Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Respy
#21
No nie spodziewałem się, że można taki słaby balans zrobić Duży uśmiech I to nie tylko ja w sumie, w uj osób piszę, że tanki są bez balansu Cwaniak
Odpowiedz
#22
@Mortal zacznij dodawać swoim depsem w vitality, dojdzie ci 10k hp i będziesz depso tankiem Duży uśmiech ale nieeee... wolicie dawać w wincyj mocy a puźniej płacz że szklanka Duży uśmiech
Odpowiedz
#23
W vitality? Ty masz jakiegoś raka czy jak?Szczęśliwy Odejme ki force i dodam w vita to nie będe bił 6k więcej od tanka tylko 2k, a nadal będe stał 3x mniej.

+ to jest wave, a nie aoe
Odpowiedz
#24
Ja to bym sie zainteresowal unbalanced colerem z perma paralem, a nie tankami Szczęśliwy same colery zaczynaja latac
Odpowiedz
#25
unbalanced Tanki do nerfa
jak to jest ze ja maxujac ki force wale 3-6 k wiecej od tanka który jest nieśmiertelny to jest jakiś zart .....
nwm czy wszystkie tanki bo nie wiedzialem ale cell/jenemba to na 100%bo widzialem na wlasne oczy jak te postacie sa unbalanceddddddd co do reszty sie nie wypowiadam ale

chyba ze tak ma być i tanki mają bic 3-5k mniej od dps a kosztem tych 3-5k jest super wielka wytrzymałość tanków , gdzie te 3-5k to nic, a wytrzymałość tanków jest 10x wieksza od innych elo lecimy lecimy nie spimy


@kurumi przeciez ten paral nie jest perm, spellem moze walić cały czas ale parał wchodzi co jakies 10-15 sec testowane było
Odpowiedz
#26
Ta, ja wale 39k mając 30 ki force + wale wave, a typ aoe/targetem wali po 30/32k przy czym ma 12k hp więcej i prota z pupci Szczęśliwy
Odpowiedz
#27
porównujecie swoje gówno wyskilowane postacie do tanka który daje agi i ma wbity def +ene?
Odpowiedz
#28
co ma kurwa jebany typie def i ene + jak sam mowisz dodaje w agi do tego ze kurwa bije tyle samo co dpsy.....

ja wale 30-32k z full w ki force a on w full agi bije po 28-30k no wez ty idz zaje... barana o sciane i wtedy bedzie balance

zreszta nie chce mi sie pisac z toba z awataru wnioskuje ze grasz tankiem wiec jak to masz nie bronic swojej klasy postaci przed nerfem ....

next time trzeba grac tankiem Niezdecydowany///////////////////////////////////////////


+ to temat o respy a nie balans wiec koniec tematu chcecie se pisal o postaciach to nowy temat zróbcie essa ide spac
Odpowiedz
#29
Prosiłbym o więcej Elite Saiyanów, są tylko 3 respy z czego jeden taki średni, a to bardzo pożądane monsterki
Odpowiedz
#30
Jeszcze jeden post na temat balansu profesji będzie po warnie dla każdego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu