie myle ty coolerem nie grasz, co?
Odpowiedz
#38
Moze wy nie mogliscie mnie zabic bo kur** gracie wszyscy tankami a jak mnie bili Soolek, Razmi i Nichan to prawie padalem bo graja we trzech dpsami wiec jak sie zwiekszy dmg to mnie latwo by w pol sekundy zabili i co ze mnie by byl za tank? Zrobcie sobie dpsow i zobaczymy czy bedziecie tez plakali o dmg jak pojdziecie nimi jeszcze full dps to was nawet tank bedzie zabijal solo... Tank jest po to aby tankowal a nie robil dmg wiec tanki tanka nie powinny zabic w zadnym wypadku. Dziekuje. Nie pozdrawiam.

@edit od kiedy shenron to nie tank ?????? to moze janemba to tez nie tank ?
Odpowiedz
#39
(03-08-2018, 18:56)bongo napisał(a): Moze wy nie mogliscie mnie zabic bo kur** gracie wszyscy tankami a jak mnie bili Soolek, Razmi i Nichan to prawie padalem bo graja we trzech dpsami wiec jak sie zwiekszy dmg to mnie latwo by w pol sekundy zabili i co ze mnie by byl za tank? Zrobcie sobie dpsow i zobaczymy czy bedziecie tez plakali o dmg jak pojdziecie nimi jeszcze full dps to was nawet tank bedzie zabijal solo... Tank jest po to aby tankowal a nie robil dmg wiec tanki tanka nie powinny zabic w zadnym wypadku. Dziekuje. Nie pozdrawiam.

Czego Ty nie rozumiesz nigdy wczesniej nie bylo mozliwosc posiadania 100 agila i to rozumiem rożnorodnosc itp, ale kilka dni po stracie zmniejszyl dps w pvp kumasz?
Odpowiedz
#40
Jeżeli jestem tankiem i lecze się na reb transie po 10k to powiedz mi jakim prawem DPS Cooler leczy się po 100% swojego hp. Przecież to ja jestem niby tym tankiem i stoje mniej od niego. Dps 100agi zrobi więcej niż tank 100 ki force.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu